UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Inženiertīkli :  Building.Lv Forums

Apkure, kanalizācija, ūdensvads, santehnika, elektrība u.c.
Kā pareizi pieslēgt radiatoru
Autors: Jāzeps ()
Datums: 30/07/2015 20:44

Droši vien, ka šeit daudzreiz izvazāta tēma...

Vēlējos rast apstiprinājumu tam, ka, ja tiek sajaukta radiatora turpgaita (T) ar atpakaļgaitu (A), tas nav labi.

Nesen atklāju, ka mājas visiem 2. stāva radiatoriem T un A ir sajauktas vietām. Ar T es saprotu augšējo ievadu radiatoram, gan ar sānu, gan apakšas pieslēgumu. A attiecīgi - apakšējais.

Man tā liekas, ja T ūdens nesāk savu ceļu radiatora augšpusē, caur termomoventili un tad ar gravitācijas palīdzību nenonāk radiatora apakšā, lai aiztecētu prom, apkures iekārtas cirkulācijas sūknim (šajā gadījumā Viessman gāzes katls) būs grūtāk izdzīt ūdeni caur šādu ačgārni pieslēgtu radiatoru un radiatora jauda būs švakāka, salīdzinot ar pareizi pieslēgtu radiatoru.

Ja tas kā man liekas ir tasinība, vai ir pieejami kaut kādi krustiskie dubultsavienojumi (apakšas pieslēguma radiatoriem), kuri varētu šo skādi labot?

Paldies!

Re: Kā pareizi pieslēgt radiatoru
Autors: rs ()
Datums: 31/07/2015 23:08

Apakšas pieslēguma radiatoriem nekādu problēmu -ir X pieslēguma dubultbloki lielākai daļai ražotāju(oventrop, herz u.c) Prasi santehnikas veikalos



Jūsu Vārds: 
Jūsu E-pasts: 
Tēmas nosaukums: 
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
 **     **  **    **        **  ********   ********  
 ***   ***   **  **         **  **     **  **     ** 
 **** ****    ****          **  **     **  **     ** 
 ** *** **     **           **  ********   ********  
 **     **     **     **    **  **     **  **        
 **     **     **     **    **  **     **  **        
 **     **     **      ******   ********   **        

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.




Redakcija:
building@latvijastalrunis.lv
+371 67770522
Klientu serviss:
serviss@latvijastalrunis.lv
tel. +371 67770711
fax +371 67770727