UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Inženiertīkli :  Building.Lv Forums

Apkure, kanalizācija, ūdensvads, santehnika, elektrība u.c.
grundfos automātika ūdenim
Autors: aakk ()
Datums: 20/06/2013 09:44

Labrīt. Šorīt nosprāga ūdenspiegāde. dziļurbums ar grundfos sūkni un vadības paneli cu301. panelim nedeg neviena indikācija un iekšā klikšķ relejs apmēram 2x sekundē. un protams ūdens nav. kas varētu būt par problēmu?

Re: grundfos automātika ūdenim
Autors: aakk ()
Datums: 12/07/2013 20:47

Izrādījās ka kaut kāds bojājums vadības paneļa shēmā. remontu piedāvāja par 55Ls. jauna kaste lētākajā internetveikalā - 160 Ls.
Finālā man ieteica uzlikt visparastāko spiediena releju PM5 par nieka 11Ls. Nejūtu praktiski nekādu starpību darbībā. bišķi skaļāk klikšķ relejs.
Remontētājiem izteicu frāzi, kas sākas ar burtiem P un N.
Jautājums tāds - kāda X pēc vispār tautai tiek piedāvāti tik dārgi un nevajadzīgi sarežģīti risinājumi? kaut kāds stulbs pieradums vai neremdināmā dziņa pēc LS???

Re: grundfos automātika ūdenim
Autors: būvinženieris Ivars Brinkmanis ()
Datums: 13/07/2013 08:39

?... atbilde tev pašam ir pareiza, jo kā teicis viens gudrais: "Būs aitas, būs cirpēji"

Re: grundfos automātika ūdenim
Autors: Didzisp ()
Datums: 13/07/2013 09:15

Daudz pie vainas paši klienti. Kad meistars prasa, kādu automātiku likt, tad atbilde parasti ir -pašu labāko, tātad dārgāko.Kad man nobeidzās sūknim mehāniskais spiediena relejs, tad arī 11Ls likās par to sū** dārgi. Paņēmu krievulaiku manometru elektrisko palaidēju un viss šancē jau gadiem. Nu jā, ar tādu automātiku čomem nepalielīsies, bet ar Grundfos pa 150Ls gan :) Cilvēki, kuri nerubī fišku, pie majas būvniecības, pārmaksā vismaz 25%, jo neizvēlās pašus optimālākos variantus.

Re: grundfos automātika ūdenim
Autors: aakk ()
Datums: 13/07/2013 11:30

nu cik esmu bijis citās mājās, visiem tas pats komplekts. firma kas lika man arī teica ka puse pilsētas ir šādi. tādēļ arī piekritu. uz to brīdi neko no tā nesapratu un arī citi varianti netika piedāvāti. viņi man lika visu kompleksi, sākot ar urbumu un beidzot ar apkuri. visām pārējām pozīcijām cenas bija ļoti labas...
tādēļ tāda neizpratne. varbūt lai uzsūkni būtu garantija, tas obligāti jākomplektē tieši tā? vai kāds cits iemesls?

Re: grundfos automātika ūdenim
Autors: khe ()
Datums: 13/07/2013 21:17

Nu krievu laiku kontaktmanometrs un pāris releju man liekas labākais variants, tik nebūs šodien nekāds lētais... Tai nobrukušajai automātikai ir aizsardzība pret ūdens trūkumu un sazin vēl ko...



Jūsu Vārds: 
Jūsu E-pasts: 
Tēmas nosaukums: 
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
 **     **  **     **  ********    *******         ** 
 **     **  **     **  **     **  **     **        ** 
 **     **  **     **  **     **  **               ** 
 **     **  *********  ********   ********         ** 
  **   **   **     **  **         **     **  **    ** 
   ** **    **     **  **         **     **  **    ** 
    ***     **     **  **          *******    ******  

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.




Redakcija:
building@latvijastalrunis.lv
+371 67770522
Klientu serviss:
serviss@latvijastalrunis.lv
tel. +371 67770711
fax +371 67770727