UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Inženiertīkli :  Building.Lv Forums

Apkure, kanalizācija, ūdensvads, santehnika, elektrība u.c.
Atmos granulu katls
Autors: cilveeks ()
Datums: 27/08/2013 16:09

Doma iegādāties Atmos granulu katlu D (P) 14P. māja ap 90m2 taka vajadzētu pietikt.

Ir pāris jautājumi: ko dod katls ar ventilātoru un bez ventilātora?

Cik svarīgi ir tērauda čaulas izbūve vecajā skursteni? Zinu pāris cilvēkus, kas ir laiduši pa taisno iekša vecaja ķieģeļu skursteni un nekādu problēmu pagaidām nav.

Vēl lieta tāda, ka katlu telpa atrodas apmēram 6m no skursteņa, pagaidām stāv 20.gadus vecs čuguna ogļu katls, vainas nekādas, bet apnikusi ogļu netīrība, tātad vai vispār granulu katlam horizontālo tērauda čaulu 6m var laist un tad vel kādi 4m uz augšu, itkā jau varētu to tērauda skursteni izlaist pa tiešo virs katlu telpas caur jumtu, bet negribas bojāt jumta skatu.

Bušu pateicīgs par jebkuru informāciju.

Re: Atmos granulu katls
Autors: luks ()
Datums: 31/08/2013 00:13

man tieš šāds katls D14P ir un apkurinu ar viņu 130m2 māju gāja 1 sezonu pāgājušo esmu ļoti apmierināts elementāri tīrīt maz pelni man ir bez ventilātora tas esot vajadzīgs ja gribi ar malku vēl fīrēties, bet tas nav vajadzīgs, mājai gan protams labi siltinātai nejau tās koka sastatnes arī vienkārši lietojams katls nav nekādas gudrās vadības man gan ir katrā istabā datčiki kas regulē temp grīdās ar servomotorčikiem, a pašam katlam 5 pogas 1 pogu izslēdz kad tīri ar 2 reg temperatūru pie kādām ieslēdzas un izslēdzas, abratkai ja ir normāla temperatūra tad pat šis man melns nepalika nekad granulas visu laiku pirku uz krustpils ielas tajā šaragā sezonas sākumā bija baltas pēc tam arvien tumšākas un tumšākas bet viss bija kulē

Re: Atmos granulu katls
Autors: pnnr ()
Datums: 22/02/2014 15:04

Labdien!
Sakiet vai ir vēl kādam pieredze ar šiem Atmos granulu katliem!

Re: Atmos granulu katls
Autors: Luks ()
Datums: 23/02/2014 08:58

Ko Tu vēl čaiņik gribi zināt man divas sezonas jau iet un viss ir bumbās, tik nedomā pirkt tos poļu sūdus, man tā liekas



Jūsu Vārds: 
Jūsu E-pasts: 
Tēmas nosaukums: 
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
 **     **   ******   **    **  ********  **     ** 
 ***   ***  **    **   **  **      **     **     ** 
 **** ****  **          ****       **     **     ** 
 ** *** **  **           **        **     ********* 
 **     **  **           **        **     **     ** 
 **     **  **    **     **        **     **     ** 
 **     **   ******      **        **     **     ** 

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.




Redakcija:
building@latvijastalrunis.lv
+371 67770522
Klientu serviss:
serviss@latvijastalrunis.lv
tel. +371 67770711
fax +371 67770727