UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Inženiertīkli :  Building.Lv Forums

Apkure, kanalizācija, ūdensvads, santehnika, elektrība u.c.
Iet uz lapu: 12Nākošā
Pašreizējā: 1 no 2
henka savienojumi
Autors: mocha ()
Datums: 10/04/2012 15:07

Labdien,
dabuuju chupu ar lietotiem trubas savienojumiem (henkas skruuveejamie). Nezinu vai pareizi nosaucu, plasmasa/aluminija/plasmasa truba, to var presēt un var arī ar atslēgu savilkt. Vot man ir tie ar atslēgu velkamiem.

JAUTĀJUMS: vai noskrūvējot nost jau lietotus savienojumus un tos izmantojot vēlreiz uz jaunas trubas šis savienojums būs gana drošs?

Esmu pamanījis ka arī šeit ir dažādi uzskati pat par šo savienojuma veidu, kur nu vēl par otreizēju izmantošanu :-) Tādēļ būtu priecīgs dzirdēt viedokli no šī savienojuma atbalstītājiem jeb tie, kuri ar to strādā.

p.s. savienojumi man ir 20mm truba ir gan 20, gan 16. iesaakumaa biju plānojis silto/auksto uudeni vilkt ar 16mm izmēru, tomēr tā kā dabūju šos savienojumus domāju varbūt auksto ūdeni vilkt ar lielo izmēra trubām. varbūt īr kāda pieredze kādēļ to labāk nedarīt? Objekts = privātmāja ar diviem sanmezgliem + virtuve

Re: henka savienojumi
Autors: kaamisz ()
Datums: 10/04/2012 15:51

Sanāca savā mājā nedaudz pārvilkt ūdeni un izmantoju jau esošos savienojumus nekas netek. Sistēmā spiediens 4bar. Caurules gan pašas lietotas vairs 2x nevar izmantot.

Re: henka savienojumi
Autors: DsKs ()
Datums: 10/04/2012 17:02

kaamisz,var gan lietot,janogriez nost tikai tie paris cm caurules gala,kur bijusi saskruve

Re: henka savienojumi
Autors: aaaa ()
Datums: 10/04/2012 17:16

Tie nav oriģinālie, bet gan ķīnieši - ne Henco, ne Uponoram skrūvējamo savienojumu nav vispār un es sev tādus par velti liktu tikai redzamā vietā, bet nekādā gadījumā ne zem grīdas, ne sienās. Pietiks, ja viens no 20 savienojumiem, kaut pēc 3 gadiem, bet sāks pilēt - tici man - viss, ko būsi ietaupījis tagad, ar uzviju un krietnu nervu pabojāšanu nāks atpakaļ, jo kaut ko laust ārā un pārtaisīt gatavā mājā ir nu ļoti dārgi un ļoti nepatīkami. Vai ir to vērts? Ja tomēr liec, tad tikai uz auksto ūdeni, jo karstais ūdens un apkure - caurules plešas, raujas, plešas, raujas un beigās ļoti bieži sāk pilēt.

Re: henka savienojumi
Autors: EjTakTu ()
Datums: 10/04/2012 20:38

aaaa
nepārsteidzies ar apgalvojumiem par neesamību
[www.henco.be]

Re: henka savienojumi
Autors: Didims ()
Datums: 10/04/2012 21:19

Es zem grīdas vai kur citur apslēptu neliktu ne šitādu, ne presējamo.

Re: henka savienojumi
Autors: soseds2 ()
Datums: 10/04/2012 22:04

Ja izdodas izlobit esosos,var izmantot. Tikai redzama vieta!!!

Re: henka savienojumi
Autors: khe ()
Datums: 11/04/2012 10:52

Varbūt beigtas gumijas daļas...

Re: henka savienojumi
Autors: zipaks ()
Datums: 11/04/2012 12:27

No gumijas tur ir tikai viens tā saucamais o-ring.

Re: henka savienojumi
Autors: kaamisz ()
Datums: 11/04/2012 12:35

Nez es mēģināju vecās caurules vienot, bet viņas ir pa kādu 1~1,5mm platākas diametrā palikušas un savienojumus nevarēja dabūt normāli virsū.

Tās savienojuma blīves var nopirkt atsevišķi veikalos.

Iet uz lapu: 12Nākošā
Pašreizējā: 1 no 2


Jūsu Vārds: 
Jūsu E-pasts: 
Tēmas nosaukums: 
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
 **     **  **     **  ********  **     **   ******   
 **     **  ***   ***  **    **  **     **  **    **  
 **     **  **** ****      **    **     **  **        
 **     **  ** *** **     **     **     **  **   **** 
 **     **  **     **    **      **     **  **    **  
 **     **  **     **    **      **     **  **    **  
  *******   **     **    **       *******    ******   

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.




Redakcija:
building@latvijastalrunis.lv
+371 67770522
Klientu serviss:
serviss@latvijastalrunis.lv
tel. +371 67770711
fax +371 67770727