UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Inženiertīkli :  Building.Lv Forums

Apkure, kanalizācija, ūdensvads, santehnika, elektrība u.c.
Iet uz lapu: Iepriekšējā12
Pašreizējā: 2 no 2
Re: siltās grīdas dzīvoklī
Autors: amatniecins ()
Datums: 27/11/2011 19:46

Bija man reiz variants (domās) :) pieslēgties pie cirkulācijas caurules siltajam ūdenim ierīkojot siltās grīdas, tur siltuma zudumus neviens i nepamanīs, vismaz kamēr grīda uzsilst.... Taisu remontu, iebūvēju visur siltās grīdas, pa kādu izdevīgu laiku- hops un pieslēdzos, viss nemanāmi paslēpts zem reģipsā- beigās varbūt saku, bllaaa, man gāzes apsilde, atsakos no jusu siltuma un dzīvoju -Lafā'...
Nekrietni protams, bet visi jau nevar būt godīgi..
Par siltajām grīdām - [varupats.lv]

Re: siltās grīdas dzīvoklī
Autors: soseds2 ()
Datums: 27/11/2011 22:02

Man daudzi ir prasijusi par silto gridu ierikosanu no dvielu zavetaja stavvada. Sai lietai ir loti daudz minusu, tadel sada doma jaatmet!
Trukumi: Vajadzigs papildus mezgls pieslegsanai stavvadam ar regulesanas armaturu slepta vieta, kuru tomer pie parbaudes apsaimniekotajs var atklat.
Apsaimniekotajs var ierubit soda naudu par sadas nelikumigas sistemas ierikosanu un siltuma paterinu par laika spridi no ierikosanas dienas lidz atklasanas dienai.
Vel liels trukums, ka siltumu aprekina uz galvinam par uzsildisanu. Siltummezgla siltumskaititaja uzradas visi dati par siltuma paterinu.

Iet uz lapu: Iepriekšējā12
Pašreizējā: 2 no 2


Jūsu Vārds: 
Jūsu E-pasts: 
Tēmas nosaukums: 
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
 **      **  **     **  **     **   ******   **     ** 
 **  **  **  **     **  **     **  **    **  **     ** 
 **  **  **  **     **  **     **  **        **     ** 
 **  **  **  **     **  **     **  **        **     ** 
 **  **  **  **     **  **     **  **        **     ** 
 **  **  **  **     **  **     **  **    **  **     ** 
  ***  ***    *******    *******    ******    *******  

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.




Redakcija:
building@latvijastalrunis.lv
+371 67770522
Klientu serviss:
serviss@latvijastalrunis.lv
tel. +371 67770711
fax +371 67770727