UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Inženiertīkli :  Building.Lv Forums

Apkure, kanalizācija, ūdensvads, santehnika, elektrība u.c.
probleima ar sisteimu
Autors: lasma.... ()
Datums: 04/01/2016 13:44

Labdien,velejos jautat,
Uzlikam SIME solida4 katlu(santehnikis),bet man ir sajuta kad nav kartiba ar ta spiedienu,Vins sistemu uzpildija un uz reiz iekurinaja,lidz ar to spiediena sabins nelikas aizdomigs,bet no rita tas radija 0.
ka pareizi jabut sisteima spiedieniem,
Kad kurinu man nepieciesams iepildit udeni(lai kaut mazliet paraditos spiediens),,jo kad auksts vins rada 0, bet katla temperatura ap 20,
Izsaucu citu santehniki,,vins iepildija spiedienkatla (sarkanaja bundula)atmosferas vel mazliet,,jo teica,,kad iespejams kad del ta,,
Jau nakamaja rita PROBLEIMA atgriezas,
Ludzu dodat kadu realu padomu vai kadu meistaru SALDUS puse.
Jau ieprieks Paldies.

Re: probleima ar sisteimu
Autors: Abcd ()
Datums: 05/01/2016 00:01

Jāatceras, ka Sarkanajā bundulī spiedienu uzpumpējam, tad kad sarkanais bundulis ir tukšs bez ūdens, atslēgts no kopējās sistēmas.
Spiedienu slēgtā sistēmā izvēlas atkarībā no tā cik augstu siltumnesējs sūkņiem būs jāceļ, respektīvi kur katls un cik stāvi mājai.
Piemēram, mums 1.5 stāvu ēka, aukstā sistēmā spiediens ap 0.5. Kad uzkurinam akumulatoru līdz 70c, tad spiediens sistēmā paceļas ap 2.5.
Uzpumpējam, uzpildam sistēmu, iekurinam un atgaisojam, ja nepieciešams.

Re: probleima ar sisteimu
Autors: Abcd ()
Datums: 05/01/2016 00:06

Sameloju par spiedienu pie pilna aķa, ~2atm rāda šobrīd.

Re: probleima ar sisteimu
Autors: Skubs ()
Datums: 05/01/2016 11:46

Vai santehniķis pēc montāžas darbu pabeigšanas veicis sistēmas hermētiskuma pārbaudi?
Parbaudiet vai nav siltumnesēja noplūdes.

Re: probleima ar sisteimu
Autors: specss ()
Datums: 08/01/2016 12:46

Domāju, ka noplūdes autoram nav, bet ir spiediena svārstības starp atdzisuša un karsta katla stāvokļiem.

Man arī granulniekam, kad tas nestrādā ir 0 spiediens, bet iekurtam svārstās no 1-2 atmosfērām, atkarībā no katla temperatūras, ko šis pats regulē atkarībā no āra temperatūras. Saprotu, ka spiedkatls ir nepareizi uzpildīts, bet tā kā granulnieks nestrādā tikai nesezonā, tad man tas 0 spiediens maz satrauc, jo apkures sezonā tas vienmēr ir virs 1. Un jā - situācija vienāda jau gadiem.



Jūsu Vārds: 
Jūsu E-pasts: 
Tēmas nosaukums: 
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
 ********  **    **  **     **  ********   **        
 **         **  **   **     **  **     **  **    **  
 **          ****    **     **  **     **  **    **  
 ******       **     **     **  ********   **    **  
 **           **     **     **  **         ********* 
 **           **     **     **  **               **  
 ********     **      *******   **               **  

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.




Redakcija:
building@latvijastalrunis.lv
+371 67770522
Klientu serviss:
serviss@latvijastalrunis.lv
tel. +371 67770711
fax +371 67770727