UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Inženiertīkli :  Building.Lv Forums

Apkure, kanalizācija, ūdensvads, santehnika, elektrība u.c.
par zemapmetuma vadu stiprināšanu
Autors: Kristapsk ()
Datums: 01/08/2013 07:47

Vai pieredzējuši elektriķi varētu padalīties pieredzē par zemapmetuma vadu stiprināšanu? Man ir doma ar flekša biezo ripu iegriezt rievu, un uz kantes tajā rievā iestumt plakano kabeli, paliek jautājums ar ko vispiemērotāk/lētāk piefiksēt to kabeli lai metot apmetumu viņš nekristu laukā?

Re: par zemapmetuma vadu stiprināšanu
Autors: Artūrsrrrr ()
Datums: 01/08/2013 09:49

Ar parasto elektriķu ģipsi

Re: par zemapmetuma vadu stiprināšanu
Autors: ixwdo ()
Datums: 05/08/2013 13:20

kas par muuri? gaazbetons, fibo, kiegelis? es gaazbetonaa kanaalus taisiiju tik resnus cik vads, dzilumaa nedaudz virs vada diametra un ieliekot tajaa grapee vads nekur nekusteejaas. ar apmetumu kaa gaaja pa virsu taa viss bija liidzens un skaists.

Re: par zemapmetuma vadu stiprināšanu
Autors: moldriks ()
Datums: 06/08/2013 22:24

Ir tāds pričendālītis līdzīgs dībelim, kurš saucas apskava. Izborē 6mm urbumu apliec kabelim apskavu un ievieto urbumā. [www.baltplasts.lv]

Re: par zemapmetuma vadu stiprināšanu
Autors: pt ()
Datums: 06/08/2013 23:10

Izgriez to caurumu un vietām ar jebkuru špakteli pieķer un pēc tam visu kopā ar sienu aizmetīsi ciet. Ja gluži nav betona siena, var arī ar parasto skavu pieķert, naglu blokā var iesist, bišķ turēs un tad tik met ciet. Tām elektriķu špaktelēm neredzu jēgu, vai ta špaktele sāks svilt? Varbūt tur cietē ātrāk, nezinu. Manuprāt tikai mārketings. Var arī mazus putu pikučus uzpūst, lai pieķer.

Re: par zemapmetuma vadu stiprināšanu
Autors: ibm ()
Datums: 07/08/2013 11:41

Es pievienotos pt viedoklim, pats esmu tā darījis. Par elektriķu špakteli: biju pircis to, kur rakstīts virsū ELEKTROGIPS. To izmantoju, kad kārbas liku. Palika iespaids, ka tas ātri cietē un tik traki neplešas kā parastais ģipsis, tā kā gluži mārketings vien mož arī nav. Bet neesmu speciālists galīgi par šiem maisījumiem, mož muldu. Tas tik no personīgām izjūtām :)



Jūsu Vārds: 
Jūsu E-pasts: 
Tēmas nosaukums: 
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
 ********   ********   ********   **      **  **    ** 
 **     **  **     **  **     **  **  **  **  ***   ** 
 **     **  **     **  **     **  **  **  **  ****  ** 
 **     **  **     **  ********   **  **  **  ** ** ** 
 **     **  **     **  **         **  **  **  **  **** 
 **     **  **     **  **         **  **  **  **   *** 
 ********   ********   **          ***  ***   **    ** 

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.




Redakcija:
building@latvijastalrunis.lv
+371 67770522
Klientu serviss:
serviss@latvijastalrunis.lv
tel. +371 67770711
fax +371 67770727