UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Inženiertīkli :  Building.Lv Forums

Apkure, kanalizācija, ūdensvads, santehnika, elektrība u.c.
pieslēgt siltās grīdas pie kombinētā gāzes katla
Autors: optimists112 ()
Datums: 22/09/2016 11:51

Sveiki!

lūdzu padomu, šobrīd ir tā:

1. Gāzes apkures katls pieslēgts un darbojas (centrālā apkure strādā, radiatori silda). Katls: Junkers cerapur compact Zwb 24-1de, silda karsto ūdeni + apkure centrālā

2. Papildus nopirku pieliku Netatmo termostatu bezvadu, tur jautājumu nav viss strādā, varu pakonsultēt padalīties pieredzē, kas plāno likt (termostats satur apsildes grafikus un neļauj pārkarst istabai, atslēdzot katlu kad t ir sasniegta...)

tas ko man vajag izdarīt:

1. man ir 2 kontūri laikam pareizi jāsaka, jeb 4 trubas 16mm diametrā kas iziet pie apkures katla, viens loks ir vannas istabai, otrs virtuvei + koridorim

2. vai var ņemt no centrālās apkures atpakaļgaitas? un laist abos kontūros? man nevajag ūbergudro pārcenoto risinājumu ar jaucējvārstiem un vēl visādiem brīnumiem.

3. Man vajag vienkāršu risinājumu, kur es varu kautvai pagriezt vaļā manuāli krānu un palaist siltās grīdas... jo kad temperatūra, piemēram 22 grādi tiks sasniegta katls izslēgsies... kā atdziest, tā katls ieslēdzas..

Ja nav saprotami, uzzīmēšu shēmu, kā pašlaik darbojas!

Paldies par jebkuru produktīvu padomu! vai alternatīvi, var ieteikt sakarīgu santehniķi, kājas salst uz tā betona, vajag ieslēgt, lai silda :) flīzes vēl gan nav uzliktas, viss procesā.... ā un betons liets vasarā ar visām siltās grīdas piedevām (lēja radinieks, kas lej profesionāli grīdas).

Paldies vēlreiz.

p.s. - nejauši šādu pašu jautājumu ieliku pie iekšdarbiem, to tēmu var dzēst ārā. paldies.



Jūsu Vārds: 
Jūsu E-pasts: 
Tēmas nosaukums: 
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
 **     **  **         **    **  ********  ********  
  **   **   **    **    **  **      **     **     ** 
   ** **    **    **     ****       **     **     ** 
    ***     **    **      **        **     ********  
   ** **    *********     **        **     **        
  **   **         **      **        **     **        
 **     **        **      **        **     **        

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.




Redakcija:
building@latvijastalrunis.lv
+371 67770522
Klientu serviss:
serviss@latvijastalrunis.lv
tel. +371 67770711
fax +371 67770727