UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Inženiertīkli :  Building.Lv Forums

Apkure, kanalizācija, ūdensvads, santehnika, elektrība u.c.
Iet uz lapu: Iepriekšējā12
Pašreizējā: 2 no 2
Re: kanalizācijas tvertnes
Autors: khe ()
Datums: 13/12/2013 09:07

Smird beigtās dūņas, kas izsūknētas un pūst. Bioloģijas att. smaka gandrīz nekāda, ja darbojas normāli, kā paredzēts. Pulveri u.c. mazgāšanas līdzekļi normālām att. iekārtām neskādē, tikai vajag sadalīt vienādi ikdienā, ne piem. griezt sestdienā 5 veļasmašīnas pēc kārtas... Un uzliekot biol att iekārtu jāsaprot, ka tā vairs nav atkritumu kaste, bet notekūdeņu att iekārta...

Re: kanalizācijas tvertnes
Autors: Viesturs470 ()
Datums: 13/12/2013 13:56

Vilnim.
neesmu nekāds speciālists ne kanalizācijas, ne enkurošanas jautājumos, bet zinu par to tāpēc ka būvniecības procesā realitāte diemžēl ir tāda, ka pasūtītājam jābūt gudrākam par izpildītāju.
Enkurošanu pieminēju tāpēc, ka ja cilvēks domā re kā es pats ar lāpstu izrakšu bedri ielikšu kādu pielāgotu tvertni un būšu ietaupījis kaudzi naudas, tad viņš maldās.

Re: kanalizācijas tvertnes
Autors: amatieri ()
Datums: 13/12/2013 14:42

Es patiešām domāju pats uzmaisīt betonu un iebetonēt tai biomucai pamatu, ievērojot ražotāja norādījumus.
Ja viņiem ir sakarīga montāžas instrukcija - domāju ka tikšu galā un ietaupīšu... noteikti ietaupīšu.

Re: kanalizācijas tvertnes
Datums: 13/12/2013 15:09

Es esmu ar kādiem 2 bioloģisko iekārtu tirgotājiem un uzstādītājiem pārrunājis un man šķita, ka viņiem ir zināšanas par to uzstādīšanu, lai varētu teikt, ka briesmīgs pārpratums tur nenotiks. Man tīri intuitīvi arī šķiet, ka šis nav tāds ļoti sarežģīts pasākums, kur varētu rasties lielas nenovēršamas kļūdas.
Principā viņi bija samērā atvērti un labprāt pieļāva iespēju, ka pasūtītājs pats uzstāda šo iekārtu, resp pareizā līmenī izrok bedri un ieliek pamatu un pieslēdz izvadus. Nebija tādi ierasti triki - "tu vari pats uzstādīt, bet tad tu noteikti jau nu pieļausi kļūdu un nožēlosi, ka nesamaksāji mums par uzstādīšanu".

Re: kanalizācijas tvertnes
Autors: Guchii ()
Datums: 13/12/2013 15:24

Es laukos pats ieraku kanalizāciju, divas akas ar dibeniem. Viena aka 2gb. 2metrīgie grodi, otrā 2.gb. 1metrīgie grodi. Šādas akas ar visiem vākiem un ierakšanu man izmaksāja 350LVL. No šīs summas 100LVL samaksāju par ekskavatoru. 2metrīgos grodus pirku jaunus bet metrīgos brāķētus. Par metrīgajiem un vēl diviem konusiem abām akām samaksāju 60LVL ar piegādi mājās, kas ir kādus 15km. no to atrašanās vietas. 2metrīgos pasūtīju uzņēmumā, tie man tos atveda par to pašu naudu. Jāsaka, ka visu darīju bez PVN.

Re: kanalizācijas tvertnes
Datums: 13/12/2013 15:37

Kas ir konusi?
Cik saprotu, tad divu grodu sistēma strādā tā, ka mazākajā sakrājas lielās problēmas, kuras pa laikam izsūknē un otrajā pārtece, kura kaut kā dalās un iesūcas zemē caur grodiem un pārplūdes infiltrāciju?

Re: kanalizācijas tvertnes
Autors: Guchii ()
Datums: 13/12/2013 15:56

Konusus var uzlikt virs akas dzlzbetona vākiem, tie ir tādi piltuvveida un to aukšdaļā jau var likt vāku (čuguna vai plastmasas). Respektīvi, akas var rakt dziļāk zemē. Konusa augstums, ja nemaldos, ir kādi 60cm. Kaut kur draugiem.lv ar biju savu izdomāto un īstenotās akas shēmu ielicis. Abas akas savienoju tā lai pirmajā akā nosēžas biezumi un uz otro jau aiztek tik šķidrums. Nākotnē piemeistarošu arī infiltrācijas lauku. Pirmās akas tilpums jau vien ir kādi 5,2m2.

Re: kanalizācijas tvertnes
Autors: Guchii ()
Datums: 13/12/2013 15:59

šādu uzliku virs vāka [www.prioritet.lv]

Iet uz lapu: Iepriekšējā12
Pašreizējā: 2 no 2


Jūsu Vārds: 
Jūsu E-pasts: 
Tēmas nosaukums: 
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
 ********  **     **   ******         **  **     ** 
 **        **     **  **    **        **   **   **  
 **        **     **  **              **    ** **   
 ******    **     **  **              **     ***    
 **         **   **   **        **    **    ** **   
 **          ** **    **    **  **    **   **   **  
 **           ***      ******    ******   **     ** 

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.




Redakcija:
building@latvijastalrunis.lv
+371 67770522
Klientu serviss:
serviss@latvijastalrunis.lv
tel. +371 67770711
fax +371 67770727