UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Inženiertīkli :  Building.Lv Forums

Apkure, kanalizācija, ūdensvads, santehnika, elektrība u.c.
Iet uz lapu: 12345Nākošā
Pašreizējā: 1 no 5
Rokot zemi sit ar elektrību.
Autors: Mukks ()
Datums: 02/09/2014 13:05

Tikko nopirku māju. Piemājas darzā vienā stūri ņemoties pa zemi ( rokot vai ravējot) konkrēti sit ar elektrību. Vai ir kādi testeri ar kuriem var atrast no kurienes plūst strāva, jo bišķin esmu satraucies- kā nekā pa to pašu darzu 3 sīči deso. Ir doma pārrakt visu to stūri, moš vecajam īpašniekam nelegālais pieslēgums kaut kur bijis. Par fāzēm zemējumiem shēmam nestāstiem, esmu samērā tups šajos jautājumos- ja var maximāli vienkārši. Varbūt kādam ir idejas vai pieredze, ka risināt.

Re: Rokot zemi sit ar elektrību.
Autors: elektro ()
Datums: 02/09/2014 13:10

Kur atrodas māja?

Re: Rokot zemi sit ar elektrību.
Autors: Muuks ()
Datums: 02/09/2014 13:11

aiz Plakanciema.Jāņupe

Re: Rokot zemi sit ar elektrību.
Autors: Fāze ()
Datums: 02/09/2014 13:13

Vai tik kāds nebūs tuvējā ūdenstilpnē zemējumu uztaisījis.

Re: Rokot zemi sit ar elektrību.
Autors: Muuks ()
Datums: 02/09/2014 13:14

nu man gar māju tā mazā Jāņupīte arī tek - nu kādi 6 metri no vietas kur sit visvairāk pa pirkstiem.

Re: Rokot zemi sit ar elektrību.
Autors: gints__ ()
Datums: 02/09/2014 13:35

Nu es tavā vietā zvanītu latvenergo, lai veči brauc un pēta "kas par nafig"... Parasti man liekas viņi diezgan atsaucīgi...

Re: Rokot zemi sit ar elektrību.
Autors: Muuks ()
Datums: 02/09/2014 13:39

latvenergo saka ka viņu darīšana ir līdz manam žogam - teritorijā pofig, kaut vai zeme dzirksteļo. Šodien pat zvanīju...

Re: Rokot zemi sit ar elektrību.
Autors: binary ()
Datums: 02/09/2014 13:56

Ja atslēdz korķus pie zemes gabala, tad arī sit pa nagiem?

Re: Rokot zemi sit ar elektrību.
Autors: Muuks ()
Datums: 02/09/2014 14:05

Nu tur jau interesantākais, ka 100% sišana nav, katru reizi kad iedur lāpstu zemē. Bet periodiska -nezinu moš pēc lietus labāk vada to elektrību.Pēdējo reizi sievai iemauca, kad rāva rabarberus no zemes!!!
Ar izslēgtiem korķiem neesmu mēģinājis, jo kā jau teicu nav šī 100% garantija, ka iesitīs pa pirkstiem, ja godīgi - mazliet raustās tā pārbaudīt :) jo šīs nav tās izjūtas ko gribas izjust. Tāpēc interesējos vai nav kāds testeris vai kāda uzparikte, kas vismaz reģistrē, ka strāva iet pa zemi. un kad redzētu ka strāvas toč nav varētu atrakt to būšanu. Vienkārši pēc tā gadījuma kur sieva ar vīru tā nelāgi nolika karoti ņemoties ar vadiem un strāvu, biku raustos. Cik teica pazīstams eletriķis ir Latvenergo vai ST uzparikte, kas var noteikt no kurienes nāk tā strāva, bet nu cipars- viņiem ar atlaidi izmaksāja ap 350 Ls).

Re: Rokot zemi sit ar elektrību.
Autors: elektriķis Māris ()
Datums: 02/09/2014 14:13

Sit pa nagiem turot darbarīku koka kātā vai pieskaroties tieši zemei?
binary jau pieminēja pamēģināt atslēgt sākumā savu automātu pirms skaitītāja.
ja nepalīdz tad to pašu pajautāt kaimiņam. Vēl var mēģināt paņemt metāldetektoru un pameklēt metālu zemē, ja sit pa nagiem, tad imho dziļi nevajadzētu būt.

Iet uz lapu: 12345Nākošā
Pašreizējā: 1 no 5


Jūsu Vārds: 
Jūsu E-pasts: 
Tēmas nosaukums: 
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
 **      **  **        **     **  **     **  **     ** 
 **  **  **  **        **     **  **     **  **     ** 
 **  **  **  **        **     **  **     **  **     ** 
 **  **  **  **        **     **  **     **  **     ** 
 **  **  **  **        **     **  **     **  **     ** 
 **  **  **  **        **     **  **     **  **     ** 
  ***  ***   ********   *******    *******    *******  

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.




Redakcija:
building@latvijastalrunis.lv
+371 67770522
Klientu serviss:
serviss@latvijastalrunis.lv
tel. +371 67770711
fax +371 67770727