UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Mitruma noteikšanas ierīce
Autors: Ivars Š. ()
Datums: 10/01/2013 22:16

Sveicināti,

Dzīvoju daudzdzīvokļu mājā, pēdējā stāvā. Dzīvoklī zem manis izveidojies mitrums (guļamistabas griestos, virs kuras arī ir mana guļamistaba). Blakus atrodas vannas istaba, un protams, likās , ka mitrums nāk no manas vannas istabas. Izzāģējām vannas istabas sienā caurumu, un secinājām, ka manas vannas grīdas ir sausas. Kaimiņš turpina uzstāt, ka mitrums nāk no manis, es , savukārt - to noliedzu.
Jautājums - vai ir kādas ierīces, kas nosaka, mitruma daudzumu cauri sienai, lai varētu noskaidrot, no kurienes nāk mitrums kaimiņa griestos?
Paldies,

Re: Mitruma noteikšanas ierīce
Autors: Vienstāvs ()
Datums: 10/01/2013 22:34

Noīrē specālistu
[buvfizika.lv]

Re: Mitruma noteikšanas ierīce
Autors: Ivars Š. ()
Datums: 10/01/2013 23:12

Mitrums izdalās pilienu veidā, respektīvi uz grīdas kaimiņiem stāv bļoda, kurā pil ūdens no griestiem..

Re: Mitruma noteikšanas ierīce
Autors: Birzulis ()
Datums: 10/01/2013 23:20

Vienreiz saskāros ar līdzīgu situāciju - stāvvads bija saplīsis starp stāviem - man nekas, kaimiņiem ūdens nāk uz galvas, protams, šie rakstas sūdzību, ka es vainīgs, bet reāli atklājas,ka plīsums starp stāviem!

Re: Mitruma noteikšanas ierīce
Autors: Ivars Š. ()
Datums: 11/01/2013 23:07

Birzulis Wrote:
-------------------------------------------------------
> Vienreiz saskāros ar līdzīgu situāciju -
> stāvvads bija saplīsis starp stāviem - man
> nekas, kaimiņiem ūdens nāk uz galvas, protams,
> šie rakstas sūdzību, ka es vainīgs, bet reāli
> atklājas,ka plīsums starp stāviem!


un kā atklāja, ka stāvvads vainīgs?

Re: Mitruma noteikšanas ierīce
Autors: reino ()
Datums: 12/01/2013 05:58

Man arī bija, ka kanalizācijas stāvvada kontrollūkā izrūsējis mazs caurumiņš, pa kuru pil kondensāts un gar cauruli grīdā iekšā un apakšējiem slapji griesti, bet man grīda sausa un neko nezināju, jo stāvvads tālāk iet uz jumtu ventilācijai un nenāca prātā tur ko kontrolēt.

Re: Mitruma noteikšanas ierīce
Autors: Ivars Š. ()
Datums: 14/01/2013 21:12

Kā jūs to visu atklājāt? Varbūt man arī kaut kas līdzīgs..

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.