UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

problema ar AEG jauno boileri
Autors: pip ()
Datums: 08/01/2012 21:33

Situacija tada . ka vajadzeja apskatiit boileri kursh nesilda. sidelementi ir arpus uudens . veseli divi. lai nomainiitu anodu naacaas uz apli noskruuveet nost kadas desmit uzgrieznjus. un pie reizes safochiju vadus kaa naak pie tiem sildelementiem. viss buutu baigi forshi. atklaajaas ka viens sildelements nesilda. Un iespejams tapeec virknee abi sasleegti. rezultaataa nestraadaa abi. bet taa sanaca ka pazaudeju mobiilo kuraa bija ieksha taas fochenes. tad man taads jautaajums ja ielikshu sheit AEG boilera serijas numuru. vai kaads varees man paliidzeeet ar elektrisko sheemu. paldies

Re: problema ar AEG jauno boileri
Autors: pip ()
Datums: 08/01/2012 21:48

Varbut kadam ir aeg boielers majas jainais kuram nav tenis iekshaa udenii bet arpus udens silda. varetu nonjemt vaaku un safocheet vadus. vai arii es pats varu aizbraukt safocheet. domaju ka elektro shema ir jaabuutvienadai

Re: problema ar AEG jauno boileri
Autors: aae ()
Datums: 09/01/2012 09:28

Kaut kā neticās, ka sildelementi ir virknē, tur nav gadījumā poga ar ko vienu elementu ieslēdz/izslēdz? Visdrīzāk viens vai abi izdeguši, vajag pamērīt viņiem pretestību, ja 0 tad beigts un var pirkt jaunu.

Re: problema ar AEG jauno boileri
Autors: Rx ()
Datums: 09/01/2012 10:53

Sadegot TENam, tā pretestība ir bezgalīga, jeb ļoti liela, nevis nulle!.

Re: problema ar AEG jauno boileri
Autors: aae ()
Datums: 09/01/2012 11:45

Rx Wrote:
-------------------------------------------------------
> Sadegot TENam, tā pretestība ir bezgalīga, jeb
> ļoti liela, nevis nulle!.


Protams, ka teorija ir svarīga, bet mans elektroniskais testeris šo bezgalību attēlo kā nulli. Un ar to problēmas risināšanai pilnīgi pietiek :D

Re: problema ar AEG jauno boileri
Autors: Dzindzis ()
Datums: 09/01/2012 11:47

Nav gadienā nevis 0 bet OL (overload) ?

Re: problema ar AEG jauno boileri
Autors: Rx ()
Datums: 09/01/2012 12:52

Katra testera rādījumu vienmēr vajag novērtēt no loģikas viedokļa, jeb rādījuma ticamību... Un testeris , ja tas ir elektroniskais, daudzos gadījumos pie ļoti lielas pretestības rāda 0.L , kas nozīmē to, ko teica Dindzis.

Re: problema ar AEG jauno boileri
Autors: pip ()
Datums: 11/01/2012 20:28

Kaa ar tiem vadiem. ko juus sakat kur lai dabuu to sheemu. mosh kadaa veicii iet prasiit. ziema beigsies un vajadzees sataisiit. bet par to kapec viens tenis nesilda es nezinu. jo problema bija taada ka boilers vispaar nesilda. un cik skatijos podzinjas tur nebija. bet sarkana lampinja dega. ta kaa domaaja droshibas lai izsleegtu boileri nebija nostradaajusi. un ja nebuutu saslegti virtnee tad jau ar vienu teni arii piesildiitu boileri

Re: problema ar AEG jauno boileri
Autors: Daniliano ()
Datums: 11/01/2012 22:04

Ir kāds info par šo boileri-modeļa nosaukums-kas rakstīts uz ražotāja etiķetes?

Re: problema ar AEG jauno boileri
Autors: Skubs ()
Datums: 14/01/2012 02:51

Uzraksti boilera precīzu modeli un marku, atsūtīšu tev shēmu, vai raksti uz e-pastu - sarunāsim vizīti un saslēgšu tev to boileri.

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.