UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Inženiertīkli :  Building.Lv Forums

Apkure, kanalizācija, ūdensvads, santehnika, elektrība u.c.
Iet uz lapu: Iepriekšējā12
Pašreizējā: 2 no 2
Re: Ūdens sūknis
Autors: Vienstāvs ()
Datums: 13/05/2011 12:45

Latvijā esmu pa sakarīgām cenām redzējis vienīgi Al-ko TDS 1001/3 (ziemā Kuršos ar atlaidi bija, ja nemaldos, pa 45 Ls).
Bet ar izvēles ziņā aprobežoto Latviju aprobežoties nav obligāti, var palūkot arī, piemēram, vācu internetu ar sūtīšanu (un, iespējams, arī apmaksu) caur lbss.de

Re: Ūdens sūknis
Autors: Brusinš ()
Datums: 13/05/2011 19:50

Iesaku Metabo! Man pirmais sūknis bija Elektra Bekum, bet tad tos pārpirka Metabo. Kalpoja GODAM no 1995 līdz 2010! Ja viņu neizmērcē ūdenī (manējais izmirka, jo atradās pagrabā un noķēra gruntsūdeņus) un pieskata saļņiku, tad viņš ir faktiski mūžīgs! Tur nav nekādas berzes virsmas, ja nesaķer akmeņus un nesadauza lāpstiņas, viņš ir ļoti ilgdzīvotspējīgs!

Otra nelaime ir ūdens noliešanas skrūves - man viņš stāvēja vasarnīcā, kur katru sezonu nācās noliet ūdeni lai nesasalst, un rezultātā aprāvu vītnes.

Pa lielam visiem vajadzētu būt OK, es ņemtu tos, kam priekša ir no ņeržas, nevis no čuguna - mitrumā ņerža būs labāka!

Tas pats ar spiedkatlu - ņem ņeržas vai hromētos, jo tie kas krāsoti ar pulverkrāsu, sarūsē ātrāk!

un vēlams jaunu spiedkatlu izjaukt un no iekšpuses izkrāsot vai ieliet kautvai eļļu, lai viņš nerūsē!

Par to laukā neslēgšanos - atjauc vaļā to automātu - tur ir atspere virs kuras ir uzgrieznis, ar kuru var regulēt pretspiedienu, pie kura tas automāts izslēdzas. Ja tur viss ir tīrs, sauss nesapuvis, tad varbūt ir izregulējies! Caurs gumijas maiss nevar būt par iemeslu - tādā gadījumā sūknis izslēgtos, bet tikko paver krānu, tā spiediens momentā nokrīt, un viņš momentā slēgtos iegšā

Re: Ūdens sūknis
Autors: soseds2 ()
Datums: 17/05/2011 22:13

Grizly! Vel dazi varianti, ko varetu nocekot: Japarbauda sukna lapstinas vai nav apluzusas. Japarbauda vai ir pietiekami udens sukna sucpuse.

Iet uz lapu: Iepriekšējā12
Pašreizējā: 2 no 2


Jūsu Vārds: 
Jūsu E-pasts: 
Tēmas nosaukums: 
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
 ********   **    **  **     **  ********  **     ** 
 **     **  **   **   **     **     **     **     ** 
 **     **  **  **    **     **     **     **     ** 
 **     **  *****     *********     **     ********* 
 **     **  **  **    **     **     **     **     ** 
 **     **  **   **   **     **     **     **     ** 
 ********   **    **  **     **     **     **     ** 

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.




Redakcija:
building@latvijastalrunis.lv
+371 67770522
Klientu serviss:
serviss@latvijastalrunis.lv
tel. +371 67770711
fax +371 67770727