UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Inženiertīkli :  Building.Lv Forums

Apkure, kanalizācija, ūdensvads, santehnika, elektrība u.c.
Iet uz lapu: 12Nākošā
Pašreizējā: 1 no 2
forumi
Autors: kaajau ()
Datums: 20/10/2011 14:07

Kā tur ir ar tiem Krievijas forumiem? 2 reizes dabūju vīrusu. Vairāk neskatos. Bet tur bija pavisam cits zināšanu līmenis, (atvainojiet godājamie sarunu biedri, bet dažam jau tepat ir arī tāds pats līmenis, bet nu kādiem 10), un neierobežoti, jo tur jau tie miljoni..... vai tur kādi speciāli filtri vajadzīgi?

Re: forumi
Autors: EjTakTu ()
Datums: 20/10/2011 19:53

To arī var uzzināt Krievijas forumos :D
Normāla antivīrusu programma un uz priekšu. Bet tas ir citu forumu temats...

Re: forumi
Autors: m. ()
Datums: 20/10/2011 20:21

Reizeem var redzeet ka google noblokejusi lapu jo tur ir virusi
Ataaa ja neko nekachaa diez vai kas kjersies
Un normalu parlukprogramu kaa Firefox

Re: forumi
Autors: Vienstāvs ()
Datums: 20/10/2011 21:39

Es arī nesen, ložņādams pa krievu auto forumiem, noķēru Windows vīrusu, kurš palaižas no bootsektora, ierakstās BIOSā un tālāk visā opsistēmā. Labi, ka nebija destruktīvs (kaut gan tomēr vēl neesmu pārbaudījis, vai kautkas nav uzrakstīts virsū kādam failam, jo šamais glabājot kādus datus diska beigās, un tādu reklāmas apjomu, kā šis rādīja, noteikti nevar ietilpināt bootsektorā).
Ubuntu is the way.

Re: forumi
Autors: Didzisp ()
Datums: 20/10/2011 23:12

Ja staigā pa nezināmām lapām, tad ar kādu no linux operetajsistēmu un Firefox. Es palaižu linux no CD un pilnīgi pofig par vīrusiesm.Pēc tam iznem CD un pārstartē kompi un atkal esi atpakaļ logos. Tā i nezinu, kas tie vīrusi ir :)

Re: forumi
Autors: kaajau ()
Datums: 21/10/2011 07:53

paldies! ne sūda nesapratu, bet paldies par atsaucību. esmu pārāk stulbs šajā sektorā.

Re: forumi
Autors: JanisL ()
Datums: 21/10/2011 09:59

Negribu būt kašķīgs, bet ja jums ir normāla antivīrusa programma ar ugunsmūri, tad nezinu gan, KO tieši jūs tur darāt, lai tos vīrusus atrautos?! Nu nevar tik viegli tāpat vien bez kādu lejupielādētu specaplikāciju palaišanas noraut boot sektora vīrusu. Vienkārši nevajag akceptēt nekādus svešus scriptus, flash vai java aplikācijas un protams ka nekādus instrumentus "uz duročku" nekačāt un neinstalēt... Es ar vīrusiem esmu pazīstams tikai pats savas stulbības dēļ, jo konkrēti zinu - ko kur palaidu un kā atrāvos. Pa kluso neviens draņķis man datorā nav ielīdis, lai arī kur vazājos...

--------------------------------
Mani hobiji:
Dažādi bišu produktu gardumi - [www.LusuDrava.lv]
Mana salmu māja - [SalmiUnMali.lv]

Re: forumi
Autors: kaajau ()
Datums: 21/10/2011 11:30

Paldies SalmuJāni. Mazliet iedrošināji. Kā Tev tur virzās? Gribēji kļūt par kočegāru, vai katlu sola pa lēto? Es jau tik 5 min sabāžu krāsnī, aizdedzinu un pēc h uzmetu tādus neskaldītus klučus. Vakarā aizveru šīberi. Es balsoju tikai par ķieģeļu krāsnīm, lai var sadedzināt 1500 grādu temperatūrā un lai šķidrumi netraucē degšanu.Tādēļ jau Dievs Velss lai parauj mums devis šamotu.

Re: forumi
Autors: jtdesign ()
Datums: 21/10/2011 11:42

Forumu tur ir nejēgā, ne visos vajag tusēt, jo sakarīgi ir tikai daži un tur arī rūpējas, lai nebūtu vīrusu. Tiesa, parasti tas nepasargā, ja patīk spiest uz visādiem ieliktajiem linkiem. Ir nedaudz cita problēma, tur parasti var piedalīties (un šad tad pat lasīt) tikai reģistrēti dalībnieki, lūk šo datu bāzi ļoti skenē visādi spameri un, ja tajā brīdī esi ielogojies, dabū savu adresi spamera datu bāzē.

Re: forumi
Autors: EjTakTu ()
Datums: 21/10/2011 13:24

Un tāpēc turu speciālu pastkastīti priekš reģistrācijām un ar tām saistītajiem spamiem.

Iet uz lapu: 12Nākošā
Pašreizējā: 1 no 2


Jūsu Vārds: 
Jūsu E-pasts: 
Tēmas nosaukums: 
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
  *******   **    **  **     **  **     **  **    ** 
 **     **  ***   **  ***   ***  **     **   **  **  
        **  ****  **  **** ****  **     **    ****   
  *******   ** ** **  ** *** **  *********     **    
        **  **  ****  **     **  **     **     **    
 **     **  **   ***  **     **  **     **     **    
  *******   **    **  **     **  **     **     **    

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.




Redakcija:
building@latvijastalrunis.lv
+371 67770522
Klientu serviss:
serviss@latvijastalrunis.lv
tel. +371 67770711
fax +371 67770727