UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Inženiertīkli :  Building.Lv Forums

Apkure, kanalizācija, ūdensvads, santehnika, elektrība u.c.
Iet uz lapu: 123Nākošā
Pašreizējā: 1 no 3
Boileris sajucis prātā
Autors: skepter ()
Datums: 10/12/2015 12:56

Horizontālais boileris 100L elektriskais. Sācic burbuļot, respektīvi gaiss iekšā. Dušā var iet tikai tikai viens cilvēks, jo nepietiek ūdens. Esmu iztecinājusi visu boileri, laidusi iekšā pa jaunam ūdeni turot/neturot vāļā karsto krānu, bet nekas nemainās.
Šodien atvienoju boileri no ūdens un elekrības. Iztecināju 40 litra karsta ūdens. Tas arī viss. Ieslēdzot elektrību iztēcēja vēl 10 nu jau silta ūdens un tad tikai auksts.
Tad izdarīju tā...atstāju ūdens un elektrības padevi. Tecināju ūdeni.
pirmie 10 l bija 65grādi, nākamie desmit jau 55 grādi un tā pie 50 litiem ūdens bija jau knapi 32 grādi un tikai šajā brīdī varēja dzirdēt,ka boileris sāk ņemt ūdeni. Kur varētu būt vaina?
Boilerim divi gadi, ūdens nav no sliktājakiem

Re: Boileris sajucis prātā
Autors: skepter ()
Datums: 10/12/2015 13:08

Un vēl..tās mērkaķis ik palaikam čīkst. Tad vai nu pāriet pats no sevis vai arī attaisot karstā ūdens krānu

Re: Boileris sajucis prātā
Autors: Rx ()
Datums: 10/12/2015 13:59

Pirmkārt: No boilera nevar iztecināt ūdeni, ja klāt nepienāk jauns. Kāpēc nevar? Tāpēc ka gaiss nepienāk iztecinātā ūdens vietā. Vai tik ieejas vārsts nebūs ciet...ieejas krāns ciet...Un: ja boileris sāk sīkt sildoties, tad tas nozīmē ka uz sildelementa ir liela kārta kaļķakmens...Un tas jau nozīmē ka ilgi nav mainīts ari anods. Secinājums: Boileris nav kopts! Anoda maiņas laikā es vienmēr lieku jaunu arī pretvārstu- pārspiediena vārstu, jo gandrīz vienmēr tas ir ar biezu sū...slāni. ( Man dziļūdens urbums ar lielu daudzumu kaļķakmens un dzelzs...).

Re: Boileris sajucis prātā
Autors: skepter ()
Datums: 10/12/2015 16:13

Paldies. Patiesībā boilers nav kustināts no brīža, kā uzlikts. Tā ir, kad no dzīvokļa ieveļas mājā :)
Bet nu ok, brīvdienās būs vien jāķeras klāt pie tīrīšanas, tik tagad domāju, vai tas maz ir tik vienkāršs darbs?! Varbūt ir kāda fīča ko ievērot?

Re: Boileris sajucis prātā
Autors: Rx ()
Datums: 10/12/2015 16:30

Trauks, plats, apakšā, zem boilera ievadiem. Sagatavota resnāka šļūtene, vai šļūtene ar trekteri galā, ko uzmaukt- pielikt pie , uz , caurules- boilera izvada un oro galu ievietot izlietnē vai kādā citā traukā, traukos, ko būs jānes ārā...jāizlej. Atskrūvē vārstu, izvadu un uzmauc resnāko šļuteni uz aukstā gala izvada ..tecina cik iztek, krāns karstais vaļā, ievads atslēgts, lai nepildās boileris. Pa kartso mazliet papiles un viss... Tad ceļ nost, skrūvē vaļā, tīra, skalo...kamēr tīrs. Paskatās kāds anods, to nopērk, skrūvē vecā vietā, reizē, ja var, patīra TENu, liek atpakaļ, montē klāt vārstu, vadus...Pilda pie atvērta karstā krāna līdz sāk nākt nepārtraukta strūkla. Tad var karsto vērt ciet.

