UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Inženiertīkli :  Building.Lv Forums

Apkure, kanalizācija, ūdensvads, santehnika, elektrība u.c.
Iet uz lapu: Iepriekšējā12
Pašreizējā: 2 no 2
Re: Kamīna gaisa trubas
Autors: juris_k ()
Datums: 18/12/2014 20:30

nu tad jau laikam jāmaina tā truba vai ariii jāizolē,jo tā laikam būs drošāk...sistēma ir tāda, ka pirmajā stāvā ir kamīns ar centrālapkuri, kas ir apšūts ar regipsi un iekšā vate ar foliju...un reste augšā karstā gaisa izkļūšanai ārā istabā...tg izdomāju,ka istabā tik daudz nevajag to silto gaisu, ja tā jau karsts...tāpēc izgriezu divus caurumus un palaidu divas gofras uz otro stāvu, tur kkur tuvumā kadi 20cm ir pārsedze + gali iznak KSP grīdāstarp gofru un tiešo kontaktu ir kads 1cm...tāda uzbūve man ir ierīkota...tas trubas gali īpaši neuzkarst, jo pat roku var noturēt klāt...gaisss diezgan karsts nāk...

to Bern...a kur tad notiek ja ne dabā...kosmosā...;)...diezgan vajadzīgi komentāri...:)

Re: Kamīna gaisa trubas
Autors: juris_k ()
Datums: 18/12/2014 20:31

labi es nopakoshu to gofru, bet reste jau vienalga pieskarsies kokam un paklājam...ko tur darīt?....kā noformēt izeju?...man vinja ir grīdā, kur būs paklājs...

Re: Kamīna gaisa trubas
Autors: gints__ ()
Datums: 19/12/2014 09:13

Nu tavs kamīna apraksts nedaudz maina situāciju. Par cik, kamīns ar centrālo apkuri, viņa āra sāni nebūs tik karsti, ka "parastajam". Ja caurules no alumīnija, nevis tās kur plēve uzkausēta uz metāla atsperes, visam būtu jābūt ok, vēl jo vairāk, ja caurules gals nevis piestiprināts kamīnam, bet atrodās kādu gabalu no tā.

Es par to savu senču kamīnu, ko rakstīju, tur kamīnam caur speciālu pieslēguma vietu (ir 3 tādas pavisam) caurule ir pieslēgta pa tiešo kamīnam (kurtuve bez centrālapkures), un tad temperatūra pa to cauruli tiešām nāk augsta.

Re: Kamīna gaisa trubas
Autors: juris_k ()
Datums: 19/12/2014 13:13

nu jaaa tas trubas sakas kadus 40cm no skurstenja pagrieziena un arsienu...uu tad caur gridu 40cm garuma iznak gridaaa 2ajaa stavaa...vienigi sienas kaminam ta nav baigi karstas jo tur starpaaa ir udens, bet skurstenis ta ir diez gan pakarsts...principaaa visss tas karstums jau no vinja arii nak....

Iet uz lapu: Iepriekšējā12
Pašreizējā: 2 no 2


Jūsu Vārds: 
Jūsu E-pasts: 
Tēmas nosaukums: 
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
 ********  **     **   ******   **     **   *******  
    **     ***   ***  **    **  ***   ***  **     ** 
    **     **** ****  **        **** ****  **     ** 
    **     ** *** **  **        ** *** **   ******** 
    **     **     **  **        **     **         ** 
    **     **     **  **    **  **     **  **     ** 
    **     **     **   ******   **     **   *******  

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.




Redakcija:
building@latvijastalrunis.lv
+371 67770522
Klientu serviss:
serviss@latvijastalrunis.lv
tel. +371 67770711
fax +371 67770727