UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Inženiertīkli :  Building.Lv Forums

Apkure, kanalizācija, ūdensvads, santehnika, elektrība u.c.
Iet uz lapu: Iepriekšējā12
Pašreizējā: 2 no 2
Re: Gāzes apkures katls un tērauda radiatori
Autors: gints__ ()
Datums: 05/12/2014 14:23

Nu teorētiski tā vajadzētu būt. Es gan te arī esmu vairāk muldētājs, nekā reāls apkures speciālists, kurš mācētu ko sarēķināt :). Rakstu vienkāršu no manas pieredzes.

Man dzīvoklim, ne mājai - 90m2, veca kocene, viduvēji siltināta no iekšpuses (zinu, ka nav labākais variants, bet nebija citu iespēju) apkures kalts Junkers Ceraclass Smart 24 kw - radiatori metāla iepriekšējā īpašnieka likti (visdrīzāk nekas netika rēķināts) - agrāk vienmēr visu piesildīja un bija labi. Pietika arī aukstajos mēnešos lai uzturētu +23.

Uzliktu elektronisko termostatu ar zemām temperatūrām naktī un pa dienu - un sāku sajust problēmu, ka pēc temperatūras nomešanas uz piemēram 18 grādiem naktī, no rīta uz celšanos viņu dabūt atpakaļ uz 23 grādiem (mīlu siltumu) ir problemātiski. Katla jauda ar rezevi pietiek, bet man šaurā vieta tieši radiatori - tie ir karsti, bet viņu ir par maz (precīzāk vajadzētu 33niekus 22 vietā). Bet ne es pirmais ne pēdējais, kam radžiki likti "uz aci" :).

Respektīvi ziemai pietika, bet straujai +5grādu uzdzīšanai nē.

Iet uz lapu: Iepriekšējā12
Pašreizējā: 2 no 2


Jūsu Vārds: 
Jūsu E-pasts: 
Tēmas nosaukums: 
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
 **    **  **    **  **    **  ********  **    ** 
  **  **   ***   **  **   **      **     ***   ** 
   ****    ****  **  **  **       **     ****  ** 
    **     ** ** **  *****        **     ** ** ** 
    **     **  ****  **  **       **     **  **** 
    **     **   ***  **   **      **     **   *** 
    **     **    **  **    **     **     **    ** 

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.




Redakcija:
building@latvijastalrunis.lv
+371 67770522
Klientu serviss:
serviss@latvijastalrunis.lv
tel. +371 67770711
fax +371 67770727