UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Kamīnu kurtuve apkurei
Autors: Elvis ()
Datums: 06/09/2012 11:53

Iesakiet lūdzu kamīna kurtuvi ar kuru varētu arī kurināt privātmāju (150kv/m), lai samazinātu gāzes rēķinus par apkuri. Pašreiz izvēle krīt uz Jøtul I 18 HARMONY, bet cena tā kā nedaudz par augstu liekās. Vai kādam ir pieredze ar šo kurtuvi, vai arī varat ieteikt kādu atbilstošu alternatīvu par zemāku cenu?
Būtībā ko vēlos ir atrast kurtuvi, kura maksimāli iespējami efektīvi pildītu funkcionālo daļu un cena lai būtu ~1000Ls.

Re: Kamīnu kurtuve apkurei
Autors: parks2007 ()
Datums: 06/09/2012 15:24

Mierīgi var ņemt JOTUL I18 ,man pašam I18 Panorāma un šoziem janvāri, februāri(aukstums bija līdz pat -30) čaļi meta sienas ar MP75 un es kurinot šo kurtuvi otrā stāvā varēju dabūt 23grādus(pirmā,protams,mazāk ,jo siltums iet uzaugšu),mājai 180m2,vienīgi pats savām rokām perfekti nosiltināju jumta daļu ar paroc vates loksnēm.Arī kamīna meistari šo kurtuvi slavēja ,kā vienu no labākajām......es gan šo kurtuvi nopirku lietotu par puscenu no jaunas.

Re: Kamīnu kurtuve apkurei
Autors: parks2007 ()
Datums: 06/09/2012 15:30

Es ar tādu pašu domu liku I18,lai samazinātu gāzes rēķinus,bet tagad būs pirmā ziema,kad dzīvošu,varēšu kurināt kokmateriāla atlikumus no celtniecības,bet,ja jāpērk malka pa 200LVLgadā un gāzes rēķins ikmēneša samazinās pa 20lvl/mēnesi + ņemšanās ar malku ,nez vai kāda baigā ekonomija sanāk.........,ja malka par brīvu,tad savādāk protams.....

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.