UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Inženiertīkli :  Building.Lv Forums

Apkure, kanalizācija, ūdensvads, santehnika, elektrība u.c.
akumulācijas tvertnes variācijas
Autors: ak84 ()
Datums: 07/10/2015 10:17

varbūt padumjāks jautājums - un tomēr - ir versijas :
A) akumulatorā laist čūsku no centrālās krāsns - respektīvi - noslēgta sistēma čūska un krāsns, šeit paralēli apkures sistēmai varētu ņemt silto ūdeni uz krāniem, beigās sanāk - akumulators/ūdens boileris, bet mīnuss varētu būt - pārāk karsts ūdens uz krānu (ko varētu novērst ar termoregulatoru krānā) un otrs - tvertne varētu vairāk rūsēt ..
B) akumulatorā nav čūskas un vienu sistēmu veido tvertne ar krāsni - te būtu jāpadomā, ka silo ūdeni krānam sagatavos vēl atsevišķs boileris/ūdens sildītājs (doma par kombinēto ieslēgtu mazajā lokā), iespējams, ka šajā gadījumā tvertne mazāk rūsēs, bet vai būs tik efektīva ?

Re: akumulācijas tvertnes variācijas
Autors: kkk ()
Datums: 07/10/2015 10:58

Un vēl jau ir variants
C) akumulators ar iebūvētu boileri.
Pēc iebūvētā boilera var pielikt nelielu elektrisko vai kombinēto - kas piesildītu, ja akumulators (kopā ar iekšējo boileri) ir padzisis piem. līdz 40 grādiem vai kad negribas kurināt. Man tā ir un vēl kautkam te forumā tā bija. Temp. uz krānu regulācijai man nekā nav, ir daži termostata maisītāji (dušā un vannā). Dzīvot var, jo reti kad akum. augšā ir vairāk par 75.

Re: akumulācijas tvertnes variācijas
Datums: 07/10/2015 13:49

Ir vēl D variants:
paliela čūska iet caur sistēmas ūdeni akumulācijā un sasilst tecinot. To sauc par ātrsildītāju un tāds arī ir diezgan populārs. Neesmu lietojis, bet ja reiz pārdod tātad arī ir ok.
Man pašam ir boileris akumulācijas augšgalā. Lai neapplaucētos man ir esbe termostati tieši šai vajadzībai. Noregulē teiksim uz 40 grādiem un nav problēmas.

Re: akumulācijas tvertnes variācijas
Autors: Niks ()
Datums: 07/10/2015 21:39

Man ir firmas ražotas vienota sistēma: katls - aķis - grīdas - čūska, kura atrodas siltā ūdens boilerī

Re: akumulācijas tvertnes variācijas
Autors: soseds2 ()
Datums: 11/10/2015 23:59

E) variants: Nekas vairs nav jāizgudro, inženieri mūsu vietā to dara.



Jūsu Vārds: 
Jūsu E-pasts: 
Tēmas nosaukums: 
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
 **     **  **      **        **  ********   ******   
 **     **  **  **  **        **  **        **    **  
 **     **  **  **  **        **  **        **        
 **     **  **  **  **        **  ******    **   **** 
  **   **   **  **  **  **    **  **        **    **  
   ** **    **  **  **  **    **  **        **    **  
    ***      ***  ***    ******   **         ******   

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.




Redakcija:
building@latvijastalrunis.lv
+371 67770522
Klientu serviss:
serviss@latvijastalrunis.lv
tel. +371 67770711
fax +371 67770727