UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Malkas apkures boilers ?
Autors: ee 75 ()
Datums: 10/12/2005 04:05

Nepieciešams iegādāties boileri ar malkas apkuri, vismaz 100 litrīgo, kurš arī sildītu telpu. Pazīstamākajos santehnikas veikalos tirgo termosveida boilerus, bet tie nesilda telpu, daži pārdevēji zināja teikt ka kautkur varot nopirkt Krievijā vai Baltkrievijā ražotu TITĀNA boileri. Varbūt kādam ir tāda info? Varbūt kāds tirgo tādu boileri lietotu? SMS 6545527

Re: Malkas apkures boilers ?
Autors: vilnis ()
Datums: 10/12/2005 05:31

viss ir pareizi! taadus boilerus TITANS šķiet vairrs tiešaam Latvijā netirgo, bet var mēģināt pasūt''it tādu kādā ar metālu saistītā darbņīcā. cik esmu redzējis , tad telpā , kur ir TITĀNS ir baigais Taškents!!!

Re: Malkas apkures boilers ?
Autors: Didzisp ()
Datums: 10/12/2005 07:29

Liekas, ka titānu redzēju pie Teikas "Kuršos", lai gan simts punktus nedodu,jo iznāca baigi daudzas bodes apbraukāt. Es gan īsti nezinu vai to sildītāju sauc par titānu, bet princips tas pats.
Pašu boileri meistari varbūt var uztaisīt labāku par rūpniecisko, bet čuguna kurtuvi diez vai kāds varēs uzmeistarot. Pasūtīšana arī nebūs ātrs process, tā kā izdevīgāk un ātrāk pirkt gatavu. Es pats meklēju boileri priekš pirts bez kurtuves un no rudens nav izdevies dabūt meistaru,kurš par saprātīgu cenu būtu gatavs tādu uztaisīt.
Lietotu titānu gan nav vērc pirkt, jo pats boleris parasti ir nolietojies, un ja vēl netek, tad to darīt var sākt tūlīt pēc nopirkšanas. Kurtuvei savukārt parasti ir izdeguša pelnu restītes.
Par cik nav izdevies pasūtīt boleri, es svukārt labprāt to iegādātos atseviši bez krāsniņas. Varbūt kādam nejauši acīs tāds boileris ir iekritis.

Re: Malkas apkures boilers ?
Autors: usis ()
Datums: 12/12/2005 19:42

ražo ozolniekos

Re: Malkas apkures boilers ?
Autors: ee 75 ()
Datums: 12/12/2005 21:47

Ozolniekos? Precīzāk Lūdzu varētu?

Re: Malkas apkures boilers ?
Autors: usis ()
Datums: 12/12/2005 22:11

nu pārbrauc pār tiltu un uzreiz pa labi, tad vēl krievu ražojumu pērnavas ielā pretī ata ielas kurināmā bāzei vari iepirkt, par ozolniekiem ielien un pameklē kontaktus, vajag tač tev nevis man

Re: Malkas apkures boilers ?
Autors: rex ()
Datums: 13/12/2005 15:59

Šos aparātus ražo Juta RF Ozolniekos.Man ir bijis šīs firmas apkures katls,neko labu nevaru teikt.

Re: Malkas apkures boilers ?
Autors: Oskars Brz ()
Datums: 22/06/2010 11:46

Titānus ražo Ozolniekos, T Hromets, agrāk Juta RF laikam saucās firma.. Tur varēju arī pasūtīt vecā (RU) tipa ūdens tvertnes...

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.