UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Inženiertīkli :  Building.Lv Forums

Apkure, kanalizācija, ūdensvads, santehnika, elektrība u.c.
Iet uz lapu: Iepriekšējā12
Pašreizējā: 2 no 2
Re: karstā ūdens cirkulācija
Autors: būvinženieris Ivars Brinkmanis ()
Datums: 20/01/2012 22:23

Ja attālums 15m tad pieņem Slēpņa ideju... pirms krāna uzstādi vai nu 10l karstā ūdens boileri vai caurplūdes sildītāju un tam pieslēdz cauruli no karstā ūdens padeves apkures telpā.

Re: karstā ūdens cirkulācija
Autors: ibm ()
Datums: 21/01/2012 21:02

Man karstā ūdens cirkulācijā stāv tieši apkures sūknis, nevis tāpēc, ka dikti gribējās, bet man to vienkārši par sviestmaizi atdeva draugs, kuram nevajadzēja. Stāsts ir par to, ka šis sūknis (Danfoss) man strādā kopš 2006.gada vasaras, nu jau tātad 6.gads panesās.
Pilnībā piekrītu par zudumiem, īpaši tad, kad boileri (vasarā) sildu ar elektrību. Man ir primitīvs malkas katls, līdz ar to vasarā, protams, tikai dēļ siltā ūdens to nekurinu. Turklāt arī kanalizācija vietējā un viss, ko tecini pa tukšo, ir ar sūkni sapumpēts un tiek liets kanalizācijā :)
Man ir šāds risnājums: elektronisks taimeris ap Ls 5(jo tam var uzlikt arī 1 minūtes darba ciklu), kurš saprogrammēts atbilstoši mūsu dzīves ritmam, savukārt pārējām reizēm, kad ātri vajag silto ūdeni, paralēli stāv laika relejs, ieslēdz sūkni uz minūti (ap Ls 9)un pie visiem 3 sanmezgliem (virtuve, vannam duša) podziņas. Piespied - un aizskaiti līdz 5, - siltais ūdens ir klāt.
Tā kā biju, māju būvējot, salicis dažus liekus kabelīšus (katram gadījumam), tad konstruktīvi varēju bez lielām sāpēm savienot tās pogas bez redzamiem liekiem makaroniem.
Protams, var izklausīties pastulbi, bet nu.... es domāju, šeit katram savi apstākļi, iespējas, aprēķins un fantāzija.

Re: karstā ūdens cirkulācija
Autors: Didims ()
Datums: 21/01/2012 22:49

Man līdzīgi kā ibm, KŪ cirkulācijas sūknītis priekš rītiem, vakariem un zvanu pogas pārējam laikam.

Re: karstā ūdens cirkulācija
Autors: andris181 ()
Datums: 27/01/2012 14:09

Jā, tas ir sūknis, ko var lietot dzeramajam ūdenim. Ūdens pa galveno maģistrāli, kur uzlikts sūknis, cirkulē riņķī. Kad attaisa krānu - no karstās maģistrāles līdz izlietnei ir īss posms, karstais īsā laikā parādās (dažas sekundes)

Iet uz lapu: Iepriekšējā12
Pašreizējā: 2 no 2


Jūsu Vārds: 
Jūsu E-pasts: 
Tēmas nosaukums: 
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
 **     **  **     **  **     **  **    **  ********  
 ***   ***  **     **  **     **   **  **   **     ** 
 **** ****  **     **  **     **    ****    **     ** 
 ** *** **  **     **  **     **     **     ********  
 **     **   **   **   **     **     **     **        
 **     **    ** **    **     **     **     **        
 **     **     ***      *******      **     **        

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.




Redakcija:
building@latvijastalrunis.lv
+371 67770522
Klientu serviss:
serviss@latvijastalrunis.lv
tel. +371 67770711
fax +371 67770727