UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Inženiertīkli :  Building.Lv Forums

Apkure, kanalizācija, ūdensvads, santehnika, elektrība u.c.
Sods par "zagtu" elektrību
Autors: lācis ()
Datums: 06/12/2013 12:45

Sveicināti!

Ir tāda problēma, ka atnācis paziņojums, ka jāmaksā par elektroenerģijas skaitītāja ekspertīzes veikšanu ar policijas ekspertu, kā arī iekļauto maksu par vienfāzes skaitītāja vidējo atlīdzināmo vērtību.
Vēl būšot jāmaksā par elektroenerģijas pārrēķinu.

Bet reāli ir tā, ka vienu plombu ST pārstāvis un liecinieks ir norāvuši, lai piesietu lietu. Pats neko neesmu modificējis tajā skapī (viss tur vienmēr bijis visiem kāpņutelpas viesiem pieejams), bet tagad viņi saka, ka nodos manus datus inkaso, jo es biju reģistrējies viņu web lapā kā rēķinu maksātājs uz līguma pamata. Bet tas nav mans dzīvoklis (nav gan īres līguma par dzīvoto tur), tā kā nezinu, ko lai dara. Varbūt kādam ir kāds padoms?

Re: Sods par "zagtu" elektrību
Autors: Vienstāvs ()
Datums: 06/12/2013 13:08


Re: Sods par "zagtu" elektrību
Autors: lācis ()
Datums: 06/12/2013 13:11

Tas jau lasīts - nav tur atbildes uz manu jautājumu, jo es neesmu dz. īpašnieks. Tikai reģistrējis līgumu e-latvenergo.lv, kamdēļ man to sviestu viņi sūta.

Re: Sods par "zagtu" elektrību
Autors: rbm ()
Datums: 06/12/2013 13:18

Latvenergo vienalga kas ir īpašnieks un slēdz līgumu ar jebkuru personu, un tad arī no šīs personas visu piedzen.
Ja neesi gājis uz Sadales tīklu un slēdzis līgumu, tad aizej uz Sadales tīklu klientu apkalpošanas centru un noskaidro uz kāda pamata tev sūta šo.

Re: Sods par "zagtu" elektrību
Autors: lācis ()
Datums: 06/12/2013 13:39

Nu esmu slēdzis līgumu tikai e-latvenergo.lv. Cik saprotu, tas tāpat skaitās?

Re: Sods par "zagtu" elektrību
Autors: Vienstāvs ()
Datums: 06/12/2013 14:47

Vai tad e-latvenergo lv nav tikai tāds datu ievades un apskates portāls?
Tai portālā tak arī Tev visur jāievada līguma numurs. Vai esi slēdzis elektroenerģijas piegādes līgumu ar tādu numuru?

Re: Sods par "zagtu" elektrību
Autors: * ()
Datums: 09/12/2013 13:49

Īsta naivuma paraugstunda! Vispirms paraksta līgumu, uzņemoties visas saistības, bet pēc tam ar patiesu izbrīnu jautā, kāpēc no manis kaut ko prasa!:)
Nav ienācis prātā, ka ja Tu nebūtu parakstījis līgumu ar visām no tām izrietošām sekām, diez vai Sadales tīkls vispār nojaustu par Tavu eksistenci un nesūtītu nekādas Tev adresētas vēstules un paziņojumus!



Jūsu Vārds: 
Jūsu E-pasts: 
Tēmas nosaukums: 
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
       **  **     **  ********   ********  **     ** 
       **   **   **   **     **     **     ***   *** 
       **    ** **    **     **     **     **** **** 
       **     ***     ********      **     ** *** ** 
 **    **    ** **    **            **     **     ** 
 **    **   **   **   **            **     **     ** 
  ******   **     **  **            **     **     ** 

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.




Redakcija:
building@latvijastalrunis.lv
+371 67770522
Klientu serviss:
serviss@latvijastalrunis.lv
tel. +371 67770711
fax +371 67770727