UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Inženiertīkli :  Building.Lv Forums

Apkure, kanalizācija, ūdensvads, santehnika, elektrība u.c.
Pašreizējā: 8 no 10
Re: Radiatoru izvēle, to nomaiņa
Autors: DsKs ()
Datums: 28/07/2014 20:43

eoz,tu tacu esi salicis veselu kaudzi linkus no youtubes ... nem un vadies pec tiem ... informacija par pliku velti tiek piedavat un vel papildus ir velme maukties virsu seit ...

Re: Radiatoru izvēle, to nomaiņa
Autors: :) ()
Datums: 28/07/2014 21:09

eoz Wrote:
-------------------------------------------------------
> Totālā banānu zeme, ar visiem pērtiķiem
> priekšgalā,

Es pat zinu, kurš ir galvenais pērtiķis vismaz šajā diskusijā!:)

Re: Radiatoru izvēle, to nomaiņa
Autors: ETT ()
Datums: 28/07/2014 21:11

Kad čuras sakābj galvā, tad katram tontonam skaidrs, ka acu priekšā klapes, kas neļauj paskatīties ne pa kreisi, ne pa labi un , bet lopiņam jau liekas, ka kučieris vainīgs, kurš nedod precīzas komandas, lai paša zviedzēja ierobežotā skatījuma dēļ izvēlēto kursu noturētu Nu labi zirga gadījumā tas var būt, bet starp cilvjiem tāda veida komunikācijai vērtība ir apaļa nulle. Pirmā klikšķa sindroma pārņemtajam dodu saiti.
[nulle.lv]

Re: Radiatoru izvēle, to nomaiņa
Autors: eoz ()
Datums: 28/07/2014 21:12

Arī bez tavas svētības es zinu, ko esmu salicis un kādu info tur var iegūt, nē, maksāt kaut kādai bariga i netaisos, petiek ar kampējiem vietējos veikalos.
Atkal kārtējā Lv bāliņa šlaka, dzīves nogurdinātie nespamojat šeit, ok :)

Re: Radiatoru izvēle, to nomaiņa
Autors: Praktiķis ()
Datums: 28/07/2014 21:28

Ne pa tēmu,bet varbūt arī ne. Ja atmiņa neviļ-Tagores teiktais-''Cilvēks citiem piedēvē trūkumus-kuri patiesībā piemīt pašam.'' :)

Re: Radiatoru izvēle, to nomaiņa
Autors: ETT ()
Datums: 28/07/2014 21:29

Ko ta tuvākie radi ieriebuši?
------------------------------
bāleliņš, arī: bāliņš, bāleniņš, bāluliņš, bālītis, bālelītis, bālelis, bālenītis, bālulītis u.c.; pamatforma bālis reti lietota (ME I 271—272) — l) brālis, brālītis; 2) radu (saimes) vīrieši (parasti neprecētie), pretstatā tautas, tautu dēls; «baliņi, bāleliņi, bāleniņi ir kopvārds, ar kuru apzīmēja tuvākos radiniekus, sevišķi visus viena ciemata vai tuvākās apkārtnes vīriešus, kas savā starpā mēdza būt rada»; 3) kā jauniešu, jaunu vīriešu mīlināmais vārds (bez kāda sakara ar radniecību); 4) frazeoloģijā: «sēdēt vai dzīvot ilgi bāliņos» (sievietes runā) nozīmē palikt ilgi neprecētai.
[www.lfk.lv]

Re: Radiatoru izvēle, to nomaiņa
Autors: EgilsK ()
Datums: 28/07/2014 21:39

Uz jautājumu - kā tur īsti ir, kas, ko, kā, kāpēc, man liekas, te faktus sagāza vairāk kā vajag.... bāleliņ....čiekurs banānkokā... :D

Re: Radiatoru izvēle, to nomaiņa
Autors: DsKs ()
Datums: 28/07/2014 21:44

Praktiķis, da ne ... es jau pirmit rakstiju ka man ar viens tads rados trapijies ... pa dzivi isti neko uzbuvejis nav,manuprat pat pieskruvejis ari ne,bet tekosi latviski sakot pi... pratu citiem ...
menesi atpakal gandriz no setas izlidinaju,tas pats scenarijs,saskatijies kaut kadus video un ka gazbetona es galus atri vien atdosot ( es atbildeju,ka ja saksu sudigi justies,tad vilkso uz pirmo stavu,tas no kiegela tomer ) ... zel cilveks patiesiba :)

Ai,pietiek akstities,javer ciet sis topic ... butu autors jedzigs puika,uzgrieztu Egilam no 4collam,lai kaut ko piespele,bet te augstos tonos jau aizgajis ... janomierinas :)

Re: Radiatoru izvēle, to nomaiņa
Autors: eoz ()
Datums: 28/07/2014 22:19

A ko tad domāji, kaut kādiem indivīdiem ļaušu strēbekli virināt beztēmā, nu nē, tādiem tik no 10mitā stāva "kluci" virsū :)

4collas, jāskatās, kādas cenas 22 tēraudniekiem piedāvā, salīdzinot ar citām bodēm, konkurentiem utt...
Vajag 3raģikus, 2izstabai, 1kuhņai

Re: Radiatoru izvēle, to nomaiņa
Autors: aaaa ()
Datums: 28/07/2014 22:38

eoz: šis forums ir mierīgu cilvēku mierīgu diskusiju kopums. Ja reiz esi atnācis padomu saņemt un neesi to saņēmis, tad meklē citur, bet ar cieņu - šobrīd tu no sevis esi iztaisījis pēdējo ākstu. Histēriska vecene.

Pašreizējā: 8 no 10


Jūsu Vārds: 
Jūsu E-pasts: 
Tēmas nosaukums: 
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
  ******         **  **     **  ********  ******** 
 **    **        **  ***   ***  **    **     **    
 **              **  **** ****      **       **    
 **              **  ** *** **     **        **    
 **        **    **  **     **    **         **    
 **    **  **    **  **     **    **         **    
  ******    ******   **     **    **         **    

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.




Redakcija:
building@latvijastalrunis.lv
+371 67770522
Klientu serviss:
serviss@latvijastalrunis.lv
tel. +371 67770711
fax +371 67770727