UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Inženiertīkli :  Building.Lv Forums

Apkure, kanalizācija, ūdensvads, santehnika, elektrība u.c.
Iet uz lapu: Iepriekšējā123Nākošā
Pašreizējā: 2 no 3
Re: Aka
Autors: Vienstāvs ()
Datums: 09/04/2013 15:40

Kas ir ''šāds variants"? AkvaJet nosaukums saka priekšā, ka tas ir Jet!

Re: Aka
Autors: Kaspars_D ()
Datums: 09/04/2013 18:00

Nu man prātā ir [www.gidrocity.lv] trubas domāju ka plastmasas kausējamās saies ne ?

Re: Aka
Autors: Agrisss ()
Datums: 24/01/2014 17:13

Re kā. Es problēmu ar sūkni akā atrisināju vienkāršāk. Man ir 65cm resna un 21m dziļa aka. Jā jā - ūdeni lejā ne saredzēt nevar!
Nopirku parastu hidroforu. Paņēmu parastu plastmasas 250l mucu, ieklāju viņā 30cm putuplastu un mitrumizturīgo finieri pa virsu un pieskrūvēju to hidroforu. Dibenā mucai caurumu, pa kuru līdz sūknim iet vakuuma truba ar pretvārstu galā. Pretvārsts ir tieši pie mucas dibena. Mucu iekāru trosē, trose uztīta uz dzimtā akas spaiņa izcelšanas "mehānisma". Visu to nolaižu lejā, pa ceļam ar savilcējiem pie troses piestiprinot gan trubu gan vadu, lai visi 20metri trubas nekarājas uz vienu hamutu pie izejas no akas. Un lejā muca kā pludiņš peld pa ūdens virsu un neapplūst nekas.
Man bēda ir cita. Tas viss ir tik dziļi un nepieejami ka neko noregulēt nevar. Kad izceļu visu ārā, tad nav ūdens, lai darbinātu un regulētu.
Sūknis, kad jauns bija, brīvi deva 4bar spiedienu. Krānā 2,5bar sanāca. Tagad sūknis knapi knapi izspiez no sevis 2,8 bar. Krānā tāda knapa čuriņa tek - 1,2bar apmēram.
Vot i šobrīd meklēju kādu sūkni jaunu pirkt. Atradu SPERONI RSM5-HL .Rkastīts, ka ražība 6000l/h, max spiediens 10bar. 1,4kW.
Vot tikai nesaprotu - ko nozīmē centrifūgas tipa sūknis?! Izskatās citādāks, nekā ierastie sūkņi.
Ir kādas idejas?

Re: Aka
Autors: rex ()
Datums: 24/01/2014 18:42

Agris

Tam speroni ir tikai 5,5 bar. Liec labāk iegremdējamo apakšā, kas uzceļ līdz Tavai mucai un mucu labi pieejamā vietā. Tas šeit minētais Alko 1001 ir labs. Man jau kādus 6 gadus visu laiku akā atrodas un pumpē., cik nu nelielai mājelei ar visām ērtībām vajag. Man viņš strādā no 10 m akas viens pats ar hidroforu un releju virtuvē, bet pamazs jau ir tas spiediena pārpalikums un spiediens mainās cikliski, bet ir jau labi, ja pierod. Veļasmašīna strādā. Tur apakšā pumpē 3,5 bar, bet dušā vidēji ap 1 bar sanāk. Akā ūdens līmenis 10m.

Re: Aka
Autors: Agrisss ()
Datums: 24/01/2014 19:22

Nu redz - man aka ir 21m, un ūdens pašā dibinā ir 1-1,2m. Iegremdējamie neder, ja vien nav horizontālie, bet tie savukārt maksā ap 400Ls. (neesmu vēl apradis ar €).
Cik daudz tas ūdens tur lejā staigā - nezinu, neesmu veicis regulārus mērījumus. Bet ūdens, tpu tpu tpu, pagaidām nav trūcis. Pat supersausajā un karstajā vasarā ar visu baseinu pildīšanu ik pārdienas, dārza laistīšanu utt utt...

Re: Aka
Autors: Agrisss ()
Datums: 24/01/2014 19:33

Pie tam - esmu liels ( :) ) cilvēks - viens bārs dušā mani nepavisam neapmierina!
Gribu kā minimums 3 bārus krānā. Ideāli būtu 4.

Re: Aka
Autors: rex ()
Datums: 24/01/2014 20:37

Man arī ūdens apakšā tikai 1m, bet ir pludiņš, kas garantē drošību sūknim, bet vēl nekad nav bijis, ka pietrūktu ūdens.

Re: Aka
Autors: Guchii ()
Datums: 24/01/2014 23:53

Es nevaru saprast, kā ar šāda tipa sūkni [100.al-ko.com] var nodrošināt ūdens apgādi. Viņš tak ieslēdzas, kad pludiņš paceļas un izslēdzas kad tas nokrīt. Kā nodrošināt lai tas mājās ieslēdzas un izslēdzas, kad mainās spiediens.
Varbūt kāds var sīkās pastāstīt? PALDIES

Re: Aka
Autors: Agrisss ()
Datums: 25/01/2014 09:56

Nodrošināt jau var - pludiņš visu laiku gaisā un miers. Ražība viņam liela, bet spiedienu gan, šķiet, nekādu nenodrošina. Man tas galīgi neder.

Re: Aka
Autors: rex ()
Datums: 25/01/2014 17:43

Jā pludiņš gaisā, bet spiedienu regulē relejs virtuvē un tur arī hidrofors. Ērti uzpumpēt hidroforu un ja kas, sūkni var nomainīt 10 minūtēs. Mazbudžeta variants. Var jau turpat iekārt dziļurbuma dārgo sūkni un būs cik vajag bāri, vai likt virknē otru lēto.

Iet uz lapu: Iepriekšējā123Nākošā
Pašreizējā: 2 no 3


Jūsu Vārds: 
Jūsu E-pasts: 
Tēmas nosaukums: 
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
 **     **  ********    ******    **     **  ********  
 **     **  **     **  **    **   **     **  **     ** 
 **     **  **     **  **         **     **  **     ** 
 **     **  ********   **   ****  **     **  ********  
  **   **   **         **    **   **     **  **     ** 
   ** **    **         **    **   **     **  **     ** 
    ***     **          ******     *******   ********  

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.




Redakcija:
building@latvijastalrunis.lv
+371 67770522
Klientu serviss:
serviss@latvijastalrunis.lv
tel. +371 67770711
fax +371 67770727