UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Boilera vadība
Autors: Sezams ()
Datums: 26/04/2015 12:30

nopirku šo boileri Ariston PRO ECO Titanium
Viņam ir elektroniskā vadība.
Līdz šim man bija tā, ka visu laiku boileris nebija ieslēgts, ieslēdzu tikai uz mazgāšanos.
Ieslēgšanās bija noteiktos laikos uz elektronisko taimeri, kas atrodas sadalē.
Ko darīt ar šo, jo pa manam ja es atslēdzu špani un ieslēdzu, tad viņš automātiski neieslēdzas - papildus vēl boilerī jāieslēdz ieslēgšanas poga.
Kā darīt lai būtu pa vecam?

Re: Boilera vadība
Autors: Rx ()
Datums: 26/04/2015 13:26

Pirms kaut ko pērk jādomā, jālasa, ......nu par vēlu. Vispār jau neloģiski: Boileris ieslēgts, kontrolē siltumu un...un neparedzēti atslēdzās 230V...Piemēram pārtraukums elektropadevē. Tu atnāc mājās, gribi siltā dušā un...auksts! Tātad jāseko visu laiku, vai boileris nav atslēdzies! Tā nedrīkstētu būt, jo elektroniskajām iekārtām, ja tās ir ieslēgtā stāvoklī, un pazūd elektrība, pēc tās parādīšanās jāieiet bijušajā stāvoklī, tas ir- darba. Jā tā nenotiek, tad jālasa instrukcija, un jāskatās, vai ir tāds režīms "ieslēdzams- izslēdzams". Ja neko nevar tādu atrast, un pēc sprieguma atslēgšanas iekārta ieiet gulēšanas režīmā, tad tikai ieksperimentāli iemaisoties shēmā (!!!!) vai ir gadījumi, ka atstāj piespiestu tīkla pogu....iekārta vienmēr ieslēdzās pēc sprieguma parādīšanās.

Re: Boilera vadība
Autors: Sezams ()
Datums: 26/04/2015 13:43

Principā, šodien viņu tik nopirku, tāpēc prasu, ja kādam tāds ir pakomentēt.
Manuāli neatradu.

Re: Boilera vadība
Autors: elektrikisx ()
Datums: 26/04/2015 14:42

Jāpiemontē klāt automātiskais restarts.Kaut ko līdzīgu esmu darījis ar apkures katliem.

Re: Boilera vadība
Autors: soseds2 ()
Datums: 26/04/2015 23:12

manam aristonam ir programmesana, uzsildisana pec iestatita laika

Re: Boilera vadība
Autors: ETT ()
Datums: 27/04/2015 00:29

Krieviešu mēlē
[www.manualsdir.com]

Re: Boilera vadība
Autors: Sezams ()
Datums: 27/04/2015 19:47

Viss ok!
laikam viltus trauksme, ja špani atsēdz un ieslēdz, tas tik un tā silda.

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.