UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Automātiskais relejs
Autors: Pentagons ()
Datums: 08/10/2013 22:21

Man vajag precīzi šādu ierīci:
[www.indiamart.com]

Tiem, kas ar angļu valodu ir uz Jūs, varu pateikt, ka doma ir sekojoša. Ir 3 fāzu pieslēgums, apkures katls darbojas no vienas no tām. Ja līnijas bojājumu dēļ pazūd šī "svarīgā" fāze, šī ierīce turpina darbināt šo fāzi no citām, kuras nav bojātas (ja vien, protams, nav pazudušas visas 3 fāzes). Diezgan bieži ir situācijas, kad pazūd 1-2 no trijām fāzēm un tad šāda ierīce ir parocīga.

Problēma ir tajā, ka šīs konkrētās ierīces ražotājs īpašu uzticību neievieš. Vai kāds nezin kādu kvalitatīvu ražotāju, kurš piedāvā kaut ko analogu? ABB, Siemens?

Re: Automātiskais relejs
Autors: karlis7 ()
Datums: 09/10/2013 04:46

Šāda irice saucas ari , tev jagriežā energolux , usticams ievadu parslegšanas automatika sakot no 200-250 ls maksas btw abb ir zemas kvalitātes štrunti Latvija ir kautkāds mīts ka abb ir kautkas kvalitatīvs.
Iespejams ka tev drizak vajag ups ar lielu aķi kurš cirkulacijas sukņus var dabināt vairakas stundas

Re: Automātiskais relejs
Datums: 09/10/2013 10:19

Es pilnībā piekrītu karlis7 par to, ka šis relejs no Siemensa vai līdzīga maksās 200-250 ls, ja ne vēl vairāk. Līdz ar to parādās liela jēga pirkt katla UPS, kurš nodrošinās arī visu fāžu pazušanu. Tādi ir gatavi un man šķiet, ka cena būs ar visu aķi tāda pat kā šim kontrolierim. Drošība daudz lielāka, izdevumi līdzīgi.

Re: Automātiskais relejs
Autors: Vienstāvs ()
Datums: 09/10/2013 11:47

Kāpēc vienfāzes patērētāja automātisku pārslēgšanos fāzes pazušanas gadījumā nevar uztaisīt uz diviem parastiem 220 V relejiem (katrs no tiem elektromateriālu veikalā varētu maksāt ap 4 Ls)?

Re: Automātiskais relejs
Autors: slēpnis nelog ()
Datums: 09/10/2013 16:04

Var, bet tur taču jādomā, jātaisa kastīte, labāk 2 nedēļas rukāt mellu muti ofisā un nopirkt gatavu.

Re: Automātiskais relejs
Autors: Pentagons ()
Datums: 09/10/2013 18:28

Wow, Siemens variants 250 un vairāk Ls? Tad domāju, ka ir vērts noriskēt un nopirkt to indiešu brīnumu, jo tam cena ir 40 EUR. Nekas slikts jau nenotiks, ja indiešu brīnums nojuks, tad UPS darīs savu darbu. Par UPS, to jau vajag jebkurā gadījumā un tas jau ir iegādāts. Es tikai domāju, ka ir muļķīgi darbināt UPS, ja pazudusi tikai 1 vai 2 fāzes. Fāze var pazust arī uz 8 un vairāk stundām un to UPS var arī nepavilkt, it sevišķi ja ir jau 3+ gadus vecs.

Re: Automātiskais relejs
Autors: Rx ()
Datums: 09/10/2013 20:12

Jā. Laba lieta tā būtu...un ir te: [www.etigroup.lv] Apraksts: [www.eti.ua] un Googlē..........

Re: Automātiskais relejs
Autors: Rx ()
Datums: 09/10/2013 20:14

Etigroup lapā jāskatās 16lpp, ja slinkums lasīt kārtīgi............

Re: Automātiskais relejs
Autors: moldriks ()
Datums: 12/10/2013 21:14

Nemaksā tas fāžu kontroles relejs siemens 200Ls, 50 jau ir daudz :). Nafig tev vajag tādu kā bildē, obligāti jāieregulē spriegumu katrā fāzē? Nepietiek ar to, ka pazūdot pārslēdzas uz citu fāzi?

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.