UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Inženiertīkli :  Building.Lv Forums

Apkure, kanalizācija, ūdensvads, santehnika, elektrība u.c.
Iet uz lapu: Iepriekšējā12
Pašreizējā: 2 no 2
Re: makroflex ipašibas
Autors: Vienstāvs ()
Datums: 21/09/2011 22:23

Tātad:
Starp lietošanām (pašbūvētājam tie var būt mēneši) pistole nav jāizpūš ar acetonu?
Ja ir divi vai vairāki dažāda sastāva baloni, vajadzēs arī attiecīgu skaitu pistoles?

Re: makroflex ipašibas
Autors: aaaa ()
Datums: 21/09/2011 23:17

Ja domāts, ka turēs vairāk par gadu, tad ir jāizmazgā pistole. Līdz gadam - tieši otrādi - neko nevajag aiztikt un nekādā gadījumā netīrīt no pistoles caurumiņa nost sakaltušās putas. Esmu pārbaudījis 2-3 reizes. Pēc 6 mēn pūšas kā tiko uzlikts. Daru tā: sakaltušo galiņu pirms darba ar asu nazi nogriež līdz ar galu, tā, lai nepaliek nemaz putu. Ar naža galiņu iztīra to spraudziņu starp adatu un caurumu - lai viss spīd un laistās un tik pucē vaļā - nāk ārā praktiski uzreiz. Vienreiz gan iesprūda pati adata, kas iet cauri trubai, bet nu tas bij naturāli pēc 1.5 gada stāvēšanas un i tad nebija skaidrs, vai balons ir blīvi uzlikts vai nē. Tad gan bija viss jājauc ārā un jātīra - es gan šāvu ar smagāku kalibru par acetonu, bet ideja tā pati. Ja balonu labi uzskrūvē un galu neknibina - man domāt viņš tur gadiem iekšā necietē. Ja jāpūš daudz un lielos caurumos, es arī dodu priekšroku bezpistoles vienreizlietojamiem baloniem - to lokano trubu viegli kur vajag iebāzt, turklāt ārā nāk ar lielāku švunku.

Re: makroflex ipašibas
Autors: Vienstāvs ()
Datums: 22/09/2011 09:28

Vai nav tā, ka pie pistoles slēdzamajos balonos nāk putas ar mazāku izplešanos, vienreizlietojamos - ar lielāku?
Un vēl pie viena jautājums - vairums putu sacietējot veido blīvu slāni tikai tuvu gaisam, bet dziļāk ir tukši, lieli burbuļi. Tomēr reiz viens pārdevējs man rādīja putas, kas it kā vienmērīgi sadaloties tilpumā līdzīgi putuplastam. Tobrīd nevajadzēja, bet vēlāk es to marku aizmirsu. Varbūt šeit kāds zin?

Iet uz lapu: Iepriekšējā12
Pašreizējā: 2 no 2


Jūsu Vārds: 
Jūsu E-pasts: 
Tēmas nosaukums: 
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
 ********  ********  **     **  ********  ******** 
 **        **         **   **   **        **       
 **        **          ** **    **        **       
 ******    ******       ***     ******    ******   
 **        **          ** **    **        **       
 **        **         **   **   **        **       
 ********  **        **     **  ********  ******** 

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.




Redakcija:
building@latvijastalrunis.lv
+371 67770522
Klientu serviss:
serviss@latvijastalrunis.lv
tel. +371 67770711
fax +371 67770727