UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Inženiertīkli :  Building.Lv Forums

Apkure, kanalizācija, ūdensvads, santehnika, elektrība u.c.
Iet uz lapu: Iepriekšējā12
Pašreizējā: 2 no 2
Re: Dušas kabīne
Autors: v_t ()
Datums: 30/07/2012 08:38

man dušas kabīne ir no 2007. gada. protams, ka ķīniešu. šķiet, ka visas viņas ir no turienes, vai vismaz lielākā daļa.
lai grīda nekrakšķētu un nelocītos, jau laikus uztaisīju atbalstus. pāris klucīšu un montāžas putas ir gana elegants risinājums.
no "fīčām" tiek izmantota praktiski tikai klausulīte. lietutiņš reti, bet tās sānu sprauslas tikai pašā sākumā izmēģinātas un atzītas par nevajadzīgām. tāpat visai lieka var izrādīties tvaika mašīna. varbūt sākumā pāris reižu tas var likties interesanti.

Re: Dušas kabīne
Autors: bru ()
Datums: 13/08/2012 16:38

Gribeju padalīties info.
Varanīcā vienkārša ķiniete par 100Ls
Pašam RAVAK parastā ar matētu stiklu pa 250
Bračkam ķīniete pa 180Ls ar tonētu stiklu, dziļu paliktni un sprauslām no saniem
čomam- tvaika ar sprauslam no visurienes un ar jumtu -laikam ap 300LS

Vasrnīcā dzīvojam tikia pa vasara un bieži nezimantojam- tikia tik cik noskaloties es , sieva un 2 puikas. No sākuma bik ok , bet jau pēc 3 nedēļām sāka jocīgi lakstīt durvis un no vienas puses saka ūdens sūkties- presu kaimiņma, jo vins nodarbojas ar flīzēšanu- šis man saka- ja ņem pa 100LS nav ko duadz gribēt- tzur tikiai delja skata viss. Lietošu tik ilgi kamēr turēs bet tad laikam mainīsu uz kaut ko labaku- tagad pēc 2 gadiem durvis jāceļ un un jāver ar spēku- sieva katru reizi lamājas- saka ka drīz nies mazgāties ;)

Mājās stāv RAVAK, nosaukumu nepateikshu tur viņiem duadz, bet man patīk tas ka sienas ir brīvas un var normali noliekties un nozmagaties, nekas ntreuacē, nekādas sprualas nav. Erti un vienkārši- viegli kopt- jo man jātīra pašam.

Brāčkam visas spruaslas aizauga jau pēc 6 mēnešiem, lai gan lieto filtru bet vienalga+ vini dzīvo 4 stava un sakak ka ūdens spiediens nav domāts šāda tima duškabīnēm+ teica ka stikli grūt kopjami- visu laiku paliek balts.

Coms to ūberkruto dušu rali lieto 1x gadā- saka- es eju vkara parguris mazgaties un tas ir viss teica ka tas pirkums nav tā verts- naudu samkasāja bet rali neizmanto, teica ka viņma oatīkot man - jo var normali elkonjus izverst.

Secinājumus izdariet paši.
Kad nojūgsies ķīniete- pirkšu Ravak

Re: Dušas kabīne
Autors: MaarisK2 ()
Datums: 12/09/2012 16:20

Viss iepriekšējais ir 100 % patiesība. PLUS. Pirmkārt nomainiet dušas cauruļu savilcējus - oriģinālie savas funkcijas neveic, ja nopludināsiet dzīvokli būs dārgāk. Silikons visās šuvēs ir OBLIGĀTS. Dušas paliktnis viennozīmīgi dziļais. Ieteicams kārtīgi izpētīt paliktna rāmi, stiprinājumu. parasti tur regulēšanai ir sabāzti mistiski koka gabali. koku nevelciet laikā bet kārtīgi nolejiet ar krāsu vai citādi impregnējiet , jo laika gaitā mitrumā sapūs. Ja gribat klusāku - apakšu aizpūtiet ar putām - protams atstājot vietu pieslēguma caurulēm /gofrai . Nav obligāti visu telpu aizpildīt - ārējo noklājiet uz svaigām putām ar polietilēna plēvi un uzformējiet vajadzīgo. Apakšējo gofru pieslēgumam noteikti nomainiet vai vismaz uzlieciet pie ieejas sienā papildus žnaugu, apaksā silikonu . Ja ir augšējais vāks tad nepietiek ventilācijas - paceliet vāku uz distanceriem un garām skrūvēm 5 cm . distanceri - parastā caurulīte nogriezta vajadzīgajā garumā , padodas regulēšanai . Uzmanieties ar jebkuru pieslēgtu 220 V objektu dušā - mitrums ātri nobeigs un var nopietni norauties - sirsnīgi iesaku izmest laukā ja ir komplektā. Nebaidieties no Ķīniešiem - citiem ir tieši tās pašas problēmas tikai cena augšā. Nezēlojiet naudu un laiku pie montāžas pēc tam būs daudz dārgāk.

