UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Iebūvējamās lampas
Autors: RE ()
Datums: 05/12/2011 19:22

guļamistabā vēlos likt iebūvējamās lampas 6 gab.
Vai istabā būs daudz tumšāks, nekā ar vienu centrālo lustru kurā ir tikpat (6) lampas.

Re: Iebūvējamās lampas
Autors: elektriķis Māris ()
Datums: 05/12/2011 21:48

iebūvējamās lampas parasti lieto lai apgaismojumu virzītu konkrētā vietā kur tas vajadzīgs, piem. uz bāra letes, koridorā. Vai būs tumšāks? tas atkarīgs no daudz kā, arī no tā kādā krāsā ir griezti, sienas un grīda. Es guļamistabā neliktu iebūvējamās, jo tā ir tā zona, kur prasās vienmērīgs pieklusināts apgaismojums, kā būs, ja gulēsi gultā un kāds ieslēgts tās lampas, atver acis un tev bams ar staru pa galvu :). Lokāli lasīšanai lieto atsevišķas sienas vai cita veida naktslampiņas.

Re: Iebūvējamās lampas
Autors: RE ()
Datums: 06/12/2011 16:34

tāda doma jau bija, tā teikt apliecināji. Paldies

Re: Iebūvējamās lampas
Autors: ibm ()
Datums: 07/12/2011 12:19

Savulaik atvēzējāmies un ielikām istabā iebūvējamās lampas, tjipa moderni un tā. Rezultātā, protams, istabas apgaismojumam jātērē nepamatoti liela jauda, lai izgaismotu platību salīdzinoši ar parastu griestu lampu :)

Protams, ka iebūvējamās lampas ieteicamas virzītai gaismai konkrētās zonās. Tā arī ir.

Re: Iebūvējamās lampas
Autors: eb ()
Datums: 07/12/2011 13:27

iebūvējamās ir tumšākas. man patreizējā vannas istabā (platība: 2 x 3 m) ir 3 x 60w iebūvētās lampas un ir ok. Koridors ir divreiz lielāks un tur ir ok ar 2 x 60 w pie sienas pieskrūvētām lampām.

guļamistabā es tādas neliktu. koridoros, virtuvēs un vannas istabās ir ok.

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.