UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Inženiertīkli :  Building.Lv Forums

Apkure, kanalizācija, ūdensvads, santehnika, elektrība u.c.
Iet uz lapu: 12Nākošā
Pašreizējā: 1 no 2
Granulu katls dzivojamajaa telpaa!?
Autors: marex ()
Datums: 16/01/2015 12:14

Sveiki! Patreiz savu 75m2 dzivokli plus 100l kombineto bileri apkurinu ar centralapkures kaminu.Divas sezonas esmu nomociijies ,tresho vairs neveelos.Ja nu vieniigi jaalgo kurinaataajs kas ik pa paaris stundaam piemet briketes hehe! :)
Patreiz apsveru domu par granulu katlu!
[www.commodus.lv]
[www.junekamontaza.lv]
Jautaajums sekojosh!
Vai kaadam ir kaads no shiem modeliishiem dziivojamajaa telpaa,pieredze,plusi,miinusi!?
Varbuut ir kaadas citas idejas,varianti,iteikumi!
Raxtiet!
Jauku jums dienu!

Re: Granulu katls dzivojamajaa telpaa!?
Autors: Uldis_s ()
Datums: 16/01/2015 14:14

Pazūdi no šejienes, spameri!

Re: Granulu katls dzivojamajaa telpaa!?
Autors: marex ()
Datums: 16/01/2015 14:21

:) Ir jau arii diivaini cilveeki... Kas Tev taa liek domaat!?

Re: Granulu katls dzivojamajaa telpaa!?
Autors: Cezars ()
Datums: 16/01/2015 19:22

Ieteiktu paskatīties granulu centrālapkures kamīnus. Man čoms uzlika kautko šādu: [www.palazzettigroup.com]
Izskatās labi silda telpas un boileri. Pilnīgi automātisks pats iedegās un nodziest pēc vajadzības. Manuprāt jau labi nav, ka tās granulas jābārsta iekštelpās, bet ja nav variantu tad šis ir jēdzīgākais variants - manuprāt. Granulas cik noprotu ēd maz, bet uzlikts tika ziemas sākumā tā kā grūti spriest. Cena gan laikam salīdzinājumā ar parastu katlu +25%

Re: Granulu katls dzivojamajaa telpaa!?
Autors: marex ()
Datums: 16/01/2015 20:14

Mjaa...Es arii ko taadu esmu uzgaajis kkur netaa, bet cena tieshaam paaugsta :(Par putekliem iipashi nebeedaaju jo briketes laadeejot ik peec 2-3h telpa taapat ir jatiira ik reizi :( vnk ir taada situaacija ,ka ir noriebies par kurinaataaju straadaat.Nevienam neiesaku kaa pamatapkures veidu izveeleeties c\a kamiinu.Varbuut kaads baigais brendeniex veel velk taas padsmit h,nez... Man ir polis kratki 8kw.Nevar vinjiem nogriezt gaisu taa lai gruzd.vienalga peec kaada laika dabuu kkur gaisu un aiziet saliktaas briketes liesmaas un tad jaarauj valjaa logi jo ir par karstu.Nav iespeejams notureet kkaadu konstantu t telpaas. Taada diemzheel ir mana pieredze :(

Re: Granulu katls dzivojamajaa telpaa!?
Autors: Opcia ()
Datums: 16/01/2015 22:55

Briketes no ražotāja [briketes.com]

Re: Granulu katls dzivojamajaa telpaa!?
Autors: marex ()
Datums: 24/01/2015 15:05

varbuut kads var padaliities pieredzee fu wi 15kw granulu katla lietoshanas pieredzee!?

Re: Granulu katls dzivojamajaa telpaa!?
Autors: AndrisL ()
Datums: 25/01/2015 00:09

Ir pieredze, bet tikai FuWi katlu 15kw. Kas tieši interesē?

Re: Granulu katls dzivojamajaa telpaa!?
Autors: marex ()
Datums: 25/01/2015 14:31

Vnk ir doma taadu iegaadaaties.Probleema ir taa ,ka nav atseviskas telpa un vienigiais variants ir likt vinju virtuvee.Mazliet baida ,ka nenaak kadas smakas vinju darbinot.Biju pie vina pazinjas kuram arii ir granulu katls tam paredzeetaa telpaa un tur bija juutams viegls duumu aromaatinsh :( Kaa ar tiiriishanu?Nekur neesmu atradis kaadu foto kur buutu redzams siltummainis :(

Re: Granulu katls dzivojamajaa telpaa!?
Autors: AndrisL ()
Datums: 25/01/2015 20:08

Smakas no viņa nav. Siltummainis vertikāls, kopā 36 vertikālas caurules, kurās ir ievietoti spirālveidīgas metāla loksnes. Katla virspusē ir rokturis, to kustinot uz leju, tiek iekustinātas spirālveidīgas loksnes un notiek katla siltummaiņa tīrīšana.
Problēmas/neērtības:
1. tīrot katlu tās metāla loksnes jāņem laukā, un tā kā tas ir aplipušas ar pelniem, tad izņemot 36 gab. tomēr sanāk piegružot telpu ar pelniem. Tāda veida tīrīšana ir reizi mēnesī. Pelnu kaste jātīra ikreiz pēc izkurināta granulu bunduļa (man sanāk reizi 10 dienās) un šis process ir tīrs.
2. Ir pareizi jāveic katla uzstādījumi, lai tas pārāk neatdzistu (zemāk par 55 grādiem) un neveidotos darva zem pelnu kastes.

Iet uz lapu: 12Nākošā
Pašreizējā: 1 no 2


Jūsu Vārds: 
Jūsu E-pasts: 
Tēmas nosaukums: 
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
 **    **   ******    **               **  **      ** 
 ***   **  **    **   **    **         **  **  **  ** 
 ****  **  **         **    **         **  **  **  ** 
 ** ** **  **   ****  **    **         **  **  **  ** 
 **  ****  **    **   *********  **    **  **  **  ** 
 **   ***  **    **         **   **    **  **  **  ** 
 **    **   ******          **    ******    ***  ***  

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.




Redakcija:
building@latvijastalrunis.lv
+371 67770522
Klientu serviss:
serviss@latvijastalrunis.lv
tel. +371 67770711
fax +371 67770727