Re: Dušas kabīne
Autors: Andris542 ()
Datums: 12/09/2012 20:30

Cienījamais, BRU!
Jūsu citāts:
Vasrnīcā dzīvojam tikia pa vasara un bieži nezimantojam- tikia tik cik noskaloties es , sieva un 2 puikas. No sākuma bik ok , bet jau pēc 3 nedēļām sāka jocīgi lakstīt durvis un no vienas puses saka ūdens sūkties- presu kaimiņma, jo vins nodarbojas ar flīzēšanu- šis man saka- ja ņem pa 100LS nav ko duadz gribēt- tzur tikiai delja skata viss. Lietošu tik ilgi kamēr turēs bet tad laikam mainīsu uz kaut ko labaku- tagad pēc 2 gadiem durvis jāceļ un un jāver ar spēku- sieva katru reizi lamājas- saka ka drīz nies mazgāties ;)

Mājās stāv RAVAK, nosaukumu nepateikshu tur viņiem duadz, bet man patīk tas ka sienas ir brīvas un var normali noliekties un nozmagaties, nekas ntreuacē, nekādas sprualas nav. Erti un vienkārši- viegli kopt- jo man jātīra pašam.

Brāčkam visas spruaslas aizauga jau pēc 6 mēnešiem, lai gan lieto filtru bet vienalga+ vini dzīvo 4 stava un sakak ka ūdens spiediens nav domāts šāda tima duškabīnēm+ teica ka stikli grūt kopjami- visu laiku paliek balts.

Coms to ūberkruto dušu rali lieto 1x gadā- saka- es eju vkara parguris mazgaties un tas ir viss teica ka tas pirkums nav tā verts- naudu samkasāja bet rali neizmanto, teica ka viņma oatīkot man - jo var normali elkonjus izverst.

Secinājumus izdariet paši.
Kad nojūgsies ķīniete- pirkšu Ravak

Vai, luudzu, Jūs savu tekstu nepārtulkotu latviešu valodā!
Ar cieņu, Andris542.

Re: Dušas kabīne
Autors: annija ()
Datums: 18/10/2012 15:53

Labdien!
Ka būvējām pirtie priekš sevis un lai izīrētu domajam , kadu dušu liekam bija vairaki varinati pirtķinu ar visam 4 sienam un viss, vai arī kaut ko kvalitatīvāku un flzēt sienas.
Paņēmām ķīnu- nav jaflīzē un viss būs ok.
Noklapoja duša ļoti labi 4 mēnesus un tad sākas- stikls no melna palikā pelēcīgs- jo kaljkjies ieedas ta ka nevar dabut nost ne ar ko, ritentinji saka brukt visu laiku, lidz ko nomaini kadu atkla nakamais- mēnesī uz dušu iztērēju 20 Ls!!!, tad pārsprāga stikls- gaidijām 2 mēnesus- jo redz uz vietas neesu ir japasuta no ķīnas- murgs.
Nosplavos un peteicu viram lai perk ko citu- visa kjina ir mesls un viss.
Gājam uz viekalu ABC pie CSDD. tur nopirkam Ravak ar matetu stiklu- un teikšu tā- klusa viekli tīrit un nekas nelūst- lieptju jau 2 gadu un viss ok- to ķīnu atceramiestik ar smiekliem- tipa nopirkam pa letu betvienlaga metma arā. Kad tiasīsim majai remontu arī ņemšu Ravak, ķinu toc ne.
Nepērciet ķīnu, bus jamet arā

Re: Dušas kabīne
Autors: Dzindzis ()
Datums: 18/10/2012 17:08

Visa elektronika ir no Ķīnas un nekas. Jāzin tikai kuru Ķīnu var pirkt kuru nevar.

Re: Dušas kabīne
Autors: duškabīnes meklējumos ()
Datums: 18/10/2012 22:33

Dzindzis, nu, un kuru tad var?

Tas Ravaks te tā smalki reklamējas, vai kā? Kāpēc nekas cits netiek pieminēts? Kā ir ar Roltehnik?

Re: Dušas kabīne
Autors: edu ()
Datums: 19/10/2012 09:56

Ravak ir tā retā iespēja pirkt dušas palikni atsevišķi no stikla - tas tā, lai nav jānoskaita uzreiz 500 Ls, bet iesākumam var 120 Ls + aizkariņš pa 10 Ls :)

Re: Dušas kabīne
Autors: eb ()
Datums: 19/10/2012 10:29

man ir ķīnas duškabīne. pirkta pa 90,- Ls pirms gadiem ~6 vai 7. Vienīgais novērotais mīnuss ir grīdas krakšķēšana, kas parādījās pirms ~ 1 gada.
sākumā bijām 2 lietotāji, tagad jau 4.

Iet uz lapu: Iepriekšējā12
Pašreizējā: 2 no 2


Jūsu Vārds: 
Jūsu E-pasts: 
Tēmas nosaukums: 
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
  ******    ******   ********  **     **  ******** 
 **    **  **    **     **      **   **   **       
 **        **           **       ** **    **       
 **        **           **        ***     ******   
 **        **           **       ** **    **       
 **    **  **    **     **      **   **   **       
  ******    ******      **     **     **  ******** 

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.




Redakcija:
building@latvijastalrunis.lv
+371 67770522
Klientu serviss:
serviss@latvijastalrunis.lv
tel. +371 67770711
fax +371 67770727