UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Inženiertīkli :  Building.Lv Forums

Apkure, kanalizācija, ūdensvads, santehnika, elektrība u.c.
Iet uz lapu: Iepriekšējā12
Pašreizējā: 2 no 2
Re: elektriskais apkures katls
Autors: andrek ()
Datums: 11/01/2006 00:18

...ļoti izplatīts variants šādos gadījumos- elektriskie radiatori katrā telpā + gaisa apkures kamīns ar turp/atpakaļ gaisa cirkulācijas sistēmu pa visu māju...katlu telpā var ierīkot aukstumskapi pārtikas glābāšanai. Elektrība notur dežūrsiltumu- kamīns dod vajadzīgo komfortu...kurinot briketes, arī kamīnistaba sevišķi nepieķēpājas un kas ir māja bez kamīna?-

Re: elektriskais apkures katls
Autors: cmzone ()
Datums: 30/08/2006 19:49

Reklama par automatiku elektro apkurei ar sienas silditajiem:
[www.cm-zone.com]

Re: elektriskais apkures katls
Autors: Jānis Budēvičs ()
Datums: 26/03/2009 18:41

Par šiem jonu katliem esmu dzirdējis daudz esmu arī braucis viņam pakaļ Maskavā pie ražotājā ,šķidrums ir diezgan niķīgs bet patēriņš būs maximāli atkarīgs no mājas izolācijas ,tas ir pats galvenais ,jo ja ir normāls apkures katls ar malku tad pietiks kurināt pavisam nedaudz pāris stundas un ja māja ir noizolēta tad siltums garantēts līdz rītam ,sev mājās esmu uzstādījis cietā kurināmā apkures katlu SIME 40 kW vēl man sistēmā iemontētā 800 litru akumulācijas tvertne kas nodrošina siltumu līdz rītam droši ,pat līdz pusdienlaikam ,mīnuss ir tāds kad katls ir uzsildījis siltumu uz 70-80 grādiem mājās ir pārāk karsts jo izskraidīt katru radiatoru noteiktā laikā ir marazms ,rizinājums tāds kad esmu uzstādījis dienakts taimeri sūknim kurš slēdzās iekšā pēc manis uzstādītā režīma ,bet nopietni apsveru domu uzstādīt papildus elektrisko katlu lai aizbraucot no mājām neaizsaltu sistēma,kā arī būtu ļoti labs risinājums uzstādīt uz katra radiātora termo galviņu, majai man ir slikta siltum izolācija nopietni apsveru iespēju siltināt ,jo ilgākā laika posmā tas atmaksājās uz malkas kā arī uz kurināšans biežumu un sevis pataisīšanu par kurinātāju .Ar jebkuru apkures sistēmu ir iespējams ar mazākām izmaksām apkurinat pie nosacījuma ka mājas izolācija ir nevainojama ,

Iet uz lapu: Iepriekšējā12
Pašreizējā: 2 no 2


Jūsu Vārds: 
Jūsu E-pasts: 
Tēmas nosaukums: 
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
  ******   ********  **     **  **         **       
 **    **  **        **     **  **    **   **       
 **        **        **     **  **    **   **       
 **        ******    **     **  **    **   **       
 **        **        **     **  *********  **       
 **    **  **        **     **        **   **       
  ******   ********   *******         **   ******** 

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.




Redakcija:
building@latvijastalrunis.lv
+371 67770522
Klientu serviss:
serviss@latvijastalrunis.lv
tel. +371 67770711
fax +371 67770727