UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Inženiertīkli :  Building.Lv Forums

Apkure, kanalizācija, ūdensvads, santehnika, elektrība u.c.
Iet uz lapu: Iepriekšējā12
Pašreizējā: 2 no 2
Re: Sods par elektrības zagšanu
Autors: raihs ()
Datums: 01/10/2013 09:40

Tātad,ja telpai ir 16A drošinātāji-Latvenergo rēķina,ka tie strādā 24h uz pilnu noslogojumu? Iepriekšējā pārbaude pirms 13 mēnešiem. Vai kāds var to sarēķināt?:) Bet man jau tagad šķiet,ka būs daudz...:)

Re: Sods par elektrības zagšanu
Autors: m. ()
Datums: 01/10/2013 09:58

Man cilvekam zem niekus aimnieciba bija kaut kas lidzigs, saka ka nav zaguši, ar plombem kaut kas nebija kartibā - laikam ap 500 ls maksāja.

Re: Sods par elektrības zagšanu
Autors: MW ()
Datums: 01/10/2013 10:00

3.6kW x 24 x 30 x 13 = 33 696 kWh = 3396 LVL

Re: Sods par elektrības zagšanu
Autors: raihs ()
Datums: 01/10/2013 11:03

500Ls-tas būtu labi,3396Ls-tas būtu slikti,ļoti slikti:)

Re: Sods par elektrības zagšanu
Autors: aaaa ()
Datums: 01/10/2013 20:30

Uz jebkuras apakšstacijas ir skaitītājs un parasti zagļus ļoti ātri izķer uz starpības rēķina. Man netālos kaimiņos ar viens tehniski pilnīgi analfabētisks cilvēks saklausījās stāstus, ka nupat viņš tik zagšot un noķert to neviens nevarēšot. Pēc mēneša LE bij ar sodu klāt un aprunājoties ar večiem viņi tā arī pateica - jau pie pirmās skaitītāju pārbaudes bija redzams, ka kāds zog, jo lielais apakšstacijas skaitītājs bija uzrādījis starpību. Lūk, par starpību arī ir runa - ja tā ir mazāka par aprēķinātajiem 3396 LVL, tad varbūt var pie tā apelēt? Bet kas tev atkal to viņu ciparu dos...

Re: Sods par elektrības zagšanu
Autors: m. ()
Datums: 01/10/2013 21:56

Parprasiju jo satiku - šiem iepriekšēja parbaude bija pirms 2 menešiem, samaksāja 500 ls
Šie nesot vainigi bet par brivpratigu atzīšanos ka esot zaguši vēl atlaidi iedeva, varejis but pie 1000 ls

:)

Re: Sods par elektrības zagšanu
Autors: guliks ()
Datums: 03/10/2013 18:56

Negribi izsprukt vienkārši? Atsūti ziņu varbūt varu palīdzēt aizmirst to problēmu.

Re: Sods par elektrības zagšanu
Autors: raihs ()
Datums: 19/11/2013 19:16

Nu vārdu sakot,par to,kā tas beidzās. Izsauca mani uz komisiju. Tā kā jaunā skaitītāja pēdējā mēneša patēriņš bija mazs,tad pasākums beidzās ar 300Ls sodanaudu. Viss solīdi,bez nekādiem uzbraucieniem un "mājieniem".

Re: Sods par elektrības zagšanu
Autors: raihs ()
Datums: 20/11/2013 17:19

Nu vārdu sakot,par to,kā tas beidzās. Izsauca mani uz komisiju. Tā kā jaunā skaitītāja pēdējā mēneša patēriņš bija mazs,tad pasākums beidzās ar 300Ls sodanaudu. Viss solīdi,bez nekādiem uzbraucieniem un "mājieniem".

Iet uz lapu: Iepriekšējā12
Pašreizējā: 2 no 2


Jūsu Vārds: 
Jūsu E-pasts: 
Tēmas nosaukums: 
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
 **      **  **     **  **      **  **      **  **     ** 
 **  **  **   **   **   **  **  **  **  **  **  **     ** 
 **  **  **    ** **    **  **  **  **  **  **  **     ** 
 **  **  **     ***     **  **  **  **  **  **  **     ** 
 **  **  **    ** **    **  **  **  **  **  **   **   **  
 **  **  **   **   **   **  **  **  **  **  **    ** **   
  ***  ***   **     **   ***  ***    ***  ***      ***    

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.




Redakcija:
building@latvijastalrunis.lv
+371 67770522
Klientu serviss:
serviss@latvijastalrunis.lv
tel. +371 67770711
fax +371 67770727