UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Inženiertīkli :  Building.Lv Forums

Apkure, kanalizācija, ūdensvads, santehnika, elektrība u.c.
Iet uz lapu: Iepriekšējā12
Pašreizējā: 2 no 2
Re: Kā uztaisīt sildkabeli?
Autors: ampers ()
Datums: 19/09/2013 14:20

Kādreiz "latgalītē"varēja nopirkt nihroma stieples spoles.Varbūt viņas var nopirkt arī citur,bet es vienu tur nopirku(lēti) un man jau daudzus gadus(20) pietiek ar ko pašam taisīt apsildes kabeļus. Ar precīzu testeri izmēra kādu noteikta garuma stieples gabala pretestību(tās stieples ir ar dažādām pretestībām) un ar labi zināmām Oma likuma formulām sarēķina ,cik garu gabalu pie izvēlētā sprieguma vajag,lai dabūtu vēlamo jaudu.Tā es taisīju bitēm stropu sildītājus,sunim(slimoja) silto grīdu būdā utl.Vienīgi,ja vajag izolēt no apkārtējās vides,tad jāmeklē kāda izolācijas trubiņa,kurā iebāzt,jeb ielīmēt starp divām izolācijas lentas strēmelēm(protams pie pazeminātiem spriegumiem).

Re: Kā uztaisīt sildkabeli?
Autors: slēpnis nelog ()
Datums: 19/09/2013 16:19

Oriģinālajiem sildkabeļiem tiek pielietots kaut kas stipri līdzīgs parastam trafu tinamam vadam, kas cieši uztīts uz izolācijas serdeņa. Pa virsu atkal izolācija. Hvz kapēc, varbūt, ka sanāk lētāk par nihromu.

Re: Kā uztaisīt sildkabeli?
Autors: zihers ()
Datums: 23/09/2013 08:42

Ieteiktu gan lietot rūpnieciski ražotu pašregulējošo sildkabeli, bet tas jau nav par tēmu laikam. Ieteikums par pazīstama elektrocilvēka piesaisti arī laikam nebūs par tēmu.

Iet uz lapu: Iepriekšējā12
Pašreizējā: 2 no 2


Jūsu Vārds: 
Jūsu E-pasts: 
Tēmas nosaukums: 
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
 **    **  ********  **         **     **   *******  
  **  **      **     **    **   ***   ***  **     ** 
   ****       **     **    **   **** ****  **     ** 
    **        **     **    **   ** *** **   ******** 
    **        **     *********  **     **         ** 
    **        **           **   **     **  **     ** 
    **        **           **   **     **   *******  

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.




Redakcija:
building@latvijastalrunis.lv
+371 67770522
Klientu serviss:
serviss@latvijastalrunis.lv
tel. +371 67770711
fax +371 67770727