UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Inženiertīkli :  Building.Lv Forums

Apkure, kanalizācija, ūdensvads, santehnika, elektrība u.c.
Iet uz lapu: Iepriekšējā123Nākošā
Pašreizējā: 2 no 3
Re: Kanalizācijas smaku pretvārsts
Autors: mmm777 ()
Datums: 07/10/2013 19:33

[www.santehnikasveikals.lv]

bet labāks ir kuram ir īpaša hidroizolācija un lielāks šķīvis apakšā tap cena ap -40 ls gab, toties garantija, ka ziepes āda un cita organika neiet betonā un pēc gadiem nebūs jākaļ ārā 1m2 ap trapu.

[www.gidrocity.lv]

es savējo sūtīju komfortā, uz vietas nebija atveda no vācijas

Re: Kanalizācijas smaku pretvārsts
Autors: Rx ()
Datums: 07/10/2013 19:33

Trapa bilde:

Re: Kanalizācijas smaku pretvārsts
Autors: visss ()
Datums: 07/10/2013 23:07

Rx , tas traps ir labs, bet es vel gribeju papildus ielikt pretvārtu smakām, jo jābūt 120% garantijai ka smakas nenāks telpā!

Re: Kanalizācijas smaku pretvārsts
Autors: Rx ()
Datums: 07/10/2013 23:17

Kā smaka ienāk telpā: Jā, bieži nelietojot ūdeni, sastāvās ūdens aizvarā un sāk smirdēt. Ko darīt? palaist ik pa laikam ūdeni...Otrs variants: ja kaut kur ir strauja ūdeņu pieplūde un nav gaisa izplūdes cauruma, jeb laba kanalizācijas ventilācija. Trešais variants: ja ventilācija ir tuvu kanalizācijas gaisa izplūdes caurumam. Ceturtais variants: slikta kanalizācijas ūdeņu aizplūde, aizsērējums. Tad laižot ūdeni nāk burbuļi izlietnē no kanalizācijas puses. Domāju, ka neviena efektīvāka, efektīgākā aizsardzības mehānisma smaku ienākšanai telpā par ūdens barjeru. Tā ir pārbaudīta jau simtu un vairāk gadu.....

Re: Kanalizācijas smaku pretvārsts
Autors: visss ()
Datums: 08/10/2013 10:34

Paskaidrošu situāciju sīkāk.

Tas smaku pretvārst vajadzīgs trapam, kurš atradīsies zem džakuzi vannas iezeminājuma grīdā. Viņš tiek tur likts, lai ja nu kas kādreiz noteik, tad izlīstot uz grīdas viss aiztecēs trapā, nevies piepildīsies iezeminājuma bedre ar ūdeni. Bet visā normālā eksplutācijas laikā tur neizlīs neviena pilīte ūdens, tāpēc traps būs vislaik saus!!! Tāpēc man jābūt 150% pārliecinātam ka smakas nenāks iekšā!

Tāpēc ūdens pieliešana trapā, nederēs.

Piemēram, lielais vairums trapu ar noslēdzošajiem mehānismie, noslēdz to mehāniski, bet ne hermētiski, tāpēc pēc pieredzes, ir redzēts ka smakas vienalga nelielā daudzumā nāk iekšā.

Manā gadījumā stāvvadiem ir laba ventilācija, kas iziet uz jumta.

Tāpēc man vajag risinājumu un pārliecību ka smakas nenāks iekšā!!!

Re: Kanalizācijas smaku pretvārsts
Autors: SerViss ()
Datums: 08/10/2013 12:42

Vai avārijas traps pieslēdzas stāvvadam tajā pašā līmenī, kur aizplūstošie džakuzi ūdeņi?
1.Ja tā, tad pirms paša pieslēguma stāvvadam pieliekams sifons, kurā ienāk abi vadi. Ūdens no džakuzi noslēgs gaisa kustību sifonā arī avārijas trapam.
2.Ja džakuzi pieslēdzas stāvvadam augstākā līmenī nekā avārijas traps, tad augšējais pievienojums jāanulē, un jāpieslēdzas zemāk atbilstoši punktam 1.

Re: Kanalizācijas smaku pretvārsts
Autors: visss ()
Datums: 08/10/2013 14:59

Risinājums labs, bet neder manai situācijai. Jo, tas viss ir cokola stāvs un tur jau trase 110 iet zem grīdas. Tie ir zemākie pieslēguma punkti.

Re: Kanalizācijas smaku pretvārsts
Autors: Rx ()
Datums: 08/10/2013 18:20

Parādītais traps nekad nav sauss , jo caur to tek ūdeņi! caurplūstošie un no grīdas nākošie ūdeņi nonāk vienā vietā, tad iet caur pārkriti- ūdens vārstu. Vienmēr ir ūdens priekšā smakām. Un nevajag uz grīdas liet ūdeni, lai tajā ( trapā) būtu ūdens! Man liekas, ka Jūs pārspīlejat ar gribēšanu.....

Re: Kanalizācijas smaku pretvārsts
Autors: visss ()
Datums: 09/10/2013 13:49

Nu ja pats klients mani brīdina, lai nebūtu nekādu smaku, tad man jābūt 150% pārliecinatām, ka risinājums dos attiecīgu rezultātu.

Manā gadījumā tajā atzarā nav patērētāju kurus varētu pieslēgt. Tur ir tikai džakuzi vanna un zem viņas traps.

Re: Kanalizācijas smaku pretvārsts
Autors: SerViss ()
Datums: 09/10/2013 16:26

visss Wrote:
-------------------------------------------------------
......
> Manā gadījumā tajā atzarā nav patērētāju
> kurus varētu pieslēgt. Tur ir tikai džakuzi
> vanna un zem viņas traps.
.....

Ar to džakuzi vannu jau pietiek. Vienkārši viņas izvads jāpieslēdz pirms Rx bildē redzamā trapa.
Nederētu vienīgi tad, ja džakuzi ūdeņi tiek izpumpēti zem spiediena.

Iet uz lapu: Iepriekšējā123Nākošā
Pašreizējā: 2 no 3


Jūsu Vārds: 
Jūsu E-pasts: 
Tēmas nosaukums: 
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
 ********    *******   **     **  ********  **        
 **     **  **     **  **     **     **     **    **  
 **     **         **  **     **     **     **    **  
 **     **   *******   **     **     **     **    **  
 **     **         **  **     **     **     ********* 
 **     **  **     **  **     **     **           **  
 ********    *******    *******      **           **  

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.




Redakcija:
building@latvijastalrunis.lv
+371 67770522
Klientu serviss:
serviss@latvijastalrunis.lv
tel. +371 67770711
fax +371 67770727