UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

savienot kanaliz. caurels
Autors: jamajamajaaama ()
Datums: 15/09/2013 15:14

Tauta. Man grodā ienāk no mājas kanalizācijas caurule. Groda augspusē. Pretējā pusē, apakšpusē iziet uz pilsētas kanalizāciju. Kā lai šos divus statiski novietotus galus lai savieno? Abiem ir galingroda iekspuse ap 20cm atstāti. Ja būtu gofra, tad mierīgi, bet ja stingrā?

Re: savienot kanaliz. caurels
Autors: uu ()
Datums: 15/09/2013 16:40

Nu un kur problēma? Vai tas ka abos galos ir papi nevis vienā paps un otrā mamma? Citādi jau piemeklēt vajadzigos lenķus taču nevarētu būt liela problēma.

Re: savienot kanaliz. caurels
Autors: soseds2 ()
Datums: 15/09/2013 23:46

Priekš šādas situācijas ir kompensators 110mm, slīdošā mufe 110mm vai mufe ar atduri.

Re: savienot kanaliz. caurels
Autors: jamajamajaaama ()
Datums: 16/09/2013 10:56

Paldies, Sosed2!

Jānis

Re: savienot kanaliz. -sosedam
Autors: jamajamajaaama ()
Datums: 05/10/2013 22:22

Sosed. vai vari, plz, atsutit man epastu janis[at]ikdiena.lv vai iemest te linkus uz attēliem kādi izskatās šitie verķi, lai zinu, ko man vajag meklēt. Citādi veikala visi tik "ieinteresēti" par manām vajadzībām cik ods, par cilvēka neērtībam, kad tas viņam dzeļ.

Re: savienot kanaliz. caurels
Autors: Rx ()
Datums: 05/10/2013 22:38

Man sen tika taisīts tā: uzmūrēja speciālu krituma reni,pa kuru viss tek no vienas caurules uz otru. Atklāti redzams, kā viss peld. Protams, pārkritiens nebija liels, cik atceros, akā ielūkojoties, pārkritiens bija ap 20-30cm. Nekas nav nekad aizsērējis. Bet kontrole situācijai ir. Tīrīšanas iespēja uz abām pusēm.

Re: savienot kanaliz. caurels
Autors: jamajamajaaama ()
Datums: 06/10/2013 10:12

Var jau to pašu kanalizācijas cauruli par reni pārtaisīt, bet man liskas, ka vannaa laizot udeni, pa to reni viss var gazties paari. Tapec labak gribas permanentu risinajumu.

Re: savienot kanaliz. caurels
Autors: khe ()
Datums: 06/10/2013 12:14

Cik liels grods, ja gali 20cm attālumā? Vai nevar apzāģēt(apfleksēt) īsākus? Augšā 90gr līkumu uz leju, apakšā 2x45gr, vertikālajā mufi, lai pagrieztu pareizi virzienu. Augšējo līkumu un mufes augšu var likt bez gumijas, lai ērtāk pajaukt vaļā, piem. skalošanai.

Re: savienot kanaliz. caurels
Autors: soseds2 ()
Datums: 06/10/2013 22:51

Labāk nofocē, kas Tev tur ir, varbūt tiešām jāierīko skataka-revīzija!
Mans pasc: dalbins(at)e-no.lv

Re: savienot kanaliz. -sosedam
Autors: jamajamajaaama ()
Datums: 06/10/2013 23:21

khe, grods ir 1200mm. Gali grozā katrs savā pusē

Sosed, ok rīt nosūtīšu.

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.