UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Inženiertīkli :  Building.Lv Forums

Apkure, kanalizācija, ūdensvads, santehnika, elektrība u.c.
gāzes vada atrakšanu
Autors: ra ()
Datums: 05/05/2011 14:40

Ir privātmāja un caur pagalmu ir izvilkts gāzes vads ~ 1m zem zemes. Esmu sācis vilkt kanalizāciju un kanalizācijas caurulei vienā vietā ir jāšķērso gāzes vads. Kanalizācijas caurule ies zem gāzes vada. Vai man ir jāgriežas kaut kadās iestādēs, jeb arī es varu droši rakt? Rakšanai netiek izmantota nekāda traktortehnika. Tas viss tiek darīts ar lāpstu. It kā es gāzes vadu nevarētu sabojāt. Vai var uzlikt kaut kādu sodu par patvaļīgu rakšanu savā pagalmā?

Re: gāzes vada atrakšanu
Autors: Vienstāvs ()
Datums: 05/05/2011 14:49

Ja rakšanas brīdī vai vēlāk pēc kādas dokumentācijas (kanalizācijas trašu uzmērījuma vtml) piefiksēs, droši vien, ka var uzlikt sodu.

Re: gāzes vada atrakšanu
Autors: paskars ()
Datums: 05/05/2011 17:55

Ja tev tās visas komunikācijas ir pēc projekta, tad nekādu sodu nedabūsi. Man brālim arī gāzes vads krusto visas pārējās komunikācijas. Bet nu tā tas viss bija saprojektēts.

Re: gāzes vada atrakšanu
Autors: z ()
Datums: 08/05/2011 21:17

jebkuri rakšanas darbi 2 metru zonā ap pazemes gāzesvadu obligāti jāsaskaņo ar gāzesvada īpašnieku(vairumā gadījumu tā būs Latvijas Gāze)... 2 metru gāzesvada aizsardzības zonā mehanizēti drīkst atsegt tikai zemes virskārtu 30 centimetru dziļumā, tālāk tikai ar rokām... neviena komunikācija nedrīkst šķērsot gāzesvadu tuvāk par 20 cm...

Re: gāzes vada atrakšanu
Autors: soseds2 ()
Datums: 09/05/2011 07:53

Ja gazes kantorim nebus planos iezimeta ta kanalizacija, tad nakosreiz rokot parraus kanalizaciju.



Jūsu Vārds: 
Jūsu E-pasts: 
Tēmas nosaukums: 
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
 ********  **    **  **     **  **      **   ******  
 **        **   **   **     **  **  **  **  **    ** 
 **        **  **    **     **  **  **  **  **       
 ******    *****     **     **  **  **  **  **       
 **        **  **     **   **   **  **  **  **       
 **        **   **     ** **    **  **  **  **    ** 
 ********  **    **     ***      ***  ***    ******  

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.




Redakcija:
building@latvijastalrunis.lv
+371 67770522
Klientu serviss:
serviss@latvijastalrunis.lv
tel. +371 67770711
fax +371 67770727