UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Inženiertīkli :  Building.Lv Forums

Apkure, kanalizācija, ūdensvads, santehnika, elektrība u.c.
Iet uz lapu: Iepriekšējā1234
Pašreizējā: 4 no 4
Re: Skanoša apkures sistēma...
Autors: Heatley ()
Datums: 20/11/2012 19:57

Tāka apkures sezona atgriezusies, tad joprojām neesmu atrisinājis saknošos radeatorus.Lieta tāda, pirmajā apkures dienā ieslēdzu tos, visi bija klusi, bet vēlāk jau parādījās atkal skaļums. Manas domas, varbūt pirmajā dienā visi vēl nebija atgriezuši savus regulatorus un man bija lielāks spiediens, tāpēc tie bija klusi,pārējie pamodās un man sāka skanēt tie.šodien atnāca apsaimniekotāja santehniķis, pagrieza radeatoram apakšējo(aizplūstošo) skrūvi, palika klusāks, bet vēlāk man sildīja tikai augšpusi radeatoram. Vai tas būtu pareizi, griest lejā ciet skrūvi? Liekas ka viņs grib to problēmu nepareizi risināt un neesmu ar mieru ka man dēļ tā paliek vēsāki radeatori.Varbūt kādam kādi varinati.idejas?

Re: Skanoša apkures sistēma...
Autors: soseds2 ()
Datums: 21/11/2012 22:12

Ja paliek vēsāks radiators, tad apakšējais atgaitas vārsts ir pagriests ciet. Tā ir tā saucamā balansēšana. Vai šajā gadījumā tas bija vajadzīgs-nezinu..

Re: Skanoša apkures sistēma...
Autors: MrBadMan ()
Datums: 05/12/2012 19:28

Tāks, problēma ar pīkstošiem - svilpojošiem (skanošiem?) radiatoriem daļēji atrisināta. Pirms apkures sezonas diviem aktuālākajiem radiatoriem nomainīju pieslēguma ventiļus (kur nāk termogalvas), tie vairs nepīkst. Kad vecie bija nost, tad salīdzinot ar jaunajiem, atšķīrās noslēgvārsta konstrukcija. Laikam jau tā adata radīja to skaņu radiatorā.

Re: Skanoša apkures sistēma...
Autors: Hobis ()
Datums: 10/12/2012 21:49

1 - apkures loks nav balansēts
2 - skaitītājs skaita jo plūsma liela kaut arī dT mazs
3 3 sūknis par jaudīgu, nez vai tur stratos ar ir, varbūt ar ieregulētu lielu dP

Iet uz lapu: Iepriekšējā1234
Pašreizējā: 4 no 4


Jūsu Vārds: 
Jūsu E-pasts: 
Tēmas nosaukums: 
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
 **    **   ******    ********   **    **  ********  
 ***   **  **    **   **     **  ***   **  **     ** 
 ****  **  **         **     **  ****  **  **     ** 
 ** ** **  **   ****  **     **  ** ** **  ********  
 **  ****  **    **   **     **  **  ****  **        
 **   ***  **    **   **     **  **   ***  **        
 **    **   ******    ********   **    **  **        

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.




Redakcija:
building@latvijastalrunis.lv
+371 67770522
Klientu serviss:
serviss@latvijastalrunis.lv
tel. +371 67770711
fax +371 67770727