UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Inženiertīkli :  Building.Lv Forums

Apkure, kanalizācija, ūdensvads, santehnika, elektrība u.c.
Pašreizējā: 2 no 6
Re: siltās grīdas
Autors: aaaa ()
Datums: 11/03/2012 12:58

Var, darījis neesmu, bet zinu, ka vāciešiem šis ir ļoti populārs, ja ne populārākais variants, varbūt ne jaunbūvēs, bet kad vecās mājās liek siltās grīdas, tad noteikti - saliek puķika plāksnes, savij caurules un pašizlīdzinošo masu virsū.
Vai tā pa taisno uz reģipsi var gāzt - šaubos, imais droši vien kaut kā jāhidrofobizē, lai mitrums no masas nesūcas iekšā, bet nu to visu pie ražotāja var noskaidrot, vai pats saštukot. Tikai ja lej masu, nafig tad vispār reģipsis? Tad uz puķika caurules un masa, kurā vietā tur vēl vieta reģipsim?

Re: siltās grīdas
Autors: aaaa ()
Datums: 11/03/2012 13:01

Šitādu, piemēram:
[www.knauf.lv]

Re: siltās grīdas
Autors: DsKs ()
Datums: 11/03/2012 13:29

vienigais janoskaidro,cik bieza karta jalej,ja tikai lai nosedz caurules,tad ok ... tad ari masa saveidosies uz kadiem 25kg kvadratmetrs,kas mana gadijuma butu ok

Re: siltās grīdas
Autors: DsKs ()
Datums: 11/03/2012 13:30

otra lieta,man osb segums,ja liek regipsi,tad faktiski izslegtu kaut kadu mitrumu buvniecibas procesa

Re: siltās grīdas
Autors: khe ()
Datums: 11/03/2012 16:12

Varbūt kādam noderēs, ja atkārtošos, jo ir darīts un rezultāts labs:
kārta no daudz maz veselām riģipša loksnēm,
divas kārtas pa virsu tiek pielīmētas ar zobšpakteli un PVA līmi, kaut no atgriezumiem,
ar el rokas frēzi(16mm, vai 20mm) iefrēzē pa zīmējumu kanālus tajās divās kārtās,
liek iekšā rores(seko,lai neizlien virs virsmas) un piešpaktelē ar kādu ātri ciet ģipša maisījumu(kaut baugipsi),
ar PVA uzlīmē pa virsu grīdas riģipša plāksnes.
Ģipsim skaitās pat nedaudz lielāka siltumietilpība, kā betonam..., tik atmet atpakaļ tas putojums.

Re: siltās grīdas
Autors: DsKs ()
Datums: 11/03/2012 18:59

princips sanaks tas pats,regipsa karta,iefrezeju gropes un pec tam ar izlidzinoso parklaju pari lai nosedzas atlikusies mm ... tas knauf izlidzinosais sez uz gipsa bazes ... un atkal pari vienu kartu regipsi

sodien vairakas stundas atkal paskaitloju izmaksas,izskatas vai nu pagaisreiz esmu kludijies vai soreiz,jo izmaksas radiatori pret siltam gridam man izskatas gandriz vienadas :) nakosas nedelas laika tiksu precizi centros ar automatikas izmaksam,jo man sanak 8 loki uz trijam neatkarigam telpam

Re: siltās grīdas
Autors: ma21 ()
Datums: 11/03/2012 19:42

KHE...tas sanāk ka divaks kartas regipwa ,tajas taisam gropec caurulem,tad vel vienu pari????....tas ir kkads specialais gridas regipsis vai parastais..un kas nak apakshaaa zem taam pirmajam divam regipsha kartaam..arii putiks,follija...

Re: siltās grīdas
Autors: DsKs ()
Datums: 11/03/2012 20:06

khe,man pec fonterra-viegas kataloga tagad ir neskaidrs moments - viniem paradits,ka virs tam gipsa platnem uzreiz virsu iet laminats vai flize, tad varbut vispar nav vajadzibas likt papildus velvienu regipsa plaksni un uzreiz iefrezejam rievas,ieliekam cauruli,nolidzinam gropes un pa taisno virsu laminatu vai flizi?



[www.edilportale.com]






Re: siltās grīdas
Autors: soseds2 ()
Datums: 11/03/2012 20:17

Var jau likt sito, nebus jacakarejas ar pasizlidzinoso un entajam kartam regipsa.[www.uponor.lv]

Re: siltās grīdas
Autors: DsKs ()
Datums: 11/03/2012 20:17

[www.viega.ru]


uz seit ir sistema,kur ar pasizlidzinoso iet pa virsu

Pašreizējā: 2 no 6


Jūsu Vārds: 
Jūsu E-pasts: 
Tēmas nosaukums: 
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
 **     **  **    **  ********  ********   *******  
 **     **  **   **      **     **        **     ** 
 **     **  **  **       **     **        **     ** 
 **     **  *****        **     ******     ******** 
 **     **  **  **       **     **               ** 
 **     **  **   **      **     **        **     ** 
  *******   **    **     **     ********   *******  

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.




Redakcija:
building@latvijastalrunis.lv
+371 67770522
Klientu serviss:
serviss@latvijastalrunis.lv
tel. +371 67770711
fax +371 67770727