UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Inženiertīkli :  Building.Lv Forums

Apkure, kanalizācija, ūdensvads, santehnika, elektrība u.c.
Iet uz lapu: 12Nākošā
Pašreizējā: 1 no 2
Siltums
Autors: ĻL ()
Datums: 16/12/2012 22:54

Nesaprotu,kāpēc istabā ir tikai 18 grādi,tagad jau nokritusi temeperatūra uz 17 grādiem.Hruščova tipa ķieģeļu māja(biezas sienas),nomainīti logi,2 durvis,koridors apkurināts,radiatori čuguna vecie.Kur var būt problēma?Vasarā jāmaina radiatori uz jaunajiem?

Re: Siltums
Autors: specs ()
Datums: 16/12/2012 23:02

Problēma ir nemaksājošos kaimiņos un mājas apsaimniekotājā, kas uztur zemu siltumnesēja temperatūru. Izklausās, ka šogad puse Rīgas salst pie +18 grādiem.

Re: Siltums
Autors: Dzindzis ()
Datums: 17/12/2012 10:22

+18C nav ne vainas - siltāk tik jāģērbjas mājās :))

Re: Siltums
Autors: LL ()
Datums: 17/12/2012 13:07

Bet kāpēc man jātuntuļojas istabā un piedevām par tiem 18 grādiem tik daudz jāmaksā?Ja man istabā ir vēss,nevajadzētu tik daudz par siltumu maksāt,tad maksa būtu adekvāta siltumam.Bet,ja šomēnes es samaksāju tikai par siltumu viem 52 ls par 2 istabu dzīvoklīti,kas būs lielākā aukstumā.Tatad kaut kas nav kārtībā ar maniem radiatoriem??...

Re: Siltums
Autors: bern ()
Datums: 17/12/2012 13:40

Centrālapkures gadījumā parasti sāk ar jautājumu -Kā ir citos dzīvokļos?

Re: Siltums
Autors: LL ()
Datums: 17/12/2012 14:24

Es zinu,cik maksā draugi Juglā,Pļavniekos un Purvciemā,Ziepniekkalnā ir jāmaksā visvairāk.Tāpēc jautājuma-Kā ir citos dzīvokļos nebija.Bet varu ,bern,pajautāt.Cik par siltumu maksājat Jūs?

Re: Siltums
Autors: Alvisss ()
Datums: 17/12/2012 14:34

Dzīvoju Torņakalnā, mājā, kura nodota ~2005. Istabā ir par karstu, tāpēc nodarbojos ar radiatoru "nogriezšanu", toties sieva ar "atgriezšanu", lai vai kā telpās ir no +22 - +24. (man komforts ir ap +20). Pēdējais maksātais rēķins ir par novembrī patērēto siltumu, un tas ir 0.5214 lv/m2.

Re: Siltums
Autors: v_t ()
Datums: 17/12/2012 14:52

radiatori, visdrīzāk nebūs pie vainas. lai stāv, kur stāvējuši.
atverot šo portālu, paskaties kas ir rakstīts galviņā esošajā reklāmā.

Re: Siltums
Autors: Alvisss ()
Datums: 17/12/2012 15:02

Vainas var būt daudz un dažādas. No pašas banālākās, ka pie ieejas mājā siltums ir uzstādīts minimāls, jo tā pieprasījuši vairākums mājas iedzīvotāju (taupīšana uz siltumu), līdz tam, ka tavi krutie čugunnieki ir sen kā aizsērējuši un knapi laiž cauri siltumu (pačamdi vai pamēri kāda t ir stāvvadiem un kāda radiatoriem), kā arī tāds sīkums, ka labie kaimiņi sen jau kā nomainījuši radiatorus un uzlikuši krietni jaudīgākus kā vajadzētu un pat būtu atļauts, kā rezultātā viss siltums paliek pie viņiem, bet līdz Taviem radiatoriem nonāk tikai atlikums.
lielākai skaidrībai - kurā stāvā dzīvo no cik, vai nav gala dzīvoklis? Apjautājies kaimiņiem virs sevis un zem sevis kā viņiem ar apkuri. Un nevis subjektīvos rādītājos - silts/auksts, bet gan konkrētos grādos?!

Re: Siltums
Autors: LL ()
Datums: 17/12/2012 15:09

Hruščova tipa 3 stāvu ķieģeļu māja.Dzīvoklis 3 stāvā.Mājai pirms 10 gadiem ir uzstādīts pagrabā ind.siltummezgls.Esmu dzirdējusi par mērījumiem,kurus veic,lai pārbaudītu,kur ir siltuma aizplūde,bet nezinu kāda jēga.Pagājušo ziemu bija nedaudz siltāks,bet bija kādi mēneši,ka maksāju 100 ls tikai par siltumu vien.Man jau arī doma,ka būs jāmaina radiatori.

Iet uz lapu: 12Nākošā
Pašreizējā: 1 no 2


Jūsu Vārds: 
Jūsu E-pasts: 
Tēmas nosaukums: 
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
 ********  **     **  **     **  **    **   ******   
    **     **     **  **     **   **  **   **    **  
    **     **     **  **     **    ****    **        
    **     **     **  **     **     **     **   **** 
    **     **     **  **     **     **     **    **  
    **     **     **  **     **     **     **    **  
    **      *******    *******      **      ******   

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.




Redakcija:
building@latvijastalrunis.lv
+371 67770522
Klientu serviss:
serviss@latvijastalrunis.lv
tel. +371 67770711
fax +371 67770727