UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Inženiertīkli :  Building.Lv Forums

Apkure, kanalizācija, ūdensvads, santehnika, elektrība u.c.
Iet uz lapu: Iepriekšējā123
Pašreizējā: 3 no 3
Re: Dīzeļapkure + Siltās grīdas
Autors: Rx ()
Datums: 25/04/2013 16:43

salīdzinošā tabula ar reāliem cipariem ir te: [www.gaiss-udens.lv]

Re: Dīzeļapkure + Siltās grīdas
Autors: jakobsons,ivars ()
Datums: 25/04/2013 17:10

dd ustādīju 12 gadus atpakaļ, latvijas gāze novilkt pa manu ielu savu vadu toreiz nepiedāvāja.
arī ja šodien būtu jāizvēlas gāzi neņemtu, ja nemados laimīgajiem gāze nāk no krieviņiem un ja atceraties, pāris gadus atpakaļ vienā ziemā eiropa bija nedaudz uztraukusies, kad ukraiņi aizgrieza vadu.
man šī cenu atšķirība atšķirība nav tik būtiska, jo būda pietiekami labi uzbūvēta. manā gadījumā starpība mēneša izmaksās būtu ap ls 40,-, kas 10 gadu griezumā praktiski būtu samaksa par gāze vada pievilkšanu.
vienmēr vajag atcerēties , ka cena sastāv no komponentiem= sākotnējās uzstādīšanas izmaksas+lietošanas izmaksas( gāzes cena )+komforta sajūtas ( iespēja sekot dāvja kunga un gazprom attiecībām ).
nebūt neģitēju par dd.

Re: Dīzeļapkure + Siltās grīdas
Autors: edu ()
Datums: 25/04/2013 21:11

Reno, gan jau Tev izdosies atrast vienu pozitīvu piemēru starp daudzajiem negatīvajiem. Bet es novēlu panjemt tādu katlu, kuru pēc gada būs viegli pārveidot par citas apkures veida katlu.

Re: Dīzeļapkure + Siltās grīdas
Autors: raihs ()
Datums: 12/05/2013 16:25

Es esmu absolūti apmierināts-piespied pogu rudenī un pavasarī izslēdz. Nevaru salīdzināt,cik izmaksātu citi apkures veidi,bet man apkures sezonā sanāk 1Ls par 1m2,kur iekļaujas arī karstā ūdens sildīšana. Bet vispār,ja ir nopietna interese,varu padalīties,bet pa telefonu. varu pat uz apskati uzaicināt-nav žēl:)) Reno-norādi man savu e-pastu vai telefonu

Re: Dīzeļapkure + Siltās grīdas
Autors: Reno ()
Datums: 12/05/2013 17:11

Raih, mans e-pasts: tetris at inbox.lv. Atsūti sanu telefonu, rīt uzzvanīšu.

Iet uz lapu: Iepriekšējā123
Pašreizējā: 3 no 3


Jūsu Vārds: 
Jūsu E-pasts: 
Tēmas nosaukums: 
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
 **     **  ********   **    **  **     **  **     ** 
 ***   ***  **     **  **   **   **     **  **     ** 
 **** ****  **     **  **  **    **     **  **     ** 
 ** *** **  ********   *****     **     **  **     ** 
 **     **  **     **  **  **     **   **   **     ** 
 **     **  **     **  **   **     ** **    **     ** 
 **     **  ********   **    **     ***      *******  

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.




Redakcija:
building@latvijastalrunis.lv
+371 67770522
Klientu serviss:
serviss@latvijastalrunis.lv
tel. +371 67770711
fax +371 67770727