Re: Boileris sajucis prātā
Autors: Praktiķis ()
Datums: 10/12/2015 19:02

Dīvaini tas par to ūdens daudzumu,vai tik tas boileris nav paredzēts uzstādīšanai tikai vertikālā stāvoklī? Ja divu gadu laikā boileris čupā-tad ūdens ir briesmīgs.lai neteiktu vairāk.

Re: Boileris sajucis prātā
Autors: Praktiķis ()
Datums: 10/12/2015 19:05

P.s. Boilera tīrīšana nav sieviešu padarīšana. Vienkāršāk nopirkt jaunu.

Re: Boileris sajucis prātā
Autors: skepter ()
Datums: 11/12/2015 08:41

Paldies, džeki! Esmu atradusi vainu! Un neticēsiet. Mana lielākā problēma ir tas, ka man ir visszinošs vīra tēvs, kam arī uzticējāmies. Vīrs tiešām neko daudz no santehnikas nesaprot. Esam no dzīvokļa atnākuši uz māju un tāpēc pēc padoma prasījām vīra tēvam pie tam elektriķim. Un mūsu horizontālais boileris visu šos divus gadus vienkārši ir novietots nepareizi. Toreiz ieminējos par lietošanas instrukciju un tiku maigi atšūta. Tāpēc mūsu boilerim ir ūdens izejas ir sānos!!! Sānos!!
Mani aizdomas māca jau sen, bet kad sāku norādīt uz ūdens trūkumu, saņēmu pārmetumus par ūdens izšķērdību mazgājoties.
Tad nu rīt vīrs ņems to nost, tīrīs un pats galvenais, ka novietos pareizi ar izejām uz leju! Nebūtu Jūsu forums, es turpinātu domāt, ka vaina ir manās prasībās pēc karsta ūdens.

p.s. es jau divus gadus ieskatos jūsu pļāpās. Priecājos, ka ir šāds forums, kur saprast, ka sievietes nav dumjas, bet arī var domāt pareizā virzienā. Tāpēc, dažreiz ieklausieties savās dāmās. Varbūt arī viņas lasa šo forumu :)

Re: Boileris sajucis prātā
Autors: v_t ()
Datums: 11/12/2015 08:59

labi, ieklausīsimies.
bet izdarīsim pa savam.

Re: Boileris sajucis prātā
Autors: binary ()
Datums: 11/12/2015 09:09

Praktiķis Wrote:
-------------------------------------------------------
> P.s. Boilera tīrīšana nav sieviešu
> padarīšana. Vienkāršāk nopirkt jaunu.

Aha, nopirkt jaunu un nolikt stūrītī. Vai vispār atstāt mašīnā. Jo boilera cilāšana, tai skaitā pacelšana 2m augstumā un piestiprināšana pie sienas, kā arī pievienošana ūdens sistēmai tak arī nav sieviešu padarīšana.
Tiesa, es tādu jauna boilera pirkšanu nesauktu par praktisku rīcību. Dīvaini tādu ieteikumu sagaidīt no cilvēka, kurš sevi dēvē par Praktiķi.

Iet uz lapu: 123Nākošā
Pašreizējā: 1 no 3


Jūsu Vārds: 
Jūsu E-pasts: 
Tēmas nosaukums: 
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
 **     **  **        **    **  **     **  **    ** 
 **     **  **         **  **   **     **  ***   ** 
 **     **  **          ****    **     **  ****  ** 
 **     **  **           **     **     **  ** ** ** 
 **     **  **           **      **   **   **  **** 
 **     **  **           **       ** **    **   *** 
  *******   ********     **        ***     **    ** 

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.




Redakcija:
building@latvijastalrunis.lv
+371 67770522
Klientu serviss:
serviss@latvijastalrunis.lv
tel. +371 67770711
fax +371 67770727