UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Inženiertīkli :  Building.Lv Forums

Apkure, kanalizācija, ūdensvads, santehnika, elektrība u.c.
Elektrība ciemam
Autors: m. ()
Datums: 13/08/2012 11:03

Man zeme ar māju atrodās bijušo mazdārziņu placī, elektrība pusei ir un pusei nav, man ar nolažojuši pieslēgt vecāki
Uztaisīju jauna pieslēguma pieprasījumu LE, tuvākā pieslēguma vieta ir 250-300 metrus no manis, gaisa tīklos jaudas nepietiekot
Pašlaik pa galveno ceļu saskaņots projekts mainīt apgaismojumu (kabeļi zemē visticamāk), to darīšot Sadales Tīkli
Ja to kabeli izvelk pa galveno ielu tas daudziem atslogotu pieslēgšanās iespēju (no manis 20 metri kabels tad būs)

Gribētos zināt kā un kur griezties, baigā aizdoma ka var atšūt ciema dome un LE :)

Re: Elektrība ciemam
Autors: m. ()
Datums: 13/08/2012 18:29

?

Re: Elektrība ciemam
Autors: moldriks ()
Datums: 14/08/2012 00:22

Kamēr nekas nav izbūvēts vari tikai sapņot par tiem 20m. Ja kaut kur šķērso tavu zemi jaunās izbūvējamās apgaismojuma un spēka KL, tad iespējams vari kaut ko panākt. Tāpat būs jāmaksā smuka summiņa.

Re: Elektrība ciemam
Autors: Dzindzis ()
Datums: 14/08/2012 09:47

Vari pagaidām pieslēgties no tiem kam ir elektriba :))

Re: Elektrība ciemam
Autors: m. ()
Datums: 14/08/2012 10:13

Bet problēma ir tāda ka Sadales Tīkli vispirms ieraks vienu kabeli. bet pēctam no visiem iedzīvotajiem prasīs naudu par vēlviena ierakšanu
Un nejau tas kabelis visvairāk maksā - bet rakšanas darbi kuriem esot noteikta cena
Un te jau ir vesels ciems nevis manas intreses, man ir 2 kaimiņi ar elektrību ar kurim draudzejos un no viena jau 3 gadus dabonu štromu

Es pat būtu gatavs samaksāt par to kabeli no sava maka bet lai man atmaksā kad parējie sāk viņa slēgties klāt

Re: Elektrība ciemam
Autors: Vienstāvs ()
Datums: 14/08/2012 10:56

Teorētiski neapmierinātu pieteikumu esamība varētu mainīt paredzamās jaudas projekta izejas datos...

Re: Elektrība ciemam
Autors: Vienstāvs ()
Datums: 14/08/2012 11:02

Praktiski, ja jau zināms, kas būvēs, visticamāk, projekts sen jau izstrādāts.

Re: Elektrība ciemam
Autors: m. ()
Datums: 03/01/2013 16:15

Pārvilka visam placim pa zemi vadus. Elektrībai tagad vajadzētu būt 5 metrus no mājas, skapis ar uzlikts.

Paldies LE!



Jūsu Vārds: 
Jūsu E-pasts: 
Tēmas nosaukums: 
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
 ********  ********   ********  **     **  ********  
 **        **     **     **     ***   ***  **     ** 
 **        **     **     **     **** ****  **     ** 
 ******    **     **     **     ** *** **  **     ** 
 **        **     **     **     **     **  **     ** 
 **        **     **     **     **     **  **     ** 
 ********  ********      **     **     **  ********  

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.




Redakcija:
building@latvijastalrunis.lv
+371 67770522
Klientu serviss:
serviss@latvijastalrunis.lv
tel. +371 67770711
fax +371 67770727