UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Inženiertīkli :  Building.Lv Forums

Apkure, kanalizācija, ūdensvads, santehnika, elektrība u.c.
Iet uz lapu: 12Nākošā
Pašreizējā: 1 no 2
Dušas kabīne
Autors: steiss ()
Datums: 27/02/2011 16:47

Gribu ierīkot otrā st. dušas kabīni. Kādu ņemt?
1. Atsevišķi palikni un bīdāmās durvis.
2. Komplekto duškabīni.
3. Tvaika duškabīni. ( vai ir liela jēga no viņas cena/efekts un cik efektīgs ir motors 3kw)
Ja kādam ir pieredze, padalieties. Cik saprotu kompleksā mēdz būt arī ķīniešu. Kam jāpievēršu uzmanība , lai neiegrābtos.

Re: Dušas kabīne
Autors: soseds2 ()
Datums: 27/02/2011 18:21

Ieteiktu nemt ar augsto palikni, vieglak apkalpot. Baigi jamekle, man liekas, ka lielaka dala sodien ir kina.

Re: Dušas kabīne
Autors: ibm ()
Datums: 28/02/2011 10:59

Iesaku arī pārliecināties, kādā veidā konkrētam modelim blīvējas salaiduma vietas starp "vannu" un "sienu", kā arī starp "sienu" jeb pašu kabīnes korpusu un durvju daļu (priekšu). Es pirms 5 gadiem nopirku lēto variantu (pilnā kabīne), protams, rēķinājos, ka lētākais ir lētākais, tomēr tam modelim komplektā nebija pilnīgi nekādi blīvējumi starp saskrūvējamajām kabīnes sastāvdaļām. Protams, to visu var paveikt, montāžas procesā noklājot šuves ar silikonu un viss jau bija jauki; tomēr ar laiku tās N šuves kļūst vizuāli neestētiskas un ir grūti kopt. Silikonu, protams, var nomainīt atkal, bet čakars nejēgā un paskats nevisai :( Noteikti ieteiktu pirms pirkuma pievērst uzmanību šiem aspektiem.

Liela daļa tiešām ir Ķīnas ražojumi, bet tas vēl pats par sevi nav nāves spriedums, drīzāk jāskatās ko par kādu cenu vari dabūt.

Re: Dušas kabīne
Autors: Didims ()
Datums: 28/02/2011 12:59

Vakarnakt skatījos humora raidījumu Jūrmala, tur bija anecs par ķīniešu izstrādājumiem:
Vecis iet pa tirgu. Piesitās šim viens ķīntietis, nopērc brilles. Nevajag. Nu nopērc, skaties kādas foršas, visas sievietes apģērbtas, a uzliec brilles un uzreiz redzi visas plikas. Vecis nopērk, papriecājās, iet mājās. A mājās sieva ar mīļāko. Vecis uzliek brilles, abi pliki. Noņem brilles, arī pliki. Uzliek, noņem - nekas nemainās. Vot ķīniešu mēsls, jau sabojājās.


Re: Dušas kabīne
Autors: khe ()
Datums: 28/02/2011 13:13

Ķīniešu dziļā - zem 300LS
Dushy, vai līdzīgi - zem 600LS
Nu tas tā apmēram. Tam ķīnietim lielu daļu var nosmērēt ar silikonu no kreisās puses, tur vienalga cik smuks. Ja nevar gluži izšķirties par labu, tad arguments vēl varētu būt vecās labās pasaules kārtības atbalstīšana, ne plaukstošo austrumu....

Re: Dušas kabīne
Autors: raihs ()
Datums: 28/02/2011 13:23

Es ķīniešu nopirku par 160Ls DEPiņā.Salikt labāk uzreiz dot santehniķim,kas to ir darījis,jo man meistari pusdienu pazaudēja,bet tā arī nesalika. Tā arī tika izdarīts-ar silikonu no ārmalām un miers. Tāds plastmasas gabals jau vien ir,bet ja iztur manus 120kg,tad jau nemaz tik traki nav.Dušas režīmi arī visādi salikti. Atsevišķās ar paddoniem sanāk kudiš dārgāk.

Re: Dušas kabīne
Autors: es ar gribu pirkt ()
Datums: 28/02/2011 14:01

es ar gribo pirkt to ķīniešu zem 200ls kas depo, bet mazliet biedē tā izturība. kautgan veikalā teica, ka visas detaļas varēšot nopirk atsevišķi.

Pastāsti, raihs, cik ilgi tev ir tā duškabīne.

Re: Dušas kabīne
Autors: raihs ()
Datums: 28/02/2011 14:13

Nu nesen gan...Bet,kā jau teicu-ja notur 120kg kaut vai vienu reizi,tad zemāku svara kategoriju turēs ilgi:)

Re: Dušas kabīne
Autors: soseds2 ()
Datums: 01/03/2011 20:53

Tas depo dusas ar augsto padonu isteniba nav sliktas,vienigi javac santehnikim, kurs sis kabines ir vacis vismaz tris reizes.
Vienigie minusi, ko esmu ieverojis tas montejot:
Sifons- gofra noteikti jamaina.
Udens parsledzejiem slaukas japievelk.
Padons var nedaudz skraksket iekapjot.

Re: Dušas kabīne
Autors: grieta34 ()
Datums: 30/07/2012 07:29

steiss Wrote:
-------------------------------------------------------
> Gribu ierīkot otrā st. dušas kabīni. Kādu
> ņemt?
> 1. Atsevišķi palikni un bīdāmās durvis.
> 2. Komplekto duškabīni.
> 3. Tvaika duškabīni. ( vai ir liela jēga no
> viņas cena/efekts un cik efektīgs ir motors
> 3kw)
> Ja kādam ir pieredze, padalieties. Cik saprotu
> kompleksā mēdz būt arī ķīniešu. Kam
> jāpievēršu uzmanība , lai neiegrābtos.

Es patsv ēl nenopirku, bet kaimiņš būtiski nesen nopirka RAVAK dziļo paliktni un virsū uzlika arī RAVAK dušas sieniņu. Baigi slavē, jo viņam sanāca katru otro gadu pirkt jaunu, jo vecā lūza un bruk, lai gan viņš neizskatas pēc brutālā. Man pēc kāda gadiņa arī būs jāmaina vecā vannas istaba, tad arī palūkošu viņa RAVAK.

Iet uz lapu: 12Nākošā
Pašreizējā: 1 no 2


Jūsu Vārds: 
Jūsu E-pasts: 
Tēmas nosaukums: 
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
 **      **  ********   **        ********   ******** 
 **  **  **  **     **  **        **     **     **    
 **  **  **  **     **  **        **     **     **    
 **  **  **  ********   **        ********      **    
 **  **  **  **         **        **     **     **    
 **  **  **  **         **        **     **     **    
  ***  ***   **         ********  ********      **    

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.




Redakcija:
building@latvijastalrunis.lv
+371 67770522
Klientu serviss:
serviss@latvijastalrunis.lv
tel. +371 67770711
fax +371 67770727