UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

WC poda uzstādīšana
Autors: gam ()
Datums: 11/01/2012 14:30

Sveiki!

Nomainiju veco padomju laiku podu uz jaunu. Nācās uzlikt uz neliela paaugstinājuma, lai normāli iestiķētu pie kanalizāciajs caurules. patreiz ir ar lokano pievienojumu, jo taisnais nederēja.. attiecīgi pods ir pārāk daudz uz priekšu.. hrushovka karts metrs ir uz uzskaites :)

Bilde:
[www.bildites.lv]

Jautājums: ja pievienotu kā 2. varianta (sk. bildi) vai podā būs paaugstināts ūdens līmenis? vismaz man liekas, ka jā, jo tas nevar tecēt pret kalnu.. imo.
pašlaik vēl neesmu sācis pilni remontu, bet pēc remonts grīdas līmenis pacelsies, jo likšu flīzes +varbūt, silto grītu. domāju, vairs nebūs tie 8 cm, bet kādi 5 - 4cm, tad es varēšu pievienot ar taisno pievienojumu, vai arī nozāģēši cuguna trubu īsāku, attiecīgi pievienojuma līmensi samazināsies.


Re: WC poda uzstādīšana
Autors: aaaa ()
Datums: 11/01/2012 16:47

Sarunā par maksu ar namu pārvaldes večiem-santehniķiem, lai to čuguna stāvvadu gabalu izgriež ārā un iestiķē normālu plastmasas cauruli tev vajadzīgajā augstumā. Viņi principā to dara, radiem aizsērēja posms, tā arī darīja, ka nomainīja.

Re: WC poda uzstādīšana
Autors: gam ()
Datums: 11/01/2012 17:31

ok, bus jamegina. bet.. kad minis, ceru, ka kaimins nenolaidis.. esmu pirmaja staava :D

Re: WC poda uzstādīšana
Autors: soseds2 ()
Datums: 11/01/2012 20:54

Pasa meistars jau ari var mainit stavvadu ja vienojas ar apsaimniekotaju un kaiminiem.

Re: WC poda uzstādīšana
Autors: Ziedonis ()
Datums: 22/11/2016 12:28

Vajadzīgs santehniķis dažādiem remontu darbiem un risinājumiem
zvaniet meistaram - 27761010

Re: WC poda uzstādīšana
Autors: soseds2 ()
Datums: 22/11/2016 13:36

Darbs beidzies?

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.