UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Inženiertīkli :  Building.Lv Forums

Apkure, kanalizācija, ūdensvads, santehnika, elektrība u.c.
Wilo yonos pics vs Grundfos Alpha2L
Autors: Celsijs ()
Datums: 09/10/2014 09:56

Sveiki!
Virsraksts izsaka visu. Kādu ciktulācijas sūkni izvēlēties 1 stāva apkures lielā loka nodrošināšanai uz radiatoriem ar termogalvām un karstā ūdesn boilera čūsku.
Tā kā termogalvas pašas virinās ciet un vaļā, tad laikam nepieciešams tā saucamais 'auto adapt' režīms.
Bet kurši no šiem 2 ir labāks. Yonos Pico vai Gruindfos Alpha2L

Re: Wilo yonos pics vs Grundfos Alpha2L
Autors: Celsijs ()
Datums: 09/10/2014 10:18

Es atvainojos par tekstā iepriekš ielaistajām gramatikas kļūdām.
Tikai tagad izlasīju, ko uzrakstīju, bet cerams doma ir saprotama.

Re: Wilo yonos pics vs Grundfos Alpha2L
Autors: Arnis ()
Datums: 09/10/2014 15:54

Man ir 3 gab Yonos Pico, viss darbojas nevainojami, paši tur regulē jaudu un ko. Ekrānā rādās, teimsim, 8w, 20w un taml. Sīkāk gan neko nevaru komentēt.

Re: Wilo yonos pics vs Grundfos Alpha2L
Autors: Enrike ()
Datums: 11/10/2014 11:11

Varu pateikt tikai par Alpha2L - 5 gadi uz siltajām grīdām ( 160m2 ) - darbojās perfekti , šogad katlam ( Grandeg ) nomira cirkulācijas sūknis bija ķīnietis ,ATKAL nopirku jaunu Alpha2L maksāja 125Euro - man pietiek ar 1-mo statisko ātrumu - patēriņš 4W , tagad pat esmu priecīgs ka vairāk nav vecais - ieguldījumu uz patērētas elektrības cenas "atsitīšu"

Re: Wilo yonos pics vs Grundfos Alpha2L
Autors: zupa. ()
Datums: 11/10/2014 21:12

Grundfos sūkņi būs gudrāki par Wilo, tas pats auto adapt ir tikai grundfosam. Kā reiz vakardien mainīju savu mājas sūkni. Mājas divos stāvos ar apkuri pagrabā, radiatori bez termogalvām un kombinētais boileris. Ja man būtu jāliek gudrais sūknis tad ņemtu grundfosu ar auto adapt. Paņēmu Wilo Yonos Pico 1-6, jo salīdzinot ar grundfos alpha2L tam var precīzāk iestatīt mainīgo līkni. Teiksim ja Grundfosam ir rūpnīcas parametri ar 1,2,3 pozīcijām, tad Wilo var to 1-3 regulēt pats ar 0.1 soli, kā arī grundfosa alpha2L nerādās elektro patēriņš. Ar to ceru saregulēt precīzāk nekā būtu iespējams grundfosam un sataupīt elektrību. Ja būtu sistēma ar grīdām, aķi, termogalvām tad gan virsū gudrāko grundfosa.

atceries, ka grundfos alpha 2 L ir bez auto adapt, tas būs dārgākajam alpha 2 (+/- 200 eiro)

Re: Wilo yonos pics vs Grundfos Alpha2L
Autors: DsKs ()
Datums: 11/10/2014 21:23

palasi aprakstus,bija kaut kada nianse attieciba uz tehnisko pusi ... cik atceros,tad tiesi par to pielagosanas momentu,kas attiecas uz Grundfos ... Wilo tur kaut kas nedaudz komplicetak bija,ja ir nepieciesamiba 'iejaukties' smadzene

ja iet runa par kvalitati,tad abi faktiski no viena plaukta ... pietiekosi daudz rupnicas ir redzets,kur vienadas iekartas komplektejas reizem ar wilo un reizem ar grundfos sukniem ... prieksroka tiek dota tikai tam momentam - cik atri un precizi var piegadat pasus suknus uz komplektesanu ... vismaz ta man pasi zviedri skaidroja un ari nedeva prieksroku ne zalam ( Wilo ) ne sarkanam ( Grundfos ) ... abi labi ka saka ...

pec noklusejuma wilo vajadzetu but nedaudz letakam,bet tur en faktori reizem nospele

Re: Wilo yonos pics vs Grundfos Alpha2L
Autors: Celsijs ()
Datums: 14/10/2014 14:57

Paldies visiem par komentāriem!
Tagad tikai sapratu Grundfosam autoadapt sūknis ir Alpha2 (nevis Alpha2L, kā domāju iepriekš), kas i-net veikalos maksā sākot no 170eur.
Domāju, ka manām vajadzībām tad pietiks arī Wilo Pico 25/1-4, kas tajā pašā Depo maksā 119.99eur.
Palikšu piet tā. Kā nekā tas tomēr 50 eur lētāks.

Re: Wilo yonos pics vs Grundfos Alpha2L
Autors: zigmars ()
Datums: 19/09/2015 08:51

Man pašlaik ir Wilo star sūkņi un ir doma mainīt uz Pico.
Vai tiešām ir tā mega ekonomija kā rakstīts Wilo bukletā? Tipa vecais sūknis gadā tērē 85Ls bet jaunais tikai 5Ls. Buklets rakstīts 2013. gadā tāpēc arī aprēķins latos.
Tad jau sanāk ka pa gadu tie 120 - 130 Eur ir ieekonomēti.

Kā tur īsti ir?



Jūsu Vārds: 
Jūsu E-pasts: 
Tēmas nosaukums: 
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
 **    **  ********   *******    *******   ********  
 ***   **  **        **     **  **     **  **     ** 
 ****  **  **               **  **     **  **     ** 
 ** ** **  ******     *******    ********  **     ** 
 **  ****  **               **         **  **     ** 
 **   ***  **        **     **  **     **  **     ** 
 **    **  ********   *******    *******   ********  

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.




Redakcija:
building@latvijastalrunis.lv
+371 67770522
Klientu serviss:
serviss@latvijastalrunis.lv
tel. +371 67770711
fax +371 67770727