UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Inženiertīkli :  Building.Lv Forums

Apkure, kanalizācija, ūdensvads, santehnika, elektrība u.c.
DEVI paklājs bez termoregulātora un sensora
Autors: Arturio ()
Datums: 20/09/2016 15:11

Sveiki! Ir ieklāts DEVI paklājs un noflīzēts!
Sakiet lūdzu, vai var tik uz pārbaudi pieslēgt viņu bez termoregulātora?
Un uz nākotni, kurš labāks termoregulātors - ar grīdas sensoru( gofra ir iestrādāta ) vai telpas sensoru?

Re: DEVI paklājs bez termoregulātora un sensora
Autors: deviks ()
Datums: 20/09/2016 15:26

Vai silto grīdu termoregulators vispār var būt bez grīdas sensora, manu prāt abi sensori ir vajadzīgi, man ir ar abiem, nemaz nemanīju tādu variantu tikai ar vienu senosru.
Pieslēgt, pārbaudīt domāju var arī bez termoregulatora .. caur termoregulatoru tāpat tiek padots 220 uz dzīslām.

Re: DEVI paklājs bez termoregulātora un sensora
Autors: DsKs ()
Datums: 20/09/2016 16:05

Varētu būt normāls blieziens iebāžot abus silto grīdu kabeļu galus 220v rozetē ... es neriskētu :)

Termoregulatoram piedāvājas ņemt tikai telpu,tikai grīdu vai kopā balansēt ... Devi ir dargs ... tas pats Depo pirktais man kalpo un ir ok ... lidzi nāca arī grīdas sensors ...

Pedejie regulatori jau nak pat ar softiem un caur telefonu regulejas ... bet nu ... vai vajag ...

Re: DEVI paklājs bez termoregulātora un sensora
Autors: Didzisp ()
Datums: 20/09/2016 16:41

A ko tur baudīt? Nu var ar testeri pretestību pamērīt, bet jēga slēgt pie španunga nekāda. Sensoru gan vajadzēja grīdā iestrādāt. Tikai tad precīzi tiks uzturēta temperatūra. Pašu regulātoru vēlams novietot pietiekami augstu, lai viegli regulēt. Man kolēģis programmējamo regulātoru uzlika, kā tagad ''modeni'' gandrīz pie grīdas. Stundas divas gulēja uz vēdara un programēja. Cikos no tīta slēgsies, cikos vakarā, beigās neko no tā neizmanto, jo radošs darbs un katru dienu cits dzīves ritms.

Re: DEVI paklājs bez termoregulātora un sensora
Autors: Arturio ()
Datums: 20/09/2016 18:28

Paldies par atbildēm!
Vnk pagaidām nav lieku 50eur, lai pirktu termoregulātoru, bij plānots nopirkt un pieslēgt tikai beigās!
Atradu šitādu sensoru! Tādu derēs devi regulātoram? [failiem.lv]

Vnk, tā sensora gofra sanāca pagara un palīka, bail ka neievilkšu pēc sienu
noflīzēšanas!



Jūsu Vārds: 
Jūsu E-pasts: 
Tēmas nosaukums: 
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
 **    **  **    **  **     **  **    **  ********  
 **   **   **   **   **     **  ***   **  **     ** 
 **  **    **  **    **     **  ****  **  **     ** 
 *****     *****     *********  ** ** **  **     ** 
 **  **    **  **    **     **  **  ****  **     ** 
 **   **   **   **   **     **  **   ***  **     ** 
 **    **  **    **  **     **  **    **  ********  

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.




Redakcija:
building@latvijastalrunis.lv
+371 67770522
Klientu serviss:
serviss@latvijastalrunis.lv
tel. +371 67770711
fax +371 67770727