UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

vagas izdzīt grītā
Autors: jamajamajaaama ()
Datums: 23/03/2015 11:58

Sveiki! Padalieties pieredzē, ar ko labāk grīdas reģipsī būtu izdzīt vagas priekš 12mm silto grīdu caurules? Droši vien kādi 14mm platumā un 12mm biezumā.

Re: vagas izdzīt grītā
Autors: binary ()
Datums: 23/03/2015 12:20

Tu 12.5mm biezā reģipsī gribi taisīt 12mm dziļas gropes? Ko vispār ir plānots ar to cauruli sildīt (pieņemu, ka ne reģipsi)?

Re: vagas izdzīt grītā
Autors: jamajamajaaama ()
Datums: 23/03/2015 13:21

Man tur ir 2 loksnes virs collu dēļa apakšklāja. Gribu sildīt flīzes, lai kājām nav auksti. Par šo risinājumu ir virkni reižu šeit runāts un tas risinājums vairs nav apspriežams.

Re: vagas izdzīt grītā
Datums: 23/03/2015 14:01

Man arī tas vēl viss priekšā, tāpēc vēl gala risinājuma man vēl nav, bet ja būtu jātaisa vagas, tad es kā pirmo izmēģinātu tādu jocīgu instrumentu kā "precīzais zāģis" - tas izskatās šādi - [www.productreview.com.au]
Viņa pluss ir tāds, ka ieregulē dziļumu, zāģē ar salīdzinoši maziem apgriezieniem, taisnos gabalos nevajadzētu būt problēmai - velk gar līsti vai ko tamlīdzīgu, gala loki acīmredzot no brīvas rokas jāgriež, vidu jāizņem ārā ar kaut ko kaltveidīgu.
Taisnos gabalus tikpat labi varētu ņemt arī ar cirkulāro parasto gar līsti, bet domāju, ka tas viennozīmīgi lielāku putekli uzsistu.
Vēl arī ir gropju frēze sienām, kura arī šo lietu varētu labi izdarīt, šķiet divi paralēli diski un izsitējs pa vidu - no nomas.

Re: vagas izdzīt grītā
Autors: Praktiķis ()
Datums: 23/03/2015 14:26

Kaut kur redzēju,ka šis caurules nemaz precīzi negulda iekšā,bet gan taisa ar spraugām,kuras pēc tam aizlej vai aizšpaktelē ciet. Šādā variantā trešo riģipša kārtu sagriež strēmelēs un klāj uz grīdas kopā ar caurulēm. Cilpām uztaisa šablonu. Process bez putekļiem un pietiekoši ātrs.

Re: vagas izdzīt grītā
Datums: 23/03/2015 14:54

Jā, loksnes ir vēl viena laba versija, tikai vienas loksnes biezums ir plānāks par cauruli - grope ķer 2 loksnes.

Re: vagas izdzīt grītā
Autors: v_t ()
Datums: 23/03/2015 15:20

priekš kam vagas? vajag rģ slejas un 10 mm caurulīti.
[failiem.lv]

Re: vagas izdzīt grītā
Autors: v_t ()
Datums: 23/03/2015 15:33


Re: vagas izdzīt grītā
Autors: Niks ()
Datums: 23/03/2015 19:45

Man veči sadzina ar rokas virsfrēzi. Kādus 50 € vērtu Skillu :)
70 m^2 max 3 stundās safrēzēja un 3 stundas tīrija putekļus :)

Protams, reģipši bija līmēti, ne skrūvēti
Un 3 loksnes, kurās frēzēja standarta 16 mm trubu

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.