UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Inženiertīkli :  Building.Lv Forums

Apkure, kanalizācija, ūdensvads, santehnika, elektrība u.c.
Spiedkanalizācija
Autors: Rāmava ()
Datums: 10/12/2014 20:16

Pie mājas ir pievilkts d-65 spiedkanalizācijas izvads, tagad esmu nesaprašanā kās ir vajadzīgs lai pie viņa pieslēgtos.
Vai kāds ir sastapies ar spiedkanalizācijas novadīšanu no mājas?

Re: Spiedkanalizācija
Autors: soseds2 ()
Datums: 10/12/2014 23:33

Spiedkanalizācija: No jūsu mājas kanalizācijas bedres ar sūkņa palīdzību kanalizācija tiek iesūknēta pilsētas spiedvadā. Man liekas,ka jābūt pretvārstam.
Pakalpojumu sniedzējs sniegs sīkāku informāciju, kas un kā.

Re: Spiedkanalizācija
Autors: parks2007 ()
Datums: 11/12/2014 01:30

Tāda sistēma darbojas jau 15gadi.Groda akā satek kanalizācija,tur uzstādīts kanalizācijas sūknis ar pludiņu un pretvārstu.Kad aka pilna,pludiņš ieslēdz sūkni un pa cauruli 50mm diametrā(jūsu gadijumā 65mm),kas pevienota 100mm pilsētas caurulei aizpumpē 200m līdz pilsētas lielajai kanalizācijai,kas tālāk jau tek uz pašteci.
Šāds sūknis maksā sākot ar 1000Eur(1,5kw)un labākie ir Flyght ražojumi.
Man sūknis stāv 7,5kw(pirms 15gadiem cita,ko uzstādīt nebija),kurš to grodu izsūknē apm.1 minūtes laikā un ieslēdzas 1-2 reizes nedēļā, bet protams tik jaudīgs nav nepieciešams vienai privātmājai

Re: Spiedkanalizācija
Autors: arre ()
Datums: 11/12/2014 09:29

Man arī ir tāda sisitēma, ko aprakstīja parks2007. Ierīkoju pirms 2 gadiem, bet negribēju ieguldīt to šausmīgo naudu, ko prasa par sūkni, jo māja nav pastāvīgi apdzīvota. Iegādājos ķīnas ražojumu ar marku "Kraft&Dele" par 40Ls. Pretvārsts maksāja dārgāk:). Jaudīgs čuguna sūknis ar smalcinātāju. Divus gadus sūknis strādāja nevainojami. Nupat apstājās, jo kādus divus mēnešus netika darbināts. Motors dūc, jo nespēj pagriezt mehānismu. Kā jau iepriekš brīdināja santehniķis, tam sūknim regulāri jādarbojas, citādi ierūsē smalcinātāja lāpstiņas. Tāpēc gribēju uzdot jautājumu vai šāda problēma ir arī dārgajiem sūkņiem?

Re: Spiedkanalizācija
Autors: batja ()
Datums: 13/12/2014 23:37

Sūkni izcēli un iztīriji? Varbūt tikai kaut kas ieķēries.

Re: Spiedkanalizācija
Autors: arre ()
Datums: 13/07/2015 12:40

Pie vainas bija gliemeži. Pēc iztīrīšanas sūknis griežas kā jauns.
Bija jāsalabo kanalizācijas groda maliņa pa kuru tā sērga rāpās akā.



Jūsu Vārds: 
Jūsu E-pasts: 
Tēmas nosaukums: 
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
 **     **  **    **  ********   ********  ******** 
 ***   ***  **   **   **     **  **           **    
 **** ****  **  **    **     **  **           **    
 ** *** **  *****     ********   ******       **    
 **     **  **  **    **         **           **    
 **     **  **   **   **         **           **    
 **     **  **    **  **         **           **    

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.




Redakcija:
building@latvijastalrunis.lv
+371 67770522
Klientu serviss:
serviss@latvijastalrunis.lv
tel. +371 67770711
fax +371 67770727