UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Inženiertīkli :  Building.Lv Forums

Apkure, kanalizācija, ūdensvads, santehnika, elektrība u.c.
kluss ūdens sūknis spicei
Autors: andisk26 ()
Datums: 18/10/2012 11:00

Sveiki, iepriekš biju rakstijis sadaļā ārdarbi ka grimst man sūknis bedrē kas padod ūdeni no spices. Varbūt kāds var pakomentēt par klusākiem sūkņiem ko var likt mājas iekšpusē ? Man santehniķis teica ka esot tādi, tik maksājot ~3x dārgāk., bet ja sūknis grimst tad tāpat nav starpība, labāk dārgāk bet drošāk. vai varbūt var esošo kaut kā nopakot tā ka nekrīt uz nerviem, jo koka mājā likt šitādu nenopakotu sūkni negribās.

Re: kluss ūdens sūknis spicei
Autors: Vienstāvs ()
Datums: 18/10/2012 11:36

Vai nevar likt iegremdējamu turpat slapjajā bedrē? Tikai tiem laikam nav ieejas caurumu ar collīgām vītnēm, tikai atveres ar sietiņiem...
Vēl kautkas dzirdēts par šādiem - Wilo-SilentMaster - Самовсасывающие установки водоснабжения с шумопоглощающей цельной обшивкой.

Re: kluss ūdens sūknis spicei
Autors: aae ()
Datums: 18/10/2012 14:09

Man arī pie sūkņa uzstādīšanas piedāvāja Wilo Silentmaster, ja iekšā mājā, vai kādu klasisko ja laukā grodā. Toreiz sanāca izvēlēties groda variantu. Pēctam sanāca līdzīga problēma kā andisk26 ar gruntsūdeņiem grodā, bet tā kā grods betona nevis plastmasas, tad aizsmērēšana ar betona hidroizolāciju problēmu novērsa.



Jūsu Vārds: 
Jūsu E-pasts: 
Tēmas nosaukums: 
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
 ********   ********  **     **   *******   **     ** 
 **     **  **         **   **   **     **  **     ** 
 **     **  **          ** **    **         **     ** 
 ********   ******       ***     ********   **     ** 
 **     **  **          ** **    **     **  **     ** 
 **     **  **         **   **   **     **  **     ** 
 ********   ********  **     **   *******    *******  

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.




Redakcija:
building@latvijastalrunis.lv
+371 67770522
Klientu serviss:
serviss@latvijastalrunis.lv
tel. +371 67770711
fax +371 67770727