UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Inženiertīkli :  Building.Lv Forums

Apkure, kanalizācija, ūdensvads, santehnika, elektrība u.c.
Jauns elektrības pieslēgums
Autors: nsd ()
Datums: 26/01/2012 14:19

Ir aizaudzis zemes gabaliņš(nav mazdārziņš) Rīgas rajonā, kur drīzumā plānoju uzsākt augsnes līdzināšnu un būvdarbus, bet kamēr vēl būvniecība nav uzsāktu esmu nolēmis tikt galā ar zemes elektrificēšanu. Tātad esmu uzsācis jauna pieslēguma ierīkošanu kā parasti viss sākas ar iesniegumu latvenergo, to uzrakstīju izvēlējos vajadzīgos parametrus un pēc kāda laika atnāca tehniskie noteikumi un piedāvājums. Ta kā līdz manam zemes gabalam ir savilkti kabeļi un uzstādīts skapis, tad summa ir ļoti laba ( pa lēto sanāca :) ).

Viss kas "Sadales tīklu" vīriņiem ir jāizdara:
1.Ievada aizsardzības aparāta maiņa no 3f 20A uz 3f 25A.
2.Skaitītāja uzstādīšana 3-fāzes.

Pieslēguma līgumā ir tāds punkts: "
Tāpat vēršam uzmanību, ka lai AS "Sadales tīkls" iegūtu informāciju, ka Jūsu elektroietaises līdz piederības
robežai ir sagatavotas elektroenerģijas pieslēgšanai pieprasītās slodzes robežās un būtu tiesīgs pieslēgt elektroenerģiju,
pēc Lietotāja (Jūsu) elektroietaišu izbūves/pārbaudes aizpildiet "Aktu par Lietotāja elektroietaišu izbūvi"
.

Tas nu būtu īsumā par esošo situāciju un jautājums ir sekojoš - kas ir minimālais ko man jāizdara savā zemes gabalā, lai varētu parakstīt un mierīgu sirdi nest "Aktu par Lietotāja elektroietaišu izbūvi" uz latvenergo?

Re: Jauns elektrības pieslēgums
Autors: Dzindzis ()
Datums: 26/01/2012 14:48

Ja lietotāja elektroierīces vel nav uzstādītas ( tipa nav nekā uz zemes gabala) parasti liek 3f rozeti uz dēļa aiz uzskaites staba. Sagatavo ara 3f rozeti un dēļa gabalu, kad mainīs skaitītāju varēsi iedot lai pieslēdz un apliecināt ka elektroietaise ir atbilstoši izbūvēta :))

Re: Jauns elektrības pieslēgums
Autors: Dzindzis ()
Datums: 26/01/2012 14:58

Ja vajag 3f ara rozeti varu iemainīt jeb nopārdot pa lēto tā kā man tā vairs nav vajadzīga jo māja ar visu elektroinstalāciju jau ir gatava.

Re: Jauns elektrības pieslēgums
Autors: nsd ()
Datums: 26/01/2012 15:17

O neticās pat, ka tik vienkārši visu var atrisināt :) Labprāt tevi Dzindzis atbrīvot no 3f rozetes, ja vien mūsu ceļi krustosies .. kā lai ar tevi sazinos?

Re: Jauns elektrības pieslēgums
Autors: Dzindzis ()
Datums: 26/01/2012 15:27

Uzzvani t.25503972 sarunasim

Re: Jauns elektrības pieslēgums
Autors: Marciz ()
Datums: 14/02/2012 19:36

Sveiki.. Kāds varētu apskaidrot kā es savu vadu varu pierakt sadales skapim? man ir tāds kas domāts uz 3 zemes gabaliem un sēž uz 4-stuura betona bloka.. Kurā vietā meklēt kādu caurumu vai kabeļu trubu pa kurieni ielaist savu kabeli iekšā? Un cik dziļi tas būtu meklējams? jeb vispār ir jāparokas zem tā betona bloka? Paldies

Re: Jauns elektrības pieslēgums
Autors: moldriks ()
Datums: 14/02/2012 21:31

100.lpp vari apskatīt betona pamatni. [www.jauda.com]

Re: Jauns elektrības pieslēgums
Autors: Marciz ()
Datums: 14/02/2012 22:34

super.. liels paldies.. tieši tas ko man vajadzēja..

Re: Jauns elektrības pieslēgums
Autors: giga ()
Datums: 06/04/2013 21:00

visus kam ir interesants jautājums par jauna elektrības pieslēguma izveidi un jo īpaši lauku mājās kur pieslēguma nav vispār uzaicinu iesaistīties jaunā portāla draugiem.lv diskusiju grupā "21 gadsimtā Latvijā bez elektrības"



Jūsu Vārds: 
Jūsu E-pasts: 
Tēmas nosaukums: 
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
 ********  **    **  **     **  **     **   ******   
    **      **  **   **     **  **     **  **    **  
    **       ****    **     **  **     **  **        
    **        **     *********  **     **  **   **** 
    **        **     **     **   **   **   **    **  
    **        **     **     **    ** **    **    **  
    **        **     **     **     ***      ******   

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.




Redakcija:
building@latvijastalrunis.lv
+371 67770522
Klientu serviss:
serviss@latvijastalrunis.lv
tel. +371 67770711
fax +371 67770727