UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Inženiertīkli :  Building.Lv Forums

Apkure, kanalizācija, ūdensvads, santehnika, elektrība u.c.
Iet uz lapu: Iepriekšējā123Nākošā
Pašreizējā: 2 no 3
Re: Apkure internetā
Autors: Aigaritto ()
Datums: 10/11/2013 13:29

Mna lieka shis lietas ir tirakais biznese projekti un mulkibas ar ko baro cilvekus...Vispar iz mazpieradits Kas ir izdevigak dzeset sildiit un atkal dzeset sildit vai tomer uzturet nemainigu temperaturu majas???

Re: Apkure internetā
Autors: luks ()
Datums: 10/11/2013 22:27

ne par kādu kosmosa kuģi te neiet euna tā ir elementāra lieta priekš kam tur sēdēt kačigarkā un regulēt krānus lai apmēram kaut saķert ja pieiet pie pults katrā istabā un nospiest, takkā teicu. un majksā tas joks tik ap 300ls manuprāt tas ir sīkums uz mājas izmaksām es tur nekādu kosmosu neredzu pilnīgi un galīgi

Re: Apkure internetā
Autors: JanisJanis ()
Datums: 12/11/2013 09:24

Man personīgi ļoti nepatīk, ka wc ir 25'C. Esmu mēģinājis. Man labāk patīk vienāda temp. ar telpām. Pēc dušas telpa pati uzsilst no k.ū.

Re: Apkure internetā
Autors: JanisJanis ()
Datums: 19/11/2013 12:30

Te atradu video, kas apgaismo par zonēšanu un apkures regulēšanu internetā.
[www.youtube.com]

Te video par to kā uzlabot apkures sistēmu darbību. Jāspiež poga CC lai ieslēgtu subtitrus latviešu valodā.
[www.youtube.com]

Lai izpētītu vai izdevīgi un par cik grādiem laist lejā temperatūru un pie kādiem āra grādiem, jālieto enerģijas monitors vai bieži jāpieraksta skaitītāja rādījumi. Ir pieejmi automātiskie monitori gāzei un elektrībai.

Re: Apkure internetā
Autors: AndrisL ()
Datums: 05/02/2014 22:57

Šodien ciemojos pie viena liela sultumpiegādes pakalpojumu nodrošinoša uzņēmuma. Bija iespēja iepazīties ar viņu izstrādāto apkures tīkla uzraudzības risinājumu. Tajā var redzēt katra siltummezgla parametrus - pienākošo/aizejošo ūdens temperatūru, spiedienu cauruļvados, apkalpotā rajona termokarti, u.t.t
Uz jautājumu - vai uzņēmuma darbinieks var attālināti regulēt sistēmas mezglus - katlus, sūkņus, vārstus?
Atbilde bija priekš kam? Tā ir tukša naudas izšķiešana. Šim mēŗķim ir paredzēta automātika, kas saskaņā ar programmu arī regulē siltuma mezglu darba režīmu. Kad ir aukstāks laiks - tad palielina katlu jaudu, vai palielina cirkulācijas sūkņu jaudu, kad siltāks - pretēji.
Ir jāiejaucas sistēmas darbībā tikai anomāliju gadījumā - pazūd elektrība, nav kurināmā, u.t.t un radušos roblēmu risina uz vietas.
Taču - katrs ar savu naudu rīkojas kā pats vēlas, bussines case ir tikai sistēmas pārdevējam šajā gadījumā.

Re: Apkure internetā
Autors: hm ()
Datums: 06/02/2014 15:31

salīdzināt privātmājas apkures sistēmu ar vesela rajona apkures sistēmu nav gluži korekti.

Daudzdzīvokļu mājā nevar atļauties centralizēti grozīt stāvvada temperatūru atkarībā no nedēļas dienas/stundas vai "kā ienāk prātā", jo iedzīvotāju vajadzības ir dažādas. Privātmājā tas ir iespējams, bet es neapgalvoju, ka to visiem un visur vajag. Man nevajag, bet spēju iedomāties situācijas, kad tas varētu būt gana ērti (piemēram, brīvdienu mājiņa utmldz).

Re: Apkure internetā
Autors: JanisJanis ()
Datums: 07/02/2014 15:40

Siltuma piegādātājam un pārdevējam protams, ka nekas nav vajadzīgs, jo lielāki patēriņi jo labāk.

Re: Apkure internetā
Autors: AndrisL ()
Datums: 10/02/2014 00:14

Lai siltumu varētu nodot tālāk, lielā apjomā, tad siltuma patērīņš ir jāplāno, lai varētu to iepirkt no siltuma ražotāja.
Ja gala patērētājam siltums būs par daudz, vai par maz - būs iedzīvotāju sūdzības, un negatīva publicitāte šāda tipa uzņēmumiem nudien nav nepieciešama.
Ļausim strādāt apkures sistēmas automātikai, jo tā ir paredzēta mūsu ikdienas rūpju un laika taupīšanai.
JānisJanis - cik ilgā laikā atpelnās apkures regulēšana internetā? Tas ir, cIk lielas investīcijs, un cik liela ir ekonomija izmantojot šo sistēmu pastāvīgi apdzīvotā mājā?

Re: Apkure internetā
Autors: JanisJanis ()
Datums: 10/02/2014 18:29

Kāpēc apkures automātikai ir jābūt atmaksāšanās laikam? Ir taču arī komforts. Laba automātika ir klimata kontrole līdzīgi kā auto. 1) Tā precīzi uztur temperatūru telpā, 2) tā atļauj automātiski pazemināt temperatūru telpās, kuras regulāri nelieto. Es esmu automātiķis un esmu par automātisku apkures vadību, bet ja ir viegla iespēja ko izlabot, tad tā ir jāizmanto. Par mājas apkures pieregulēšanu internetā un atmaksāšās laiku teikt neko nemāku, bet vairmumam lielo ēku (1200 kvm. un vairāk) siltummezgls internetā atmaksājās 1 apkures sezonā.

Re: Apkure internetā
Autors: JanisJanis ()
Datums: 10/02/2014 18:32

Te ir šādas tādas atbildes un ekonomiju, atmaksāšanās laiku un uzstādīšansas izmaksām: [sb.evohome.honeywell.com]

Es saku, ka privātmājā labāk investēt labā automātikā nekā kondensācijas katlā.

Iet uz lapu: Iepriekšējā123Nākošā
Pašreizējā: 2 no 3


Jūsu Vārds: 
Jūsu E-pasts: 
Tēmas nosaukums: 
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
 ********        **        **  **     **  **      ** 
 **              **        **  **     **  **  **  ** 
 **              **        **  **     **  **  **  ** 
 ******          **        **  **     **  **  **  ** 
 **        **    **  **    **   **   **   **  **  ** 
 **        **    **  **    **    ** **    **  **  ** 
 **         ******    ******      ***      ***  ***  

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.




Redakcija:
building@latvijastalrunis.lv
+371 67770522
Klientu serviss:
serviss@latvijastalrunis.lv
tel. +371 67770711
fax +371 67770727